Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

1. Division Damer

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
118600
06.
20:30 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1 28-25
118602
07.
13:00 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 23-19
118603
08.
15:00 Sæby HK 1. Division Damer | Pulje 1 DHG Sæby SpektrumSæby Spektrum, hal A. 24-37
118604
08.
15:00 IF Stjernen, Odense 1. Division Damer | Pulje 1 Bjerringbro FH Skt. Jørgens Hallen 19-24
118605
08.
15:00 Rødovre HK 1. Division Damer | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold Rødovre Stadionhal 24-27
118601
08.
16:00 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 Ringkøbing Håndbold Dansk Kabel TV Arena 19-28
118611
14.
14:00 Hadsten Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 IF Stjernen, Odense Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1 28-23
118606
14.
14:00 Bjerringbro FH 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Bjerringbro Idræts- & KulturcenterBjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1 22-27
118607
14.
15:00 Vendsyssel Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Gudme HK Drinx Arena 21-17
118608
15.
14:00 DHG 1. Division Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 27-30
118609
15.
16:30 Ringkøbing Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Rødovre HK Green Sports Arena Rofi-CentretGreen Sports Arena - Hal 1 37-21
118613
21.
14:00 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold Dansk Kabel TV Arena 20-25
118612
21.
15:00 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 DHG Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1 22-24
118616
21.
15:00 IF Stjernen, Odense 1. Division Damer | Pulje 1 Ringkøbing Håndbold Skt. Jørgens Hallen 21-25
118617
22.
15:00 Rødovre HK 1. Division Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Rødovre Stadionhal 17-20
118615
22.
16:30 Sæby HK 1. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold Sæby SpektrumSæby Spektrum, hal A. 27-26
118614
28.
15:00 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 Bjerringbro FH SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 18-26
oktober 2019
118620
04.
19:00 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 Gudme HK Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1 28-28
118618
05.
13:30 Bjerringbro FH 1. Division Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted Bjerringbro Idræts- & KulturcenterBjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1 25-24
118621
05.
15:00 Roskilde Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Ringkøbing Håndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 20-25
118623
05.
15:00 Rødovre HK 1. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold Rødovre Stadionhal 25-25
118622
06.
13:00 IF Stjernen, Odense 1. Division Damer | Pulje 1 Sæby HK Skt. Jørgens Hallen 20-21
118619
06.
15:00 Vendsyssel Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 DHG Drinx Arena 27-18
118625
12.
13:45 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 IF Stjernen, Odense Dansk Kabel TV Arena 34-19
118629
12.
14:00 Hadsten Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1 17-29
118628
12.
15:00 Sæby HK 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Sæby SpektrumSæby Spektrum, hal A. 32-35
118632
19.
15:00 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 DHG SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 26-25
118635
19.
15:00 Rødovre HK 1. Division Damer | Pulje 1 IF Stjernen, Odense Rødovre Stadionhal 24-19
118630
20.
14:00 Bjerringbro FH 1. Division Damer | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold Bjerringbro Idræts- & KulturcenterBjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1 24-24
118633
20.
16:30 Ringkøbing Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Sæby HK Green Sports Arena Rofi-CentretGreen Sports Arena - Hal 1 33-11
118624
23.
19:30 DHG 1. Division Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 21-24
118627
25.
18:30 Ringkøbing Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Bjerringbro FH Green Sports Arena Rofi-CentretGreen Sports Arena - Hal 1 23-23
118631
26.
15:00 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1 27-26
118626
26.
15:00 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 Rødovre HK SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 26-23
november 2019
118638
02.
14:00 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 Gudme HK Dansk Kabel TV Arena 27-19
118639
02.
15:00 Sæby HK 1. Division Damer | Pulje 1 Rødovre HK Sæby SpektrumSæby Spektrum, hal A. 22-32
118640
02.
15:00 IF Stjernen, Odense 1. Division Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Skt. Jørgens Hallen 15-28
118637
03.
14:00 DHG 1. Division Damer | Pulje 1 Bjerringbro FH DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 33-27
118636
03.
19:30 Vendsyssel Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Drinx Arena 24-17
118643
09.
13:45 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold Dansk Kabel TV Arena 23-23
118644
09.
15:00 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 25-18
118645
09.
15:00 Sæby HK 1. Division Damer | Pulje 1 Bjerringbro FH Sæby SpektrumSæby Spektrum, hal A. 18-37
118646
09.
15:00 IF Stjernen, Odense 1. Division Damer | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold Skt. Jørgens Hallen 18-39
118647
09.
15:00 Rødovre HK 1. Division Damer | Pulje 1 DHG Rødovre Stadionhal 19-31
118642
09.
15:00 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 Ringkøbing Håndbold Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1 26-24
118641
14.
19:00 Hadsten Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Ringkøbing Håndbold Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1 21-23
118648
16.
14:00 Bjerringbro FH 1. Division Damer | Pulje 1 Rødovre HK Bjerringbro Idræts- & KulturcenterBjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1 22-27
118650
16.
14:00 DHG 1. Division Damer | Pulje 1 IF Stjernen, Odense DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 29-16
118652
16.
14:30 Roskilde Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 22-22
118649
17.
13:00 Vendsyssel Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Sæby HK Drinx Arena 36-16
118651
17.
15:00 Ringkøbing Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Gudme HK Green Sports Arena Rofi-CentretGreen Sports Arena - Hal 1 33-19
december 2019
118653
01.
15:00 Hadsten Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1 23-22
118658
01.
15:00 Roskilde Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Bjerringbro FH Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 28-27
118659
07.
14:00 Hadsten Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 DHG Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1 28-28
118655
07.
14:00 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 Sæby HK Dansk Kabel TV Arena 34-24
118656
07.
15:00 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 IF Stjernen, Odense SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 26-24
118654
07.
15:00 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 Rødovre HK Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1 29-23
118610
08.
14:30 Roskilde Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Sæby HK Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 33-26
118657
08.
15:00 Ringkøbing Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold Green Sports Arena Rofi-CentretGreen Sports Arena - Hal 1 30-18
118660
12.
19:00 Bjerringbro FH 1. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold Bjerringbro Idræts- & KulturcenterBjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1
118665
15.
15:00 Rødovre HK 1. Division Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted Rødovre Stadionhal
januar 2020
118666
04.
15:00 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 Bjerringbro FH Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1
118669
04.
15:00 Sæby HK 1. Division Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Sæby SpektrumSæby Spektrum, hal A.
118670
04.
15:00 IF Stjernen, Odense 1. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold Skt. Jørgens Hallen
118671
04.
15:00 Rødovre HK 1. Division Damer | Pulje 1 Ringkøbing Håndbold Rødovre Stadionhal
118661
05.
15:00 Vendsyssel Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Drinx Arena
118667
05.
16:00 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 DHG Dansk Kabel TV Arena
118672
11.
14:00 Bjerringbro FH 1. Division Damer | Pulje 1 Sæby HK Bjerringbro Idræts- & KulturcenterBjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1
118673
11.
15:00 Vendsyssel Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 IF Stjernen, Odense Drinx Arena
118676
11.
15:00 Roskilde Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Gudme HK Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
118677
11.
15:00 Hadsten Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1
118674
12.
14:00 DHG 1. Division Damer | Pulje 1 Rødovre HK DalumhallerneDalumhallen - Hal 1
118675
12.
16:30 Ringkøbing Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Green Sports Arena Rofi-CentretGreen Sports Arena - Hal 1
118678
18.
14:00 DHG 1. Division Damer | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold DalumhallerneDalumhallen - Hal 1
118679
18.
14:00 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 Bjerringbro FH Dansk Kabel TV Arena
118680
18.
14:00 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
118682
18.
15:00 Sæby HK 1. Division Damer | Pulje 1 IF Stjernen, Odense Sæby SpektrumSæby Spektrum, hal A.
118683
19.
15:00 Hadsten Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Rødovre HK Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1
118662
22.
20:00 DHG 1. Division Damer | Pulje 1 Ringkøbing Håndbold DalumhallerneDalumhallen - Hal 1
118664
24.
19:30 IF Stjernen, Odense 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Skt. Jørgens Hallen
118668
25.
15:00 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
118717
26.
13:00 Ringkøbing Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted Green Sports Arena Rofi-CentretGreen Sports Arena - Hal 1
februar 2020
118684
01.
14:00 Bjerringbro FH 1. Division Damer | Pulje 1 Ringkøbing Håndbold Bjerringbro Idræts- & KulturcenterBjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1
118687
01.
14:30 Roskilde Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 DHG Viby Sj. IdrætscenterViby Sj. Idrætscenter 1
118688
01.
15:00 IF Stjernen, Odense 1. Division Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted Skt. Jørgens Hallen
118689
01.
15:00 Rødovre HK 1. Division Damer | Pulje 1 Gudme HK Rødovre Stadionhal
118686
01.
15:00 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 Sæby HK Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1
118685
02.
15:00 Vendsyssel Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold Drinx Arena
118692
08.
14:00 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Dansk Kabel TV Arena
118695
08.
14:00 Hadsten Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1
118694
08.
15:00 IF Stjernen, Odense 1. Division Damer | Pulje 1 Rødovre HK Skt. Jørgens Hallen
118691
09.
14:00 DHG 1. Division Damer | Pulje 1 Gudme HK DalumhallerneDalumhallen - Hal 1
118690
09.
15:00 Vendsyssel Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Bjerringbro FH Drinx Arena
118693
09.
17:00 Sæby HK 1. Division Damer | Pulje 1 Ringkøbing Håndbold Sæby SpektrumSæby Spektrum, hal A.
118699
13.
19:00 Ringkøbing Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold Green Sports Arena Rofi-CentretGreen Sports Arena - Hal 1
118698
15.
13:00 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
118696
15.
14:00 Bjerringbro FH 1. Division Damer | Pulje 1 DHG Bjerringbro Idræts- & KulturcenterBjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1
118697
15.
15:00 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1
118700
15.
15:00 Roskilde Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 IF Stjernen, Odense Roskilde HallerneRoskilde Hallerne C
118701
16.
15:00 Rødovre HK 1. Division Damer | Pulje 1 Sæby HK Rødovre Stadionhal
118663
21.
20:00 Sæby HK 1. Division Damer | Pulje 1 Gudme HK Sæby SpektrumSæby Spektrum, hal A.
118702
22.
14:00 Bjerringbro FH 1. Division Damer | Pulje 1 Gudme HK Bjerringbro Idræts- & KulturcenterBjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1
118681
23.
16:30 Ringkøbing Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Green Sports Arena Rofi-CentretGreen Sports Arena - Hal 1
118704
27.
19:30 DHG 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE DalumhallerneDalumhallen - Hal 1
118706
27.
19:30 Roskilde Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Rødovre HK Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
118707
28.
19:00 Hadsten Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Sæby HK Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1
118703
29.
15:00 Vendsyssel Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted Drinx Arena
marts 2020
118705
01.
15:00 Ringkøbing Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 IF Stjernen, Odense Green Sports Arena Rofi-CentretGreen Sports Arena - Hal 1
118710
07.
13:00 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 Ringkøbing Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
118711
07.
15:00 Sæby HK 1. Division Damer | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold Sæby SpektrumSæby Spektrum, hal A.
118713
07.
15:00 Rødovre HK 1. Division Damer | Pulje 1 Bjerringbro FH Rødovre Stadionhal
118712
08.
15:00 IF Stjernen, Odense 1. Division Damer | Pulje 1 DHG Skt. Jørgens Hallen
118708
08.
15:00 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1
118714
14.
14:00 Bjerringbro FH 1. Division Damer | Pulje 1 IF Stjernen, Odense Bjerringbro Idræts- & KulturcenterBjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1
118719
14.
14:00 Hadsten Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Gudme HK Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1
118718
14.
15:00 Roskilde Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
118716
15.
14:00 DHG 1. Division Damer | Pulje 1 Sæby HK DalumhallerneDalumhallen - Hal 1
118715
15.
15:00 Vendsyssel Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Rødovre HK Drinx Arena
118634
22.
14:30 Roskilde Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
118709
28.
13:45 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Dansk Kabel TV Arena
april 2020
118725
03.
18:30 Hadsten Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Bjerringbro FH Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1
118721
04.
14:00 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 Rødovre HK Dansk Kabel TV Arena
118722
04.
15:00 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 Sæby HK SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
118724
04.
15:00 Roskilde Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
118720
04.
15:00 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 IF Stjernen, Odense Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1
118723
05.
15:00 Ringkøbing Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 DHG Green Sports Arena Rofi-CentretGreen Sports Arena - Hal 1
118726
11.
14:00 Bjerringbro FH 1. Division Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Bjerringbro Idræts- & KulturcenterBjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1
118727
11.
14:00 Vendsyssel Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Ringkøbing Håndbold Drinx Arena
118728
11.
14:00 DHG 1. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold DalumhallerneDalumhallen - Hal 1
118729
11.
14:00 Sæby HK 1. Division Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted Sæby SpektrumSæby Spektrum, hal A.
118730
11.
14:00 IF Stjernen, Odense 1. Division Damer | Pulje 1 Gudme HK Skt. Jørgens Hallen
118731
11.
14:00 Rødovre HK 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Rødovre Stadionhal

Vælg forbund

Luk