Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Serie 1 Damer før ombrydning

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
135073
29.
15:40 Tistrup-Hodde/CØ-05, Ølgod Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 Team Esbjerg HK 3 ØlgodhallerneØlgodhallerne, Hal 2 18-26
135071
29.
17:30 Team Helle Håndbold Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 Bryndum Sogns G&IF HellehallerneHellehallen, Hal 1 22-22
oktober 2019
135074
05.
13:30 SGI-Håndbold, Esbjerg Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 Team Helle Håndbold GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 1 27-21
135076
06.
14:00 Bryndum Sogns G&IF Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 Tistrup-Hodde/CØ-05, Ølgod Aurahallen, Tarp 23-19
135075
10.
20:30 Team Esbjerg HK 3 Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 SIF Ansager 2 Blue Water Dokken, EsbjergBlue Water Dokken 16-21
135079
19.
15:15 SGI-Håndbold, Esbjerg Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 Bryndum Sogns G&IF GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 1 32-25
135078
20.
17:15 SIF Ansager 2 Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 Tistrup-Hodde/CØ-05, Ølgod Skovlund/Ansagerhallen 18-18
135077
20.
17:30 Team Helle Håndbold Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 Team Esbjerg HK 3 HellehallerneHellehallen, Hal 1 24-19
135072
22.
18:00 SIF Ansager 2 Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 SGI-Håndbold, Esbjerg Skovlund/Ansagerhallen 18-19
135082
27.
13:30 Bryndum Sogns G&IF Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 SIF Ansager 2 Aurahallen, Tarp 23-19
135080
27.
14:25 Tistrup-Hodde/CØ-05, Ølgod Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 Team Helle Håndbold ØlgodhallerneØlgodhallerne, Hal 2 16-20
135081
27.
18:45 Team Esbjerg HK 3 Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 SGI-Håndbold, Esbjerg Blue Water Dokken, EsbjergBlue Water Dokken 11-29
november 2019
135085
03.
13:00 Bryndum Sogns G&IF Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 Team Esbjerg HK 3 Aurahallen, Tarp 20-23
135083
03.
14:15 Team Helle Håndbold Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 SIF Ansager 2 HellehallerneHellehallen, Hal 1 26-15
135084
03.
15:10 Tistrup-Hodde/CØ-05, Ølgod Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 SGI-Håndbold, Esbjerg Hodde-Tistrup Hallen 19-21
135086
10.
13:30 SIF Ansager 2 Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 Team Helle Håndbold Skovlund/Ansagerhallen 22-23
135088
10.
17:45 Team Esbjerg HK 3 Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 Bryndum Sogns G&IF Blue Water Dokken, EsbjergBlue Water Dokken 23-19
135087
12.
19:15 SGI-Håndbold, Esbjerg Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 Tistrup-Hodde/CØ-05, Ølgod GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 1 21-25
135091
17.
13:00 Tistrup-Hodde/CØ-05, Ølgod Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 Bryndum Sogns G&IF ØlgodhallerneØlgodhallerne, Hal 2 23-16
135090
17.
14:50 SIF Ansager 2 Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 Team Esbjerg HK 3 Skovlund/Ansagerhallen 25-16
135089
19.
20:00 Team Helle Håndbold Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 SGI-Håndbold, Esbjerg HellehallerneHellehallen, Hal 1 24-29
135094
24.
13:00 Bryndum Sogns G&IF Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 Team Helle Håndbold Aurahallen, Tarp 22-24
135092
24.
14:00 SGI-Håndbold, Esbjerg Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 SIF Ansager 2 GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 1 17-23
135093
24.
15:45 Team Esbjerg HK 3 Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 Tistrup-Hodde/CØ-05, Ølgod Blue Water Dokken, EsbjergBlue Water Dokken 26-24
135099
26.
19:30 SIF Ansager 2 Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 Bryndum Sogns G&IF Skovlund/Ansagerhallen 17-16
135100
26.
19:30 SGI-Håndbold, Esbjerg Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 Team Esbjerg HK 3 GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 1 20-18
135098
26.
20:10 Team Helle Håndbold Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 Tistrup-Hodde/CØ-05, Ølgod HellehallerneHellehallen, Hal 1 23-14
135096
30.
15:00 Team Esbjerg HK 3 Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 Team Helle Håndbold Blue Water Dokken, EsbjergBlue Water Dokken 18-26
december 2019
135097
01.
13:00 Bryndum Sogns G&IF Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 SGI-Håndbold, Esbjerg Aurahallen, Tarp 17-23
135095
01.
15:10 Tistrup-Hodde/CØ-05, Ølgod Serie 1 Damer før ombrydning | Pulje 2 SIF Ansager 2 Hodde-Tistrup Hallen 13-29

Vælg forbund

Luk