Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

1. Division Damer

Pulje 1

Spiller Holdnavn Total Kampe
Frida Maag Damgaard DHG 125 19
Line Gyldenløve Kristensen Bjerringbro FH 111 19
Christina Pedersen Vendsyssel Håndbold 110 19
Camilla Faartoft Ringkøbing Håndbold 99 20
Anne Jagd Vad Rødovre HK 95 19
Cecilie Nordstrøm Gudme HK 95 19
Julie Frilund Jacobsen TMS, Ringsted 88 19
Leonora Demaj SønderjyskE 86 19
Katrine Clasen Rødovre HK 84 19
Rikke Hoffbeck Petersen SønderjyskE 82 17
Anne Cathrine Delfs Lundbye TMS, Ringsted 82 18
Mia Nygaard Jensen IF Stjernen, Odense 78 18
Louise Olsen Roskilde Håndbold 75 11
Frederikke Buhl Lærke Roskilde Håndbold 75 16
Malene Mølholt Sæby HK 70 19
Clara Skyum Thomsen Gudme HK 69 18
Amalie Kromann Hjort Rødovre HK 68 17
Maria Borg DHG 67 19
Laura Eskebjerg Eggert Gudme HK 67 19
Mette Bejder Vendsyssel Håndbold 66 19
Malene Nielsen Roskilde Håndbold 65 16
Joan Overgaard Gisselbæk IF Stjernen, Odense 65 19
Helena Rut Örvarsdottir SønderjyskE 65 19
Sara Jakobsen Madsen Sæby HK 64 9
Caroline Toft Nielsen DHG 64 18
Pernille Baungaard Lauritsen DHG 64 19
Michelle Brandstrup Ringkøbing Håndbold 62 14
Sofie Hakala Hadsten Håndbold 62 18
Anne Berggreen Hadsten Håndbold 59 14
Mia Hoffensitz Møller Bjerringbro FH 58 19
Sofie Hartung Sletskov Vendsyssel Håndbold 58 19
Helle Walentin Hadsten Håndbold 57 18
Lotte Hein Sæby HK 57 19
Katrine Danskov Thomsen TMS, Ringsted 55 16
Caroline Rasmussen SønderjyskE 53 19
Rikke Jochumsen Ringkøbing Håndbold 53 20
Sofie Schelde-Rasmussen SønderjyskE 51 19
Nina Bech SønderjyskE 50 15
Sofie Wedel Johansen TMS, Ringsted 50 19
Rikke Slumstrup Jensen Ringkøbing Håndbold 50 20
Camilla Aastrup SønderjyskE 48 19
Marie-Louise Rahbek Sundgaard Ringkøbing Håndbold 48 20
Alberte Simonsen Ringkøbing Håndbold 48 20
Maria Højgård Klausen Bjerringbro FH 46 19
Louise Mott Roskilde Håndbold 45 17
Mette Olesen Sæby HK 45 18
Nanna Daugaard DHG 44 18
Helle Nørgaard Andreasen IF Stjernen, Odense 44 19
Lisa Frey Vendsyssel Håndbold 44 19
Nadja Lærke Jensen Vendsyssel Håndbold 43 9
Henriette Hansen Vendsyssel Håndbold 43 13
Lotte Vestergaard Hadsten Håndbold 43 17
Rikke Tornbjerg Bjerringbro FH 43 19
Cecilie Termansen Vendsyssel Håndbold 42 19
Marigona Hajdari Ringkøbing Håndbold 42 19
Eline Osland Bjerringbro FH 42 19
Sandra Therkildsen Hansen DHG 41 15
Ida Bøje Gerdes Rødovre HK 41 17
Steinunn Hansdottir Gudme HK 41 19
Stine Schmidt Hadsten Håndbold 40 18
Camilla Rugtved Gudme HK 40 19
Hannah Jørgensen Rødovre HK 39 19
Emma Laursen Bjerringbro FH 38 11
Anne Sønderby Sæby HK 36 18
Sabina Bruun Sæby HK 36 19
Sanne Beck Hansen Ringkøbing Håndbold 35 19
Ida Kirstine Jespersen Hadsten Håndbold 34 18
Sofie Høi IF Stjernen, Odense 34 19
Sofie Lund Nielsen Bjerringbro FH 34 19
Anne Algreen Pedersen TMS, Ringsted 32 16
Camilla Fangel Ringkøbing Håndbold 32 19
Sara Andersen Sæby HK 31 6
Cilla Sturm Jespersen Bjerringbro FH 31 19
Louise Hansen TMS, Ringsted 31 19
Simone Toftdahl-Pedersen Roskilde Håndbold 30 16
Emilie Bech Hadsten Håndbold 30 17
Sylvie Gamys Vendsyssel Håndbold 30 19
Majken Hedegaard Nielsen Hadsten Håndbold 29 11
Sarah Vest Kirkeløkke Gudme HK 29 18
Sophia Nielsen Rødovre HK 29 19
Karina Johannsen IF Stjernen, Odense 29 19
Ida-Louise Andersen Vendsyssel Håndbold 28 10
Amalie Beierholm Darum DHG 28 15
Rebekka Borup Sejdenfaden Roskilde Håndbold 28 16
Viktoria Kagan Roskilde Håndbold 28 17
Ann-Helen Glückstad Adolfsen Sæby HK 28 19
Laura Grosen Larsen IF Stjernen, Odense 27 6
Julie Gottschalksen TMS, Ringsted 27 19
Sabrina Holmegaard IF Stjernen, Odense 27 19
Christina Søndergaard Nielsen Rødovre HK 26 17
Pernille Brandenborg Vendsyssel Håndbold 26 18
Emilie Bangshøj Bjerringbro FH 26 18
Emmely Holmboe Christiansen Roskilde Håndbold 25 14
Signe Schulz Rødovre HK 25 18
Mathilde Jensen Sæby HK 25 19
Sara Mitova SønderjyskE 24 18
Marie-Louise Søberg Nissen Ringkøbing Håndbold 23 12
Mathilde Pape Bjerringbro FH 23 19
Sandra Christine Haugaard Bjerringbro FH 22 19
Camilla Akselbo IF Stjernen, Odense 22 19
Cecilie Sofie Bjerre Gudme HK 21 10
Johanne Lotzkat Matzen Gudme HK 21 13
Louise Wendelbo Lindeløv TMS, Ringsted 21 19
Julie Kjær Larsen TMS, Ringsted 19 8
Laura Bjaldby TMS, Ringsted 19 9
Natasja Øhrgaard Kristensen Vendsyssel Håndbold 19 14
Sophia Lærke Pedersen TMS, Ringsted 19 19
Liesa Maria Enzi DHG 19 19
Ida Langbo Mikkelsen Gudme HK 18 6
Louise Andresen SønderjyskE 18 12
Mathilde Bidstrup Nielsen Sæby HK 18 18
Katarina Juul Hansen Rødovre HK 18 18
Mathilde Strunge Mortensen Hadsten Håndbold 18 18
Rebecca Philmann Sønderskov Ringkøbing Håndbold 18 19
Sarah Blyme Grundtvig Roskilde Håndbold 17 15
Cecilie kirkeby Brandt Gudme HK 17 16
Arlinda Hajdari Ringkøbing Håndbold 17 17
Olivia Fredslund Pedersen Rødovre HK 16 15
Alberte Mørk Roskilde Håndbold 15 13
Sabine Kold IF Stjernen, Odense 14 14
Nicoline Brogaard Christensen Sæby HK 14 14
Bára Kristín Þráinsdóttir IF Stjernen, Odense 12 6
Siw Matras Larsen DHG 12 13
Louise Marie Engstrøm Bjerringbro FH 12 19
Kathrine Skipper Hadsten Håndbold 11 3
Emma Katrne Dahl TMS, Ringsted 11 13
Marlene Holm Vendsyssel Håndbold 11 19
Sandra Wrede SønderjyskE 10 9
Alberte Andrea Kristensen DHG 10 19
Louise Nilsson Hadsten Håndbold 9 12
Emilie Brovall Jäger Gudme HK 9 13
Rie Haslund Roskilde Håndbold 8 6
Therese Durck Johansen Gudme HK 8 8
Sofie Ladekjær Hadsten Håndbold 8 8
Sofie Duedal Lundsgaard DHG 8 10
Sara Hoffman Hadsten Håndbold 8 11
Stine Dunsø Roskilde Håndbold 8 12
Laura T. Hansen IF Stjernen, Odense 7 14
Maria Tscherning Breddam Rødovre HK 7 14
Caroline Sophie Nielsen Rødovre HK 7 17
Elin Jona Thorsteinsdottir Vendsyssel Håndbold 7 18
Celina Hehnel Hansen SønderjyskE 6 4
Clara Ulrikke Iding TMS, Ringsted 6 5
Mathilde Piil Lorenzen IF Stjernen, Odense 6 5
Caroline Monin Münch Hadsten Håndbold 5 2
Maria Louise Hansen Roskilde Håndbold 5 5
Mathilde Lykke Eriksen IF Stjernen, Odense 5 8
Ida Dyhr Gudme HK 5 11
Gabriela Jette Hviid IF Stjernen, Odense 4 13
Ljubica Pavlovic SønderjyskE 4 14
Nanna Hinnersfelt Andersen Ringkøbing Håndbold 3 2
Mie Kolding Kristensen DHG 3 2
Camilla Sølling Fager Roskilde Håndbold 3 3
Nanna Viuff SønderjyskE 3 8
Malene Hutscher IF Stjernen, Odense 3 8
Maria Schmidt Hadsten Håndbold 3 14
Alberte Stenderup Rasmussen Gudme HK 3 18
Cecilie Dalmose Roskilde Håndbold 2 3
Diana Fayad TMS, Ringsted 2 3
Lærke Langkilde Vedel Gudme HK 2 3
Louise Syrstad Hadsten Håndbold 2 4
Sille Trankjær Jacobsen Gudme HK 2 4
Maria Stendys Sæby HK 2 5
Janni Bonde Havlykke Bjerringbro FH 2 10
Maria Aarslev Ringkøbing Håndbold 2 12
Kamilla Davidsen TMS, Ringsted 2 19
Stinne Strøjr Hansen Rødovre HK 2 19
Cecilie Søndergaard Kongstad Sæby HK 2 19
Mateja Serafimova Ringkøbing Håndbold 2 20
Gitte Evendorff Andersen Hadsten Håndbold 1 1
Louise Thorsen Larsen Gudme HK 1 1
Mia Egede Egede Rasmussen TMS, Ringsted 1 2
Marie Talbro DHG 1 3
Simona Maria Florea Sæby HK 1 3
Amalie Westergaard Andersen Gudme HK 1 8
Ditte Sørensen Sæby HK 1 11
Maria-Teresa Grønning Faurhøj Roskilde Håndbold 1 14
Anna Vinther Veng Kristensen Vendsyssel Håndbold 1 19
Julie Skipper Mosgaard DHG 1 19
Rikke Thyrsted Enevoldsen Bjerringbro FH 0 1
Line Daugaard Roskilde Håndbold 0 1
Anna Gerlak Hadsten Håndbold 0 1
Stine Hell Hansen SønderjyskE 0 1
Sofie Baastrup Andersen TMS, Ringsted 0 1
Mette Troelsen IF Stjernen, Odense 0 1
Sarah Kejser Nielsen Rødovre HK 0 1
Camilla Jessen Sæby HK 0 1
Elisabeth Høyer Rødovre HK 0 1
Asta Toft Amholt Roskilde Håndbold 0 1
Laura Ditlevsen Gudme HK 0 2
Josephine Jessen Sæby HK 0 2
Ida Hobolt Hansen Gudme HK 0 2
Amalie Bjaldby TMS, Ringsted 0 2
Mie Mortensen SønderjyskE 0 2
Anne Moen Gudme HK 0 2
Christina Dahl Pedersen SønderjyskE 0 3
Majken Hedegaard Nielsen Vendsyssel Håndbold 0 3
Amalie Glass Rødovre HK 0 3
Kickie Nissen DHG 0 3
Mia Egede Egede Rasmussen Ringkøbing Håndbold 0 4
Katja Rungstrøm DHG 0 4
Katrine Elbæk Knudsen DHG 0 6
Camilla Lauritzen IF Stjernen, Odense 0 6
Ditte Marie Høngaard Fuglsang Sæby HK 0 8
Sarah Ernebjerg Jensen Hadsten Håndbold 0 8
Trine Marie Hammer Rødovre HK 0 10
Stephanie Kjær Rasmussen TMS, Ringsted 0 13
Sophie Christensen Toft Hadsten Håndbold 0 16
Marie Louise Veng Thomsen IF Stjernen, Odense 0 16
Marie Aas Hadsten Håndbold 0 16
Freja Hammer Fagerberg Roskilde Håndbold 0 17
Sofie Amalie Andersen Gudme HK 0 17
Amalie Krogsgaard Pelzer Bjerringbro FH 0 17
Johanne Bagger Graugaard SønderjyskE 0 18
Cecilie Hansen DHG 0 18
Tanja Eilsø Sørensen IF Stjernen, Odense 0 18
Dragana Petkovska SønderjyskE 0 18
Mai Britt Laursen Bjerringbro FH 0 19
Kia Petersen IF Stjernen, Odense 0 19
Clara Bak Pedersen Bjerringbro FH 0 19
Ryoko Amitani Ringkøbing Håndbold 0 19

Vælg forbund

Luk