Søg Håndboldinfo
Del

3. Division Herrer

Pulje 4

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
131991
19.
20:30 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Lillebæltshallerne Lillebæltshallen A 24-19
131994
20.
19:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 30-28
131993
22.
14:00 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Blåbjerg HK Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 25-17
131992
22.
15:00 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 23-20
131990
22.
15:30 Bov/Tinglev Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK Grænsehallerne Grænsehallerne Hal 3 24-24
131995
22.
17:45 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 36-23
132001
24.
19:15 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Skt. Jørgens Hallen 18-25
131996
27.
18:45 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov/Tinglev Håndbold Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 34-22
132000
28.
15:00 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen 20-26
131999
29.
14:45 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 27-29
131997
29.
16:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 28-25
131998
29.
20:00 Blåbjerg HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Outrup Kultur & Idrætscenter Blåbjerghallen 19-23
oktober 2019
132007
04.
20:30 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 26-23
132003
06.
15:00 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Lillebæltshallerne Lillebæltshallen A 26-28
132004
06.
15:00 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 16-25
132005
06.
15:30 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 25-27
132002
07.
20:15 Bov/Tinglev Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 4 Blåbjerg HK Grænsehallerne Grænsehallerne Hal 3 23-18
132006
11.
20:30 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Nyborghallerne Nyborghallerne 1 26-19
132011
19.
15:00 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen 20-20
132010
19.
15:30 Bov/Tinglev Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Grænsehallerne Grænsehallerne Hal 3 33-27
132009
19.
16:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Blåbjerg HK Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 19-18
132013
20.
15:45 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 30-21
132012
20.
16:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Nyborghallerne Nyborghallerne 1 33-23
132017
22.
20:45 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 23-23
132016
27.
15:00 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 22-22
132019
27.
15:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Skt. Jørgens Hallen 27-22
132015
27.
17:30 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Lillebæltshallerne Lillebæltshallen A 23-25
132014
27.
18:00 Blåbjerg HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK Outrup Kultur & Idrætscenter Blåbjerghallen 15-26
132024
31.
20:15 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen 27-20
november 2019
132023
03.
14:45 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 28-27
132022
03.
15:00 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Blåbjerg HK Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 29-17
132020
03.
16:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Kløvermarkhallen, Haderslev Kløvermarkhallen, Hadersl. 25-23
132025
03.
16:45 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 30-30
132021
04.
20:15 Bov/Tinglev Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Grænsehallerne Grænsehallerne Hal 3 22-28
132028
07.
20:30 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Lillebæltshallerne Lillebæltshallen A 21-22
132030
09.
16:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 32-20
132031
09.
16:45 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Skt. Jørgens Hallen 28-26
132029
10.
14:00 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 26-32
132026
10.
16:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov/Tinglev Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 31-27
132027
10.
18:00 Blåbjerg HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Outrup Kultur & Idrætscenter Blåbjerghallen 19-31
132008
12.
20:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 28-22
132018
12.
20:15 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov/Tinglev Håndbold Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 24-23
132032
15.
18:45 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 25-22
132036
16.
15:00 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen 26-25
132033
16.
16:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 18-18
132037
17.
15:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov/Tinglev Håndbold Skt. Jørgens Hallen 34-25
132035
17.
15:25 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 26-26
132034
17.
18:00 Blåbjerg HK 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Outrup Kultur & Idrætscenter Blåbjerghallen 26-32
132042
22.
19:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Nyborghallerne Nyborghallerne 1 24-24
132043
22.
20:30 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Blåbjerg HK Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 30-13
132041
23.
13:25 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 21-25
132038
23.
15:30 Bov/Tinglev Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Grænsehallerne Grænsehallerne Hal 3 25-24
132040
24.
15:00 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 24-21
132039
24.
15:30 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Lillebæltshallerne Lillebæltshallen C 26-27
132048
30.
15:00 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen 22-23
132049
30.
15:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Blåbjerg HK Skt. Jørgens Hallen 28-28
132044
30.
15:30 Bov/Tinglev Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Grænsehallerne Grænsehallerne Hal 3 17-22
december 2019
132047
01.
14:00 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 27-25
132045
01.
15:00 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Lillebæltshallerne Lillebæltshallen A 21-23
132046
01.
15:00 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 18-35
132055
05.
20:15 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Odense Idrætshal Odense Idrætshal 2 28-24
132050
06.
18:45 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 31-26
132053
06.
19:30 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 21-24
132054
07.
16:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov/Tinglev Håndbold Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 29-13
132051
07.
16:15 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 21-20
132052
08.
18:00 Blåbjerg HK 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Outrup Kultur & Idrætscenter Blåbjerghallen 23-18
januar 2020
132057
03.
20:30 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Blåbjerg HK Lillebæltshallerne Lillebæltshallen A 27-21
132056
04.
15:30 Bov/Tinglev Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Grænsehallerne Grænsehallerne Hal 3 23-28
132059
05.
14:30 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 19-15
132058
05.
15:00 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 29-31
132060
05.
16:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Nyborghallerne Nyborghallerne 1 24-20
132061
05.
16:30 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 33-23
132065
09.
19:50 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov/Tinglev Håndbold Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 29-27
132062
09.
20:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 2 29-23
132063
10.
19:30 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 31-30
132066
11.
15:00 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen 22-18
132067
12.
15:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Skt. Jørgens Hallen 25-32
132064
12.
18:00 Blåbjerg HK 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Outrup Kultur & Idrætscenter Blåbjerghallen 22-26
132071
14.
20:55 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 21-33
132073
18.
15:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Skt. Jørgens Hallen 26-22
132072
19.
13:30 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 24-24
132069
19.
15:00 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Lillebæltshallerne Lillebæltshallen A 24-21
132070
19.
15:00 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov/Tinglev Håndbold Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 24-23
132068
19.
18:00 Blåbjerg HK 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Outrup Kultur & Idrætscenter Blåbjerghallen 22-24
132079
23.
20:15 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Odense Idrætshal Odense Idrætshal 2 34-29
132074
24.
18:45 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 28-21
132078
25.
14:30 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 31-23
132077
25.
15:00 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Blåbjerg HK Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen 25-23
132075
26.
16:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 30-28
132076
27.
20:15 Bov/Tinglev Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Grænsehallerne Grænsehallerne Hal 3 19-24
132082
30.
20:30 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov/Tinglev Håndbold Lillebæltshallerne Lillebæltshallen C 30-16
februar 2020
132083
01.
14:00 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 27-22
132084
01.
16:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Nyborghallerne Nyborghallerne 1 24-28
132085
01.
16:45 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK Skt. Jørgens Hallen 22-26
132080
02.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 24-34
132081
02.
18:00 Blåbjerg HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Outrup Kultur & Idrætscenter Blåbjerghallen 29-29
132086
21.
18:45 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 Blåbjerg HK Kløvermarkhallen, Haderslev Kløvermarkhallen, Hadersl. 32-23
132090
22.
15:00 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen 22-31
132091
23.
14:45 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 24-16
132088
23.
15:00 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 22-22
132089
23.
19:30 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 28-27
132087
24.
20:15 Bov/Tinglev Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Grænsehallerne Grænsehallerne Hal 3 20-28
132096
27.
20:15 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen 21-22
132092
28.
18:45 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 25-19
132093
29.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 26-24
marts 2020
132095
01.
14:50 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 31-18
132097
01.
15:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Skt. Jørgens Hallen 22-21
132094
01.
18:00 Blåbjerg HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov/Tinglev Håndbold Outrup Kultur & Idrætscenter Blåbjerghallen 28-28
132098
07.
15:30 Bov/Tinglev Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Grænsehallerne Grænsehallerne Hal 3 21-20
132103
07.
17:45 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Odense Idrætshal Odense Idrætshal 2 30-25
132101
08.
13:30 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 17-16
132100
08.
15:00 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 25-24
132102
08.
16:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Blåbjerg HK Nyborghallerne Nyborghallerne 1 28-17
132099
08.
16:30 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK Lillebæltshallerne Lillebæltshallen A 23-22
132106
11.
20:00 Blåbjerg HK 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Outrup Kultur & Idrætscenter Blåbjerghallen 16-24
132108
14.
15:00 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov/Tinglev Håndbold Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen
132105
15.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
132104
15.
14:25 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1
132107
15.
14:45 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1
132109
15.
15:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Skt. Jørgens Hallen
132115
19.
20:15 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov/Tinglev Håndbold Odense Idrætshal Odense Idrætshal 2
132111
21.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
132114
21.
16:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
132113
22.
14:00 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg
132112
22.
18:00 Blåbjerg HK 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Outrup Kultur & Idrætscenter Blåbjerghallen
132110
24.
20:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1
132119
26.
20:00 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Blåbjerg HK Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1
132118
28.
14:30 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
132120
28.
15:00 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen
132121
28.
15:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Skt. Jørgens Hallen
132117
28.
15:00 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Lillebæltshallerne Lillebæltshallen A
132116
29.
15:30 Bov/Tinglev Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Grænsehallerne Grænsehallerne Hal 3

Vælg forbund

Luk
ANNONCE