Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

1. Division Herrer

Pulje 1

Spiller Holdnavn Total Kampe
Nicolaj Nørager TMS Ringsted 119 13
Mats Gordon Krog Otterup HK 86 13
Sebastian Wistoft Jensen HC Midtjylland 79 13
Nicolaj Schytt Nielsen HEI, Skæring 76 13
Nichlas Hald Christensen Odder Håndbold 75 13
Martin Risom Ajax København 73 13
Matias Damgaard Odder Håndbold 69 13
Malthe Otto Skytte Roskilde Håndbold 68 13
Felix Frank-Michael Kasch TM Tønder Håndbold 68 13
Kristoffer Vestergaard Otterup HK 66 13
Mikkel Søby HC Odense - Herrer 62 13
Niclas Buch Christiansen Roskilde Håndbold 62 13
Andreas Nørgaard Madsen HC Odense - Herrer 60 13
Mikkel Kristian Madsen HC Midtjylland 59 13
Minik Dahl Høegh Ajax København 58 12
Nickolei Christian Vestergaard Jensen Skive fH 58 13
Alexander Sohn Hansen TM Tønder Håndbold 57 13
Malte Justesen Skive fH 55 13
Rõi Berg Hansen FIF 55 13
Anders Gade IK Skovbakken 51 13
Kristian Lund Vukman Team Sydhavsøerne 51 13
Rasmus Kristian Madsen HC Midtjylland 51 13
Emil Grønbech Hansen Skive fH 49 11
Christoffer Werenberg HC Odense - Herrer 49 13
Tobias Oliver Lund Jørgensen IK Skovbakken 48 11
Casper Rahr Madsen TM Tønder Håndbold 48 13
Andreas Stryger Team Sydhavsøerne 48 13
Rasmus Kier Skive fH 47 13
Nichlas Poulsen Ajax København 47 13
Lasse Rosendahl HC Odense - Herrer 47 13
Morten Hempel Jensen TMS Ringsted 47 13
Rasmus Bundgaard Larsen Odder Håndbold 46 13
Mathias Jensen Otterup HK 45 10
Thomas Bohl Damgaard Skive fH 45 12
Mikkel Høgfeldt Pedersen IK Skovbakken 45 13
Alexander Engholm Nielsen Team Sydhavsøerne 43 12
Viktor Vlastos Roskilde Håndbold 42 12
Morten Slundt HØJ Elite 42 12
Mikel Dalby Christensen Otterup HK 41 13
Rasmus Stærk Just HEI, Skæring 40 12
Dorian Vallet HØJ Elite 40 13
Mads Johansen IK Skovbakken 39 13
Bastian Stræde Team Sydhavsøerne 39 13
Eigil Feddersen HC Odense - Herrer 39 13
Frederik Sørensen FIF 39 13
Daniel Guldsmed Skive fH 38 10
Nicklas Bjerre Petersen Team Sydhavsøerne 38 13
Simon Omme TMS Ringsted 38 13
Lasse Rask Hansen Skive fH 37 13
Morten Begge Glasius HC Odense - Herrer 37 13
Christian Nørgaard Meklenborg IK Skovbakken 36 10
Lasse Nikolajsen TM Tønder Håndbold 36 13
Emil Bramming HØJ Elite 36 13
Kristian Olah Roos Roskilde Håndbold 36 13
Andreas Magaard TMS Ringsted 35 11
Frederik Stavad Skoda HØJ Elite 34 11
Andreas Sørensen Hampe FIF 34 12
Nicolai Søndergaard Witt HC Midtjylland 34 13
Jeppe Villumsen FIF 33 12
Jakob Juul Jessen TMS Ringsted 32 13
Mads Kjær Kildelund Otterup HK 31 12
Philip Kempf HØJ Elite 31 12
Mads Dudek TMS Ringsted 31 13
Daniel Glud IK Skovbakken 31 13
Mathias Rouskou Petersen HC Midtjylland 31 13
Jonas Lynge Eichwald Odder Håndbold 31 13
Hakan Sahin Ajax København 30 12
Lauritz Reinholdt Legér Team Sydhavsøerne 30 13
Simon Møss FIF 29 11
Mikkel Kaagaard Andersen Team Sydhavsøerne 29 12
Gustav Russel Falholt HØJ Elite 29 12
Rasmus Jans Graffe Ajax København 29 13
Jonathan Havdrup Sørensen HC Midtjylland 28 13
Jimmi Elmgaard TM Tønder Håndbold 28 13
Jakob Schandorf Stork HØJ Elite 28 13
Niklas Andreasen HC Odense - Herrer 27 13
Rune Hedevang Nielsen Roskilde Håndbold 27 13
Andreas Søgaard Odder Håndbold 27 13
Villads Raahauge Jensen HØJ Elite 27 13
Thomas Poulsen Otterup HK 26 12
Ulrik Nøddesbo Eggert TM Tønder Håndbold 26 13
Jeppe Hjorth HØJ Elite 26 13
Mads Byskov Høj Jensen HEI, Skæring 25 6
Mathias Pilgaard HC Odense - Herrer 25 13
Emil Sidelmann IK Skovbakken 24 12
Jeppe Krogh Simonsen HC Midtjylland 24 13
Christian Olesen Ajax København 24 13
Mads Vejby Hansen FIF 24 13
Frederik Skov IK Skovbakken 24 13
Rókur Akralíð HEI, Skæring 23 11
Michael Riis TMS Ringsted 23 12
Nichlas Bomholt Team Sydhavsøerne 23 13
Jacob Larsen  Odder Håndbold 22 13
Frederik Margon Lundgaard HØJ Elite 22 13
Daniel Møller Holleufer HEI, Skæring 22 13
Anton Bramming TMS Ringsted 21 11
Rasmus Barslund HEI, Skæring 21 12
Anders Poulsen Otterup HK 21 12
Marcus Abildgaard HC Midtjylland 21 13
Jónas Gunnarsson Djurhuus FIF 21 13
Andreas Knigge Hylleberg Ajax København 20 12
Frederik Krarup HEI, Skæring 19 6
Casper Juul Larsen Otterup HK 19 8
Nikolaj Mogensen HEI, Skæring 19 11
Nicolai Sass Husum Jørgensen Odder Håndbold 19 12
Oskar Vind Rasmussen TMS Ringsted 18 11
Jonas Frydenlund Roskilde Håndbold 18 11
Daniel Sørensen FIF 18 11
Jonas Løkken Team Sydhavsøerne 18 12
Christopher Alexander Rasmussen Ajax København 18 12
Marius Egdal IK Skovbakken 18 13
Kristian Larsen HC Odense - Herrer 17 11
Thomas Schultz Clausen TM Tønder Håndbold 17 12
Frederik Lind Sass-Petersen Odder Håndbold 16 7
Dennis Schytt Haahr Odder Håndbold 16 10
Jesper Overgaard Poulsen Otterup HK 16 13
Jacob Lyck TM Tønder Håndbold 16 13
Jakob Vive Rasmussen Ajax København 16 13
Mikkel Münter Storgaard HEI, Skæring 15 10
Casper Overgaard Risbjerg Ajax København 15 11
Kasper Lund Papke Roskilde Håndbold 14 10
Mathias Nikolajsen IK Skovbakken 14 11
Sune Albæk Nørgaard IK Skovbakken 14 13
Magnus Ravn Campbell Team Sydhavsøerne 14 13
Sebastian Reimer Thor TMS Ringsted 13 13
Sebastian Holler Kanstrup Skive fH 13 13
Oliver Roepstorff Ajax København 12 4
Andreas Pihl Otterup HK 12 4
Simon Hald Kristensen Roskilde Håndbold 12 6
Frederik Faaborg Hansen FIF 12 10
Jesper Kristensen HEI, Skæring 12 13
Magnus Viekær Kristensen Roskilde Håndbold 12 13
Jesper Redlefsen TM Tønder Håndbold 11 10
Mathias Weirup FIF 11 13
Jonas Ejstrup Corneliussen Team Sydhavsøerne 10 8
Malte Friis Nøddesbo IK Skovbakken 10 12
Tobias Balsby Pedersen Skive fH 10 13
Mads Lynggaard Sørensen Skive fH 9 8
Andreas Thomsen HC Midtjylland 9 13
Andreas Byrdal Sommer HC Midtjylland 9 13
Jeppe Johann Jonasson TM Tønder Håndbold 8 10
Frederik Sørrig Damgaard Odder Håndbold 8 11
Rasmus Maj Team Sydhavsøerne 8 11
Teis Asbjørn Horn Rasmussen HEI, Skæring 8 12
Benjamin Holm TM Tønder Håndbold 8 13
Brandur Halgirsson Ajax København 8 13
Alex Jørgensen IK Skovbakken 7 6
Lukas Eichwald Kristensen Team Sydhavsøerne 7 10
Mikkel Kaadner Leth HØJ Elite 7 11
Nikolai Emil Keller TM Tønder Håndbold 7 11
Mads Grabe Odder Håndbold 7 12
Andreas Bohl Damgaard TM Tønder Håndbold 6 2
Casper Dohn Jensen Skive fH 6 4
Andreas Simonsen HC Midtjylland 6 6
Kasper Kragh FIF 6 7
Niclas Henriksen HEI, Skæring 6 11
Mikkel Beck HØJ Elite 6 11
Moussa Lihn Dembele Skive fH 6 11
Mikkel Drud Nielsen FIF 6 13
Rasmus Hansen Roskilde Håndbold 5 1
Christopher Huus Otterup HK 5 3
Oliver Mervald Laursen FIF 5 7
Jeppe Østergaard HEI, Skæring 5 8
Fredrik Damsbjerg Lind FIF 5 10
Mads Hviid IK Skovbakken 5 13
Frank Mikkelsen TMS Ringsted 5 13
Christian Stoklund Wacher TMS Ringsted 4 8
Kaare Ravn Larsen Team Sydhavsøerne 4 8
Amer Skaljic Roskilde Håndbold 4 9
Marcus Raakjær HC Odense - Herrer 4 11
Kristian Ruben Poulsen Otterup HK 4 13
Lukas Risum HC Odense - Herrer 3 2
valdemar gravesen TMS Ringsted 3 2
Anders Lund Behmer Otterup HK 3 3
Kasper Fruerlund Kristiansen HC Midtjylland 3 4
Lasse Aebeløe Thomsen HEI, Skæring 3 4
Nicklas Møller Odder Håndbold 3 4
Morten Nyberg Kristensen TMS Ringsted 3 10
Loke Peter Brasen HC Odense - Herrer 3 11
Nicolai Richardt Mortensen HC Midtjylland 3 12
Thomas Matic FIF 3 13
Mark Aamann Madsen HC Odense - Herrer 3 13
Mathies Damsbjerg Lind HØJ Elite 2 1
Eirikur Jákupsson Simonsen FIF 2 1
Lasse Søndergaard Witt HEI, Skæring 2 3
Rasmus Bjørn Surlan Andersen Ajax København 2 3
Andreas Søegaard Petersen Roskilde Håndbold 2 7
Magnus Tuxen Falborg Otterup HK 2 7
Tobias Faurskov Roskilde Håndbold 2 8
Mathias Gjestrud Odder Håndbold 2 11
Erik Friis Olesen Odder Håndbold 2 12
Brian Jørgensen HØJ Elite 2 13
Niklas Pallesen HEI, Skæring 1 1
Magnus Frisk Jensen Otterup HK 1 1
Magnus Nygaard Lund HEI, Skæring 1 2
Michael Pedersen Odder Håndbold 1 2
Kasper Didriksen HC Midtjylland 1 3
Marcus Juul Lüthjohan Roskilde Håndbold 1 3
Mathias Rau HC Odense - Herrer 1 4
Mads Byskov Høj Jensen Odder Håndbold 1 4
Mikkel Tønners TMS Ringsted 1 7
Tomas Vestergaard Olason Odder Håndbold 1 11
Jesper Sørensen Skive fH 1 12
Nicolaj Frejlev Team Sydhavsøerne 1 13
Sebastian Minor Hansen Roskilde Håndbold 1 13
Malthe Hangaard Povlsen HEI, Skæring 0 1
Rasmus Thorsen Larsen HC Odense - Herrer 0 1
Morten Kirkeby Nielsen HC Odense - Herrer 0 1
Lars Muus Carstensen TM Tønder Håndbold 0 1
Christoffer Møller Andersen Roskilde Håndbold 0 1
Frederik Langhoff Olesen Skive fH 0 1
Rasmus Karl Nielsen Odder Håndbold 0 1
Morten Sølling Fager TMS Ringsted 0 1
Nicolai Sommer HC Midtjylland 0 2
Michael Hedegaard IK Skovbakken 0 2
Mathias Rud Jørgensen IK Skovbakken 0 2
William Asmussen TMS Ringsted 0 2
Jens Verner Kristensen Ajax København 0 2
Chris Jønsson FIF 0 3
Kasper Bisbo IK Skovbakken 0 4
Mathias Juel Kristensen HEI, Skæring 0 4
Victor Peter Petersen Otterup HK 0 4
Rasmus Rendboe Otterup HK 0 7
Claus Schmidt-Hansen HØJ Elite 0 7
Frederik Eberhardt Skov HC Odense - Herrer 0 8
Timmi Ejmar TM Tønder Håndbold 0 8
Victor Skjellerup Bang HØJ Elite 0 9
Martin Nørlund Christensen HEI, Skæring 0 10
Alex During Nielsen Otterup HK 0 10
Frederik Hummelmose HC Midtjylland 0 10
Morten Sølling Fager Roskilde Håndbold 0 11
Adrian Lombés Birkenheuer Ajax København 0 11
Henk Muus Meyer TM Tønder Håndbold 0 12
Christian Trans TM Tønder Håndbold 0 13
Mads Meldgaard Skive fH 0 13
Nicolai Neupart Team Sydhavsøerne 0 13
Magnus Johannes Andersen Brandbyge HEI, Skæring 0 13
Andreas Meyer Meyer Ejlersen Ajax København 0 13

Vælg forbund

Luk