Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

1. Division Herrer

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
august 2019
119458
31.
13:00 TMS Ringsted 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Dansk Kabel TV Arena 32-25
119456
31.
14:00 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Bavnehøj Arena 27-27
119455
31.
16:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Vejlby-Risskov HallerneVejlby-Risskov Hallen 1 27-25
september 2019
119459
01.
14:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Sportscenter HerningSportscenter Herning, Opvisningshallen 25-24
119457
01.
15:30 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1 29-31
119461
01.
16:00 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 24-26
119460
01.
18:30 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Skæringhallen A 24-28
119467
06.
19:30 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold KCL Skive Interfjord Arena 38-37
119462
07.
15:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2 33-26
119464
08.
14:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Odense IdrætshalOdense Idrætshal 1 32-26
119468
08.
14:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 26-28
119466
08.
15:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 TMS Ringsted Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 31-29
119463
08.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold JyllingehallenJyllinge-hallen 40-25
119465
08.
16:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 25-26
119471
12.
19:30 TMS Ringsted 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Dansk Kabel TV Arena 32-25
119472
13.
19:30 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Sportscenter HerningSportscenter Herning, Opvisningshallen 32-26
119469
14.
14:00 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Bavnehøj Arena 27-27
119475
14.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF JyllingehallenJyllinge-hallen 26-22
119470
14.
16:30 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1 30-23
119474
15.
16:00 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 21-35
119473
15.
18:30 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Skæringhallen A 16-26
119476
19.
20:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 TMS Ringsted Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2 18-32
119482
20.
18:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 28-26
119481
20.
19:30 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland KCL Skive Interfjord Arena 29-26
119479
22.
14:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 28-29
119480
22.
15:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 25-21
119478
22.
16:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 39-22
119477
22.
19:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Vejlby-Risskov HallerneVejlby-Risskov Hallen 1 31-26
119486
27.
20:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Skæringhallen A 18-23
119485
28.
14:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Sportscenter HerningSportscenter Herning, Opvisningshallen 36-30
119484
28.
15:00 TMS Ringsted 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Dansk Kabel TV Arena 31-26
119488
28.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold JyllingehallenJyllinge-hallen 26-30
119483
29.
15:30 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1 25-33
119489
29.
16:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 28-23
119487
29.
16:00 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Roskilde HallerneRoskilde Hallerne C 30-35
oktober 2019
119491
03.
19:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Vejlby-Risskov HallerneVejlby-Risskov Hallen 1 24-25
119492
04.
19:30 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 TMS Ringsted Bavnehøj Arena 26-31
119494
04.
19:30 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 22-25
119496
05.
14:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 25-24
119490
06.
15:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2 29-23
119493
06.
16:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 33-27
119495
06.
19:00 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold KCL Skive Interfjord Arena 31-19
119500
09.
19:30 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 23-31
119502
09.
19:30 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 33-26
119501
12.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH JyllingehallenJyllinge-hallen 27-28
119497
12.
16:00 TMS Ringsted 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Dansk Kabel TV Arena 33-22
119498
13.
14:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Sportscenter HerningSportscenter Herning, Opvisningshallen 28-29
119506
19.
14:00 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Bavnehøj Arena 21-23
119510
19.
14:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 TMS Ringsted Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 19-32
119504
20.
15:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2 32-24
119507
20.
15:30 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1 23-29
119509
20.
19:00 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer KCL Skive Interfjord Arena 35-29
119508
20.
19:30 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 34-27
119503
29.
19:30 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 28-27
november 2019
119515
01.
19:30 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 22-29
119511
02.
14:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 TMS Ringsted Sportscenter HerningSportscenter Herning, Opvisningshallen 27-31
119514
02.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Ølstykke-hallerne 30-25
119517
03.
15:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 24-23
119516
03.
16:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 26-31
119513
03.
16:00 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 28-34
119512
03.
18:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Skæringhallen A 19-20
119520
09.
14:00 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Bavnehøj Arena 22-20
119523
09.
14:30 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK KCL Skive Interfjord Arena 21-30
119524
09.
14:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 27-26
119518
09.
15:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2 33-18
119522
09.
16:00 TMS Ringsted 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Dansk Kabel TV Arena 27-27
119519
09.
18:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Vejlby-Risskov HallerneVejlby-Risskov Hallen 1 36-33
119521
10.
15:30 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1 37-22
119505
12.
20:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Vejlby-Risskov HallerneVejlby-Risskov Hallen 1 35-28
119530
15.
19:30 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 34-21
119531
15.
19:30 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF KCL Skive Interfjord Arena 29-26
119528
15.
19:30 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Odense IdrætshalOdense Idrætshal 1 26-26
119525
15.
20:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Skæringhallen A 24-27
119529
16.
14:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 25-29
119527
16.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold JyllingehallenJyllinge-hallen 22-21
119526
16.
17:00 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 TMS Ringsted Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 22-26
119499
21.
19:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Skæringhallen A 26-23
119532
22.
20:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2 32-28
119534
23.
14:00 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Bavnehøj Arena 32-27
119537
23.
14:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Sportscenter HerningSportscenter Herning, Opvisningshallen 28-27
119536
23.
15:00 TMS Ringsted 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Dansk Kabel TV Arena 32-21
119535
23.
15:30 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1 28-24
119538
24.
18:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF Skæringhallen A 29-20
119533
28.
20:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Vejlby-Risskov HallerneVejlby-Risskov Hallen 1 26-25
december 2019
119539
06.
19:30 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 35-26
119540
06.
19:30 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 TMS Ringsted DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 25-25
119545
07.
14:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 23-27
119542
07.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland JyllingehallenJyllinge-hallen 21-23
119543
08.
16:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 29-33
119541
08.
16:45 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 27-22
119544
08.
19:00 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken KCL Skive Interfjord Arena 29-29
119549
12.
19:30 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 TMS Ringsted Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
119548
13.
19:30 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Odense IdrætshalOdense Idrætshal 1
119551
14.
14:30 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København KCL Skive Interfjord Arena
119552
14.
14:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning
119547
14.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring JyllingehallenJyllinge-hallen
119550
15.
15:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
119546
15.
15:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2
119558
18.
20:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Skæringhallen A
119554
20.
19:30 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Bavnehøj Arena
119553
21.
15:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF Vejlby-Risskov HallerneVejlby-Risskov Hallen 1
119559
21.
15:00 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
119556
21.
15:00 TMS Ringsted 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Dansk Kabel TV Arena
119555
21.
15:30 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1
119557
21.
16:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Sportscenter HerningSportscenter Herning, Opvisningshallen
januar 2020
119565
10.
19:30 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 TMS Ringsted KCL Skive Interfjord Arena
119562
12.
14:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Odense IdrætshalOdense Idrætshal 1
119560
12.
15:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2
119564
12.
15:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
119563
14.
19:30 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
119561
14.
20:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Vejlby-Risskov HallerneVejlby-Risskov Hallen 1
119569
15.
19:30 TMS Ringsted 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Dansk Kabel TV Arena
119570
16.
19:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Sportscenter HerningSportscenter Herning, Opvisningshallen
119567
17.
19:30 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF Bavnehøj Arena
119568
17.
19:30 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1
119573
18.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Ølstykke-hallerne
119572
19.
16:00 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
119571
19.
18:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Skæringhallen A
119579
23.
19:30 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring KCL Skive Interfjord Arena
119576
25.
14:00 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Bavnehøj Arena
119574
25.
15:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2
119577
26.
14:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
119580
26.
14:00 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning
119578
26.
15:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
119575
26.
19:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 TMS Ringsted Vejlby-Risskov HallerneVejlby-Risskov Hallen 1
119582
30.
19:30 TMS Ringsted 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Dansk Kabel TV Arena
februar 2020
119586
01.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK JyllingehallenJyllinge-hallen
119585
01.
17:00 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Viby Sj. IdrætscenterViby Sj. Idrætscenter 1
119587
01.
19:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Odense IdrætshalOdense Idrætshal 1
119581
02.
15:30 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1
119584
02.
18:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Skæringhallen A
119583
03.
19:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Sportscenter HerningSportscenter Herning, Opvisningshallen
119588
06.
20:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2
119589
06.
20:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Vejlby-Risskov HallerneVejlby-Risskov Hallen 1
119592
07.
19:30 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
119590
08.
14:00 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Bavnehøj Arena
119593
08.
14:30 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite KCL Skive Interfjord Arena
119594
08.
14:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
119591
09.
15:30 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 TMS Ringsted Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1
119598
14.
19:30 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Roskilde HallerneRoskilde Hallerne C
119599
15.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne JyllingehallenJyllinge-hallen
119600
16.
14:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Odense IdrætshalOdense Idrætshal 1
119601
16.
16:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
119597
16.
18:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Skæringhallen A
119596
16.
19:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Sportscenter HerningSportscenter Herning, Opvisningshallen
119595
20.
19:30 TMS Ringsted 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF Dansk Kabel TV Arena
119566
25.
19:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning
119604
28.
19:30 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Bavnehøj Arena
119608
29.
14:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning
119605
29.
15:30 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1
marts 2020
119606
01.
15:00 TMS Ringsted 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Dansk Kabel TV Arena
119602
01.
15:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2
119603
01.
15:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Vejlby-Risskov HallerneVejlby-Risskov Hallen 1
119607
01.
19:00 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold KCL Skive Interfjord Arena
119609
07.
14:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF Sportscenter HerningSportscenter Herning, Opvisningshallen
119612
07.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København JyllingehallenJyllinge-hallen
119613
07.
16:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Odense IdrætshalOdense Idrætshal 1
119615
08.
15:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
119614
08.
17:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
119610
08.
18:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 TMS Ringsted Skæringhallen A
119611
08.
18:00 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
119620
12.
19:30 TMS Ringsted 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Dansk Kabel TV Arena
119621
13.
19:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Sportscenter HerningSportscenter Herning, Opvisningshallen
119622
13.
19:00 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning
119618
13.
19:30 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Bavnehøj Arena
119616
13.
20:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2
119619
15.
15:30 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1
119617
15.
19:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Vejlby-Risskov HallerneVejlby-Risskov Hallen 1
119628
20.
19:30 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne KCL Skive Interfjord Arena
119629
21.
14:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning
119627
21.
15:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
119625
21.
19:30 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Odense IdrætshalOdense Idrætshal 1
119626
22.
14:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
119624
22.
14:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 TMS Ringsted JyllingehallenJyllinge-hallen
119623
22.
16:45 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
119630
28.
16:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2
119631
28.
16:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Vejlby-Risskov HallerneVejlby-Risskov Hallen 1
119632
28.
16:00 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Bavnehøj Arena
119633
28.
16:00 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1
119634
28.
16:00 TMS Ringsted 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Dansk Kabel TV Arena
119635
28.
16:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Sportscenter HerningSportscenter Herning, Opvisningshallen
119636
28.
16:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Skæringhallen A

Vælg forbund

Luk