Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Serie 1 Herrer

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
177766
28.
13:15 Tommerup HK 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Otterup HK 2 Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen 21-15
177768
28.
14:45 OH 77 Odense 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Bellinge IF Rosengårdskolens HalRosengårdhallen 23-25
177769
29.
14:45 Korup IF Serie 1 Herrer | Pulje 1 Middelfart HK 2 Korup Kultur- & IdrætscenterKorup Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 20-28
177770
29.
16:00 IF Stjernen, Odense 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Søndersø IF 2 Skt. Jørgens Hallen 22-15
oktober 2019
177775
01.
21:00 Bellinge IF Serie 1 Herrer | Pulje 1 Team Vestfyn Rasmus Rask Hallen 30-36
177767
03.
20:45 Team Vestfyn Serie 1 Herrer | Pulje 1 Hårslev GF Ejby-Hallen 34-20
177774
06.
15:30 Søndersø IF 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Tommerup HK 2 SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 20-21
177772
06.
16:20 Middelfart HK 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 OH 77 Odense 2 LillebæltshallerneLillebæltshallen A 21-29
177771
07.
20:30 Otterup HK 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Korup IF Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 21-27
177773
10.
20:30 Hårslev GF Serie 1 Herrer | Pulje 1 IF Stjernen, Odense 2 Hårslevhallen 25-28
177776
19.
16:30 Tommerup HK 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Middelfart HK 2 Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen 21-31
177777
20.
12:00 Team Vestfyn Serie 1 Herrer | Pulje 1 OH 77 Odense 2 Ejby-Hallen 19-27
177780
20.
12:00 Bellinge IF Serie 1 Herrer | Pulje 1 Søndersø IF 2 Rasmus Rask Hallen 31-17
177779
20.
18:15 IF Stjernen, Odense 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Korup IF Skt. Jørgens Hallen 27-24
177778
21.
20:30 Otterup HK 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Hårslev GF Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 30-14
177782
24.
20:30 Middelfart HK 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Otterup HK 2 LillebæltshallerneLillebæltshallen A 26-19
177785
26.
14:15 Søndersø IF 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Team Vestfyn SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 29-32
177781
26.
16:00 OH 77 Odense 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 IF Stjernen, Odense 2 Rosengårdskolens HalRosengårdhallen 24-19
177783
27.
13:40 Hårslev GF Serie 1 Herrer | Pulje 1 Bellinge IF Hårslevhallen 25-28
177784
27.
13:45 Korup IF Serie 1 Herrer | Pulje 1 Tommerup HK 2 Korup Kultur- & IdrætscenterKorup Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 22-22
november 2019
177790
02.
16:30 IF Stjernen, Odense 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Middelfart HK 2 Skt. Jørgens Hallen 29-19
177788
03.
13:05 Hårslev GF Serie 1 Herrer | Pulje 1 Søndersø IF 2 Hårslevhallen 25-20
177789
03.
14:45 Korup IF Serie 1 Herrer | Pulje 1 Bellinge IF Korup Kultur- & IdrætscenterKorup Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 16-28
177786
03.
15:30 Tommerup HK 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Team Vestfyn Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Multihallen 20-19
177787
03.
17:00 Otterup HK 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 OH 77 Odense 2 Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 23-20
177793
07.
18:45 Middelfart HK 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Hårslev GF LillebæltshallerneLillebæltshallen A 30-29
177794
07.
20:15 Søndersø IF 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Korup IF SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 13-16
177792
09.
14:45 OH 77 Odense 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Tommerup HK 2 Rosengårdskolens HalRosengårdhallen 28-22
177791
10.
13:15 Team Vestfyn Serie 1 Herrer | Pulje 1 Otterup HK 2 Ejby-Hallen 20-24
177795
10.
14:45 Bellinge IF Serie 1 Herrer | Pulje 1 IF Stjernen, Odense 2 Rasmus Rask Hallen 23-18
177798
16.
14:45 OH 77 Odense 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Søndersø IF 2 Rosengårdskolens HalRosengårdhallen 30-21
177796
16.
16:30 Tommerup HK 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Bellinge IF Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen 27-25
177799
17.
13:45 Korup IF Serie 1 Herrer | Pulje 1 Hårslev GF Korup Kultur- & IdrætscenterKorup Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 33-22
177800
17.
17:45 IF Stjernen, Odense 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Otterup HK 2 Skt. Jørgens Hallen 20-20
177797
19.
20:30 Team Vestfyn Serie 1 Herrer | Pulje 1 Middelfart HK 2 Vestfyns Kultur- & IdrætscenterVestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 30-30
177803
30.
11:15 Hårslev GF Serie 1 Herrer | Pulje 1 OH 77 Odense 2 Hårslevhallen 25-26
177805
30.
18:30 IF Stjernen, Odense 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Tommerup HK 2 Skt. Jørgens Hallen 22-29
december 2019
177804
01.
14:45 Korup IF Serie 1 Herrer | Pulje 1 Team Vestfyn Korup Kultur- & IdrætscenterKorup Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 29-25
177801
01.
16:00 Otterup HK 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Søndersø IF 2 Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 20-16
177802
01.
17:20 Middelfart HK 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Bellinge IF LillebæltshallerneLillebæltshallen A 29-19
177806
05.
20:15 Tommerup HK 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Hårslev GF Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen 40-24
177809
05.
20:30 Søndersø IF 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Middelfart HK 2 SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 26-31
177810
07.
14:45 Bellinge IF Serie 1 Herrer | Pulje 1 Otterup HK 2 Rasmus Rask Hallen 31-31
177808
07.
16:00 OH 77 Odense 2 Serie 1 Herrer | Pulje 1 Korup IF Rosengårdskolens HalRosengårdhallen 27-17
177807
08.
15:00 Team Vestfyn Serie 1 Herrer | Pulje 1 IF Stjernen, Odense 2 Ejby-Hallen 30-29

Vælg forbund

Luk