Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Fynsserien Damer

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
179895
29.
13:30 DSIO Odense 2 Fynsserien Damer | Pulje 1 IF Stjernen, Odense 2 Munkebjergskolens Hal 23-24
179891
29.
15:45 Tved G.& I. 2 Fynsserien Damer | Pulje 1 Højby S.& G. Tvedhallen 21-27
179894
29.
16:30 Bolbro GIF Fynsserien Damer | Pulje 1 Bellinge IF Bolbrohallen 21-23
oktober 2019
179893
01.
20:30 BR 66 Langeskov Fynsserien Damer | Pulje 1 Otterup HK Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 23-23
179900
03.
19:15 IF Stjernen, Odense 2 Fynsserien Damer | Pulje 1 BR 66 Langeskov Skt. Jørgens Hallen 33-18
179899
03.
20:45 Bellinge IF Fynsserien Damer | Pulje 1 DSIO Odense 2 Rasmus Rask Hallen 24-20
179921
03.
21:15 DHG Odense 4 Fynsserien Damer | Pulje 1 Søndersø IF DalumhallerneDalumhallen - Hal 2 22-16
179897
06.
13:00 Søndersø IF Fynsserien Damer | Pulje 1 Tved G.& I. 2 SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 17-21
179901
06.
13:15 Otterup HK Fynsserien Damer | Pulje 1 Bolbro GIF Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 28-12
179896
06.
17:45 DHG Odense 4 Fynsserien Damer | Pulje 1 Risøhøj DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 24-28
179944
11.
19:00 DHG Odense 4 Fynsserien Damer | Pulje 1 Otterup HK DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 18-27
179905
20.
12:00 Bolbro GIF Fynsserien Damer | Pulje 1 BR 66 Langeskov Bolbrohallen 23-19
179903
20.
15:45 Tved G.& I. 2 Fynsserien Damer | Pulje 1 Risøhøj Tvedhallen 24-22
179906
20.
17:00 IF Stjernen, Odense 2 Fynsserien Damer | Pulje 1 Bellinge IF Skt. Jørgens Hallen 33-17
179904
20.
17:45 DHG Odense 4 Fynsserien Damer | Pulje 1 Højby S.& G. DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 18-18
179907
22.
20:00 Otterup HK Fynsserien Damer | Pulje 1 DSIO Odense 2 Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 24-20
179892
22.
20:20 Risøhøj Fynsserien Damer | Pulje 1 Søndersø IF Idrætscenter MidtfynIdrætscenter Midtfyn - Hal 1 25-21
179912
24.
21:15 Bellinge IF Fynsserien Damer | Pulje 1 DHG Odense 4 Rasmus Rask Hallen 16-26
179909
26.
13:00 Søndersø IF Fynsserien Damer | Pulje 1 IF Stjernen, Odense 2 SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 9-22
179908
27.
13:00 Risøhøj Fynsserien Damer | Pulje 1 Bolbro GIF Idrætscenter MidtfynIdrætscenter Midtfyn - Hal 1 24-13
179910
27.
13:30 Højby S.& G. Fynsserien Damer | Pulje 1 Otterup HK HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 2 (ny) 17-18
179913
27.
15:45 DSIO Odense 2 Fynsserien Damer | Pulje 1 Tved G.& I. 2 Munkebjergskolens Hal 19-16
179924
31.
19:15 Bolbro GIF Fynsserien Damer | Pulje 1 DSIO Odense 2 Bolbrohallen 23-22
november 2019
179922
03.
11:00 Højby S.& G. Fynsserien Damer | Pulje 1 Risøhøj HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 2 (ny) 21-20
179925
03.
13:00 Otterup HK Fynsserien Damer | Pulje 1 IF Stjernen, Odense 2 Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 25-18
179923
07.
20:30 BR 66 Langeskov Fynsserien Damer | Pulje 1 Bellinge IF Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 23-20
179930
09.
18:15 IF Stjernen, Odense 2 Fynsserien Damer | Pulje 1 Bolbro GIF Skt. Jørgens Hallen 25-20
179926
10.
12:15 Tved G.& I. 2 Fynsserien Damer | Pulje 1 DHG Odense 4 Tvedhallen 23-22
179928
10.
13:00 Søndersø IF Fynsserien Damer | Pulje 1 Højby S.& G. SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 17-25
179929
10.
13:15 Bellinge IF Fynsserien Damer | Pulje 1 Otterup HK Rasmus Rask Hallen 23-29
179931
10.
17:00 DSIO Odense 2 Fynsserien Damer | Pulje 1 BR 66 Langeskov Munkebjergskolens Hal 22-17
179915
14.
19:00 Søndersø IF Fynsserien Damer | Pulje 1 BR 66 Langeskov SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 17-13
179916
14.
20:00 Højby S.& G. Fynsserien Damer | Pulje 1 DSIO Odense 2 HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 2 (ny) 22-14
179919
14.
20:00 Otterup HK Fynsserien Damer | Pulje 1 Tved G.& I. 2 Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 20-21
179917
14.
20:45 Bellinge IF Fynsserien Damer | Pulje 1 Risøhøj Rasmus Rask Hallen 17-15
179914
15.
19:00 DHG Odense 4 Fynsserien Damer | Pulje 1 Bolbro GIF DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 21-28
179939
17.
12:15 Tved G.& I. 2 Fynsserien Damer | Pulje 1 Bellinge IF Tvedhallen 19-15
179943
17.
13:30 DSIO Odense 2 Fynsserien Damer | Pulje 1 DHG Odense 4 Munkebjergskolens Hal 15-20
179942
17.
15:00 Bolbro GIF Fynsserien Damer | Pulje 1 Søndersø IF Bolbrohallen 19-15
179940
19.
20:20 Risøhøj Fynsserien Damer | Pulje 1 IF Stjernen, Odense 2 Idrætscenter MidtfynIdrætscenter Midtfyn - Hal 1 20-21
179941
19.
20:30 BR 66 Langeskov Fynsserien Damer | Pulje 1 Højby S.& G. Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 14-24
179933
24.
13:00 Søndersø IF Fynsserien Damer | Pulje 1 DSIO Odense 2 SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 24-17
179934
24.
13:00 Højby S.& G. Fynsserien Damer | Pulje 1 Bolbro GIF HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 2 (ny) 28-21
179937
24.
15:00 Otterup HK Fynsserien Damer | Pulje 1 Risøhøj Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 44-17
179932
24.
17:45 DHG Odense 4 Fynsserien Damer | Pulje 1 BR 66 Langeskov DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 33-14
179936
24.
18:45 IF Stjernen, Odense 2 Fynsserien Damer | Pulje 1 Tved G.& I. 2 Skt. Jørgens Hallen 31-14
179949
26.
21:00 DSIO Odense 2 Fynsserien Damer | Pulje 1 Risøhøj Munkebjergskolens Hal 23-17
179946
30.
11:45 Højby S.& G. Fynsserien Damer | Pulje 1 IF Stjernen, Odense 2 HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 2 (ny) 19-26
december 2019
179947
01.
13:45 BR 66 Langeskov Fynsserien Damer | Pulje 1 Tved G.& I. 2 Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 23-22
179945
01.
15:30 Søndersø IF Fynsserien Damer | Pulje 1 Bellinge IF SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 20-15
179952
03.
20:15 Risøhøj Fynsserien Damer | Pulje 1 BR 66 Langeskov Idrætscenter MidtfynIdrætscenter Midtfyn - Hal 1 26-21
179951
07.
12:15 Tved G.& I. 2 Fynsserien Damer | Pulje 1 Bolbro GIF Tvedhallen 16-23
179953
07.
13:15 Bellinge IF Fynsserien Damer | Pulje 1 Højby S.& G. Rasmus Rask Hallen 21-23
179954
07.
16:00 IF Stjernen, Odense 2 Fynsserien Damer | Pulje 1 DHG Odense 4 Skt. Jørgens Hallen 16-15
179955
08.
15:00 Otterup HK Fynsserien Damer | Pulje 1 Søndersø IF Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 27-17

Vælg forbund

Luk