Søg Håndboldinfo
Del

Fynsserien Herrer

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
177697
29.
10:45 Faaborg ØH 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Søndersø IF Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1 18-24
177698
29.
13:45 BR 66 Langeskov Fynsserien Herrer | Pulje 1 Østfyns HK Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 24-25
177696
29.
17:15 Tved G.& I. Fynsserien Herrer | Pulje 1 Svendborg Håndboldklub 2 Tvedhallen 26-27
oktober 2019
177699
03.
20:15 He-Ry 67 Fynsserien Herrer | Pulje 1 SUS Håndbold 3 Ryslingehallen 24-20
177703
03.
20:15 Svendborg Håndboldklub 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Aarup BK Midtbyhallen Midtbyhallen 38-28
177701
04.
18:30 Stenstrup IF Fynsserien Herrer | Pulje 1 Faaborg ØH 2 Stenstrup Hallen Stenstruphallen 24-20
177706
06.
14:00 Østfyns HK Fynsserien Herrer | Pulje 1 He-Ry 67 Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 23-25
177702
06.
14:15 Søndersø IF Fynsserien Herrer | Pulje 1 Tved G.& I. Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 29-26
177704
06.
14:30 SUS Håndbold 3 Fynsserien Herrer | Pulje 1 DSIO Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 27-24
177705
06.
15:45 Stige Håndboldklub Fynsserien Herrer | Pulje 1 BR 66 Langeskov Stigehallen 21-19
177700
10.
20:50 DSIO Odense Fynsserien Herrer | Pulje 1 Stige Håndboldklub Munkebjergskolens Hal 21-23
177708
15.
20:30 Tved G.& I. Fynsserien Herrer | Pulje 1 Faaborg ØH 2 Tvedhallen 14-30
177712
20.
13:15 Østfyns HK Fynsserien Herrer | Pulje 1 DSIO Odense Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 33-22
177709
20.
14:00 Stenstrup IF Fynsserien Herrer | Pulje 1 Svendborg Håndboldklub 2 Stenstrup Hallen Stenstruphallen 25-23
177707
20.
14:00 Aarup BK Fynsserien Herrer | Pulje 1 Søndersø IF Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 23-23
177711
20.
14:00 Stige Håndboldklub Fynsserien Herrer | Pulje 1 SUS Håndbold 3 Stigehallen 28-16
177710
20.
15:00 He-Ry 67 Fynsserien Herrer | Pulje 1 BR 66 Langeskov Ryslingehallen 34-26
177714
23.
18:45 Søndersø IF Fynsserien Herrer | Pulje 1 Stige Håndboldklub Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 23-21
177717
24.
19:15 SUS Håndbold 3 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Stenstrup IF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2 24-30
177716
27.
12:45 BR 66 Langeskov Fynsserien Herrer | Pulje 1 Aarup BK Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 22-24
177718
27.
14:15 DSIO Odense Fynsserien Herrer | Pulje 1 Tved G.& I. Munkebjergskolens Hal 35-20
177713
28.
18:30 Faaborg ØH 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 He-Ry 67 Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 2 23-25
177715
31.
20:15 Svendborg Håndboldklub 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Østfyns HK Midtbyhallen Midtbyhallen 30-22
november 2019
177730
03.
14:15 Østfyns HK Fynsserien Herrer | Pulje 1 Stige Håndboldklub Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 22-31
177725
03.
15:00 Aarup BK Fynsserien Herrer | Pulje 1 Tved G.& I. Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 29-22
177729
03.
15:00 He-Ry 67 Fynsserien Herrer | Pulje 1 DSIO Odense Ryslingehallen 24-22
177728
03.
16:00 BR 66 Langeskov Fynsserien Herrer | Pulje 1 SUS Håndbold 3 Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 23-29
177726
03.
16:00 Stenstrup IF Fynsserien Herrer | Pulje 1 Søndersø IF Stenstrup Hallen Stenstruphallen 23-19
177727
03.
18:00 Svendborg Håndboldklub 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Faaborg ØH 2 Svendborg Idrætshal 30-31
177735
05.
20:45 Stige Håndboldklub Fynsserien Herrer | Pulje 1 He-Ry 67 Stigehallen 23-19
177732
06.
20:00 Faaborg ØH 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Aarup BK Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1 26-22
177734
09.
11:45 SUS Håndbold 3 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Østfyns HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 19-23
177736
10.
11:30 DSIO Odense Fynsserien Herrer | Pulje 1 BR 66 Langeskov Munkebjergskolens Hal 22-19
177733
10.
14:15 Søndersø IF Fynsserien Herrer | Pulje 1 Svendborg Håndboldklub 2 Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 19-29
177731
10.
15:45 Tved G.& I. Fynsserien Herrer | Pulje 1 Stenstrup IF Tvedhallen 17-22
177721
12.
20:15 Svendborg Håndboldklub 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 DSIO Odense Midtbyhallen Midtbyhallen 32-27
177723
12.
20:30 Stige Håndboldklub Fynsserien Herrer | Pulje 1 Aarup BK Stigehallen 34-26
177719
12.
20:30 Stenstrup IF Fynsserien Herrer | Pulje 1 He-Ry 67 Stenstrup Hallen Stenstruphallen 26-16
177722
14.
19:00 SUS Håndbold 3 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Faaborg ØH 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 28-25
177724
14.
20:15 Østfyns HK Fynsserien Herrer | Pulje 1 Tved G.& I. Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 40-29
177720
14.
20:15 Søndersø IF Fynsserien Herrer | Pulje 1 BR 66 Langeskov Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 32-18
177746
17.
13:15 BR 66 Langeskov Fynsserien Herrer | Pulje 1 Svendborg Håndboldklub 2 Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 19-31
177743
17.
14:10 Aarup BK Fynsserien Herrer | Pulje 1 Østfyns HK Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 26-22
177747
17.
15:00 He-Ry 67 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Søndersø IF Ryslingehallen 20-34
177748
17.
15:00 DSIO Odense Fynsserien Herrer | Pulje 1 Stenstrup IF Munkebjergskolens Hal 23-27
177744
17.
15:45 Tved G.& I. Fynsserien Herrer | Pulje 1 SUS Håndbold 3 Tvedhallen 24-21
177745
18.
18:30 Faaborg ØH 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Stige Håndboldklub Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 2 21-18
177738
19.
19:15 Søndersø IF Fynsserien Herrer | Pulje 1 DSIO Odense Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 25-22
177695
19.
20:00 Aarup BK Fynsserien Herrer | Pulje 1 Stenstrup IF Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 22-27
177742
21.
20:15 Østfyns HK Fynsserien Herrer | Pulje 1 Faaborg ØH 2 Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 30-22
177741
21.
20:30 Stige Håndboldklub Fynsserien Herrer | Pulje 1 Tved G.& I. Stigehallen 25-26
177739
24.
12:45 Svendborg Håndboldklub 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 He-Ry 67 Svendborg Idrætshal 28-23
177737
24.
14:00 Stenstrup IF Fynsserien Herrer | Pulje 1 BR 66 Langeskov Stenstrup Hallen Stenstruphallen 34-22
177740
24.
14:15 SUS Håndbold 3 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Aarup BK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 28-23
177754
26.
19:40 DSIO Odense Fynsserien Herrer | Pulje 1 Faaborg ØH 2 Munkebjergskolens Hal 27-20
177749
30.
14:15 Stenstrup IF Fynsserien Herrer | Pulje 1 Østfyns HK Stenstrup Hallen Stenstruphallen 26-23
december 2019
177750
01.
14:15 Søndersø IF Fynsserien Herrer | Pulje 1 SUS Håndbold 3 Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 26-19
177752
01.
15:00 BR 66 Langeskov Fynsserien Herrer | Pulje 1 Tved G.& I. Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 28-29
177753
01.
15:00 He-Ry 67 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Aarup BK Ryslingehallen 21-27
177751
01.
19:15 Svendborg Håndboldklub 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Stige Håndboldklub Svendborg Idrætshal 28-19
177755
05.
20:00 Aarup BK Fynsserien Herrer | Pulje 1 DSIO Odense Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 30-24
177757
05.
20:00 Faaborg ØH 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 BR 66 Langeskov Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1 21-22
177758
07.
11:45 SUS Håndbold 3 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Svendborg Håndboldklub 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 23-20
177760
07.
14:45 Østfyns HK Fynsserien Herrer | Pulje 1 Søndersø IF Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 29-17
177759
07.
15:30 Stige Håndboldklub Fynsserien Herrer | Pulje 1 Stenstrup IF Stigehallen 27-25
177756
07.
15:45 Tved G.& I. Fynsserien Herrer | Pulje 1 He-Ry 67 Tvedhallen 20-30

Vælg forbund

Luk
ANNONCE