Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

1. Division Herrer

Pulje 1

Spiller Holdnavn Total Kampe
Nicolaj Nørager TMS Ringsted 203 23
Nicolaj Schytt Nielsen HEI, Skæring 149 22
Nichlas Hald Christensen Odder Håndbold 145 23
Sebastian Wistoft Jensen HC Midtjylland 142 23
Kristoffer Vestergaard Otterup HK 138 23
Mats Gordon Krog Otterup HK 134 23
Martin Risom Christensen Ajax København 126 23
Malthe Otto Skytte Roskilde Håndbold 121 21
Minik Dahl Høegh Ajax København 115 22
Niclas Buch Christiansen Roskilde Håndbold 112 23
Matias Damgaard Odder Håndbold 111 23
Mikkel Kristian Madsen HC Midtjylland 108 23
Mikkel Søby HC Odense - Herrer 106 23
Malte Justesen Skive fH 106 23
Felix Frank-Michael Kasch TM Tønder Håndbold 102 22
Alexander Sohn Hansen TM Tønder Håndbold 101 23
Emil Grønbech Hansen Skive fH 99 21
Andreas Stryger Team Sydhavsøerne 97 23
Anders Gade IK Skovbakken 96 22
Thomas Bohl Damgaard Skive fH 93 22
Nichlas Poulsen Ajax København 91 23
Rasmus Bundgaard Larsen Odder Håndbold 86 23
Lasse Nikolajsen TM Tønder Håndbold 86 23
Kristian Lund Vukman Team Sydhavsøerne 86 23
Mikkel Høgfeldt Pedersen IK Skovbakken 83 23
Rõi Berg Hansen FIF 83 23
Nickolei Christian Vestergaard Jensen Skive fH 81 23
Andreas Nørgaard Madsen HC Odense - Herrer 80 20
Rasmus Stærk Just HEI, Skæring 79 22
Lasse Weber Rosendahl HC Odense - Herrer 79 22
Rasmus Kristian Madsen HC Midtjylland 79 23
Mathias Jensen Otterup HK 78 20
Christian Nørgaard Meklenborg IK Skovbakken 77 20
Morten Hempel Jensen TMS Ringsted 76 22
Mads Vejby Hansen FIF 76 23
Rasmus Kier Skive fH 75 23
Casper Rahr Madsen TM Tønder Håndbold 74 23
Nicklas Bjerre Petersen Team Sydhavsøerne 73 23
Morten Andreas Slundt HØJ Elite 72 21
Mads Johansen IK Skovbakken 72 22
Mikkel Kaagaard Andersen Team Sydhavsøerne 69 22
Emil Bramming HØJ Elite 69 23
Morten Glasius HC Odense - Herrer 67 23
Andreas Sørensen Hampe FIF 65 21
Simon Omme TMS Ringsted 65 22
Christoffer Werenberg HC Odense - Herrer 64 17
Andreas Magaard TMS Ringsted 64 21
Mads Kjær Kildelund Otterup HK 64 21
Nicolai Søndergaard Witt HC Midtjylland 64 23
Hakan Sahin Ajax København 63 22
Mikel Dalby Christensen Otterup HK 63 23
Gustav Russel Falholt HØJ Elite 62 22
Dorian Vallet HØJ Elite 62 23
Frederik Margon Lundgaard HØJ Elite 61 23
Mathias Rousku Petersen HC Midtjylland 61 23
Viktor Vlastos Roskilde Håndbold 60 22
Bastian Stræde Team Sydhavsøerne 60 23
Eigil Feddersen HC Odense - Herrer 59 23
Villads Raahauge Jensen HØJ Elite 59 23
Mads Byskov Høj Jensen HEI, Skæring 58 16
Jimmi Elmgaard TM Tønder Håndbold 58 23
Lasse Rask Hansen Skive fH 57 23
Mathias Nikolajsen IK Skovbakken 56 21
Rune Hedevang Nielsen Roskilde Håndbold 56 23
Daniel Glud IK Skovbakken 55 23
Rasmus Hansen Roskilde Håndbold 54 11
Tobias Oliver Lund Jørgensen IK Skovbakken 54 18
Jeppe Hjorth HØJ Elite 54 22
Jakob Juul Jessen TMS Ringsted 54 22
Daniel Guldsmed Skive fH 53 15
Rasmus Jans Graffe Ajax København 52 22
Ulrik Nøddesbo Eggert TM Tønder Håndbold 52 23
Lauritz Reinholdt Legér Team Sydhavsøerne 51 22
Kristian Larsen HC Odense - Herrer 50 20
Michael Riis TMS Ringsted 50 21
Jonathan Havdrup Sørensen HC Midtjylland 50 23
Andreas Søgaard Rasmussen Odder Håndbold 48 23
Mads Dudek TMS Ringsted 47 22
Anton Bramming TMS Ringsted 46 20
Frederik Skov IK Skovbakken 45 22
Mathias Weirup FIF 45 23
Alexander Engholm Nielsen Team Sydhavsøerne 44 14
Frederik Sørensen FIF 44 15
Niklas Andreasen HC Odense - Herrer 44 23
Jakob Vive Rasmussen Ajax København 44 23
Frederik Sørrig Damgaard Odder Håndbold 42 21
Kristian Olah Roos Roskilde Håndbold 42 23
Jakob Schandorf Stork HØJ Elite 41 21
Marcus Abildgaard HC Midtjylland 41 22
Mathias Pilgaard HC Odense - Herrer 41 23
Simon Møss FIF 40 18
Jonas Ejstrup Corneliussen Team Sydhavsøerne 40 18
Nikolaj Mogensen HEI, Skæring 40 19
Daniel Møller Holleufer HEI, Skæring 40 22
Christian Olesen Ajax København 40 23
Nichlas Bomholt Team Sydhavsøerne 40 23
Frederik Lind Sass-Petersen Odder Håndbold 38 17
Jonas Lynge Eichwald Odder Håndbold 38 19
Daniel Sørensen FIF 38 21
Jónas Gunnarsson Djurhuus FIF 38 23
Jonas Løkken Team Sydhavsøerne 37 22
Emil Sidelmann IK Skovbakken 37 22
Philip Kempf HØJ Elite 36 20
Thomas Poulsen Otterup HK 35 19
Jeppe Krogh Simonsen HC Midtjylland 35 22
Frederik Stavad Skoda HØJ Elite 34 14
Jeppe Villumsen FIF 34 17
Rasmus Barslund HEI, Skæring 34 22
Rókur Akralíð HEI, Skæring 33 18
Jacob Larsen  Odder Håndbold 33 23
Benjamin Holm TM Tønder Håndbold 31 22
Nicolai Sass Husum Jørgensen Odder Håndbold 31 22
Casper Juul Larsen Otterup HK 30 16
Casper Overgaard Risbjerg Ajax København 30 21
Jeppe Johann Jonasson TM Tønder Håndbold 29 20
Oskar Vind Rasmussen TMS Ringsted 28 17
Andreas Knigge Hylleberg Ajax København 28 22
Teis Asbjørn Horn Rasmussen HEI, Skæring 28 22
Jesper Redlefsen TM Tønder Håndbold 27 20
Sune Albæk Nørgaard IK Skovbakken 27 23
Malte Friis Nøddesbo IK Skovbakken 26 21
Magnus Viekær Kristensen Roskilde Håndbold 26 23
Anders Poulsen Otterup HK 25 22
Jonas Frydenlund Roskilde Håndbold 24 18
Thomas Schultz Clausen TM Tønder Håndbold 24 19
Christopher Alexander Rasmussen Ajax København 23 16
Kasper Lund Papke Roskilde Håndbold 23 18
Marius Egdal IK Skovbakken 23 23
Jesper Chapion Otterup HK 22 10
Alex Jørgensen IK Skovbakken 22 14
Sebastian Holler Kanstrup Skive fH 21 19
Tobias Svend Rasmussen Skive fH 20 9
Jesper Overgaard Poulsen Otterup HK 20 18
Magnus Ravn Campbell Team Sydhavsøerne 20 23
Frederik Krarup HEI, Skæring 19 6
Christopher Huus Otterup HK 19 9
Jacob Lyck TM Tønder Håndbold 19 15
Frederik Faaborg Hansen FIF 19 18
Tobias Balsby Pedersen Skive fH 19 22
Niclas Henriksen HEI, Skæring 18 21
Sebastian Reimer Thor TMS Ringsted 18 23
Andreas Pihl Otterup HK 17 10
Lukas Risum HC Odense - Herrer 17 12
Oliver Mervald Laursen FIF 17 16
Fredrik Damsbjerg Lind FIF 17 19
Andreas Byrdal Sommer HC Midtjylland 17 23
Dennis Schytt Haahr Odder Håndbold 16 10
Morten Nyberg Kristensen TMS Ringsted 16 19
Oliver Roepstorff Ajax København 15 6
Mikkel Münter Storgaard HEI, Skæring 15 12
Mikkel Beck HØJ Elite 14 20
Andreas Thomsen HC Midtjylland 14 22
Jacob Lyngaa Aaquist HC Midtjylland 13 4
Lasse Rosenfeldt Laursen HC Odense - Herrer 13 9
Jesper Kristensen HEI, Skæring 13 20
Mads Grabe Odder Håndbold 13 20
Brandur Halgirsson Ajax København 13 20
Mikkel Kaadner Leth HØJ Elite 13 21
Simon Hald Kristensen Roskilde Håndbold 12 8
Casper Dohn Jensen Skive fH 12 10
Kasper Kragh FIF 12 14
Jonas Hald Christensen HEI, Skæring 11 8
Lasse Søndergaard Witt HEI, Skæring 11 9
Mads Lynggaard Sørensen Skive fH 11 16
Mads Hviid IK Skovbakken 11 23
Rasmus Maj Team Sydhavsøerne 10 16
Jeppe Østergaard HEI, Skæring 10 17
Kasper Fruerlund Kristiansen HC Midtjylland 8 9
Lukas Eichwald Kristensen Team Sydhavsøerne 8 12
Andreas Simonsen HC Midtjylland 8 15
Mikkel Drud Nielsen FIF 8 22
Frank Mikkelsen TMS Ringsted 8 22
Frederik Sørensen Team Sydhavsøerne 7 8
Nikolai Emil Keller TM Tønder Håndbold 7 13
Moussa Lihn Dembele Skive fH 7 13
Mark Aamann Madsen HC Odense - Herrer 7 18
Andreas Bohl Damgaard TM Tønder Håndbold 6 2
Joachim Møller Jacobsen TMS Ringsted 6 8
Andreas Søegaard Petersen Roskilde Håndbold 6 13
Mathias Gjestrud Odder Håndbold 6 20
Marcus Raakjær HC Odense - Herrer 6 21
Eirikur Jákupsson Simonsen FIF 5 2
Christian Stoklund Wacher TMS Ringsted 5 9
Nicklas Møller Odder Håndbold 5 9
Thomas Matic FIF 5 23
Kristian Ruben Poulsen Otterup HK 5 23
Michael Pedersen Odder Håndbold 4 5
Amer Skaljic Roskilde Håndbold 4 9
Kaare Ravn Larsen Team Sydhavsøerne 4 11
Tobias Faurskov Roskilde Håndbold 4 12
Nicolai Richardt Mortensen HC Midtjylland 4 21
Brian Jørgensen HØJ Elite 4 23
valdemar gravesen TMS Ringsted 3 2
Anders Lund Behmer Otterup HK 3 3
Magnus Nygaard Lund HEI, Skæring 3 4
Lasse Aebeløe Thomsen HEI, Skæring 3 4
Mathies Damsbjerg Lind HØJ Elite 3 4
Oliver Wagner Pedersen Roskilde Håndbold 3 8
Loke Peter Brasen HC Odense - Herrer 3 15
Rasmus Bjørn Surlan Andersen Ajax København 2 3
Mike Grau Bach HC Odense - Herrer 2 3
Mads Franck Jørgensen Roskilde Håndbold 2 4
Magnus Tuxen Falborg Otterup HK 2 8
Morten Kirkeby Nielsen HC Odense - Herrer 2 9
Frederik Hummelmose HC Midtjylland 2 19
Jesper Sørensen Skive fH 2 21
Erik Friis Olesen Odder Håndbold 2 22
Niklas Pallesen HEI, Skæring 1 1
Morten Richardy Odder Håndbold 1 1
Magnus Frisk Jensen Otterup HK 1 1
Magnus Steenstrup Henrichsen Roskilde Håndbold 1 2
Høgni Klein Olsen Otterup HK 1 2
Marcus Juul Lüthjohan Roskilde Håndbold 1 3
Chris Jønsson FIF 1 4
Mikkel Trampedach HØJ Elite 1 4
Mads Byskov Høj Jensen Odder Håndbold 1 4
Mathias Rau HC Odense - Herrer 1 5
Kasper Didriksen HC Midtjylland 1 6
Rasmus Karl Nielsen Odder Håndbold 1 7
Kasper Bisbo IK Skovbakken 1 10
Mikkel Tønners TMS Ringsted 1 14
Claus Schmidt-Hansen HØJ Elite 1 15
Martin Nørlund Christensen HEI, Skæring 1 17
Tomas Vestergaard Olason Odder Håndbold 1 20
Nicolaj Frejlev Team Sydhavsøerne 1 23
Sebastian Minor Hansen Roskilde Håndbold 1 23
Malthe Hangaard Povlsen HEI, Skæring 0 1
Rasmus Thorsen Larsen HC Odense - Herrer 0 1
Lars Muus Carstensen TM Tønder Håndbold 0 1
Tóraldur Kollsker FIF 0 1
Frederik Langhoff Olesen Skive fH 0 1
Jacob Hvid Nielsen Ajax København 0 1
William Asmussen TMS Ringsted 0 2
Victor Parbst HØJ Elite 0 2
Jens Verner Kristensen Ajax København 0 2
Nicolai Sommer HC Midtjylland 0 3
Frederik Odder Skou Hansen Otterup HK 0 3
Mathias Høyer Mosel HC Odense - Herrer 0 3
Morten Sølling Fager TMS Ringsted 0 3
Lars Kooij TM Tønder Håndbold 0 3
Mathias Juel Kristensen HEI, Skæring 0 4
Michael Hedegaard IK Skovbakken 0 4
Mathias Rud Jørgensen IK Skovbakken 0 4
Victor Peter Petersen Otterup HK 0 5
Rasmus Rendboe Otterup HK 0 7
Christoffer Møller Andersen Roskilde Håndbold 0 8
Simon Vogensen Egtved TM Tønder Håndbold 0 9
Timmi Ejmar TM Tønder Håndbold 0 10
Frederik Eberhardt Skov HC Odense - Herrer 0 11
Morten Sølling Fager Roskilde Håndbold 0 11
Henk Muus Meyer TM Tønder Håndbold 0 13
Adrian Lombés Birkenheuer Ajax København 0 13
Alex During Nielsen Otterup HK 0 16
Victor Skjellerup Bang HØJ Elite 0 18
Mads Meldgaard Skive fH 0 20
Nicolai Neupart Team Sydhavsøerne 0 20
Christian Trans TM Tønder Håndbold 0 23
Magnus Johannes Andersen Brandbyge HEI, Skæring 0 23
Andreas Meyer Ejlersen Ajax København 0 23

Vælg forbund

Luk