Søg Håndboldinfo
Del

Primo Tours Ligaen

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
august 2019
125596
29.
20:00 TTH Holstebro Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 31-26
125595
30.
19:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 23-26
125591
30.
19:30 Aalborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Gigantium, Aalborg Jutlander Bank Arena 34-25
september 2019
125593
02.
18:30 Skanderborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 25-36
125597
02.
20:00 Fredericia Håndboldklub Primo Tours Ligaen | Pulje 1 GOG thansen ARENA 33-30
125592
03.
18:30 Århus Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 KIF Kolding Ceres Arena 35-30
125594
03.
20:00 SønderjyskE Herrer Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 27-25
125600
06.
18:30 Ribe-Esbjerg HH Primo Tours Ligaen | Pulje 1 TTH Holstebro Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 30-26
125599
06.
19:30 Mors-Thy Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Thyhallerne Thyhallen 1 34-29
125598
07.
15:00 Nordsjælland Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Århus Håndbold Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 27-28
125604
07.
16:10 GOG Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 30-34
125603
08.
16:00 KIF Kolding Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 24-31
125601
09.
19:00 Skjern Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 34-27
125602
09.
19:00 Bjerringbro-Silkeborg Primo Tours Ligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer JYSK Arena JYSK Arena A 32-21
125611
11.
19:30 Mors-Thy Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 GOG Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 23-29
125605
12.
20:00 Århus Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold Ceres Arena 28-31
125608
13.
19:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 35-31
125609
14.
16:10 TTH Holstebro Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 22-22
125610
15.
14:00 Fredericia Håndboldklub Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH thansen ARENA 29-29
125606
15.
15:00 Skanderborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 29-24
125607
16.
20:00 SønderjyskE Herrer Primo Tours Ligaen | Pulje 1 KIF Kolding Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 36-23
125618
18.
19:00 GOG Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Århus Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 33-30
125613
18.
19:30 Aalborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Gigantium, Aalborg Jutlander Bank Arena 26-26
125612
20.
18:00 Nordsjælland Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 23-29
125617
20.
19:00 KIF Kolding Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 23-23
125615
20.
19:00 Skjern Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 29-25
125614
21.
16:00 Ribe-Esbjerg HH Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold Ribe Fritidscenter Ribe Fritidscenter 1 27-22
125616
23.
20:00 Bjerringbro-Silkeborg Primo Tours Ligaen | Pulje 1 TTH Holstebro JYSK Arena JYSK Arena A 29-29
125619
24.
20:00 Skanderborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Århus Håndbold Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 24-33
125621
25.
18:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 25-27
125620
25.
20:30 SønderjyskE Herrer Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 22-29
125624
26.
20:00 Mors-Thy Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold Thyhallerne Thyhallen 1 28-25
125622
27.
19:00 TTH Holstebro Primo Tours Ligaen | Pulje 1 KIF Kolding Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 38-30
125623
28.
16:10 Fredericia Håndboldklub Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg thansen ARENA 32-36
125625
29.
20:00 Ribe-Esbjerg HH Primo Tours Ligaen | Pulje 1 GOG Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 25-29
125628
30.
18:30 Århus Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer Ceres Arena 25-28
oktober 2019
125629
02.
18:30 Skjern Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 27-29
125626
02.
19:30 Nordsjælland Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 TTH Holstebro Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 22-36
125627
04.
18:30 Aalborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold Gigantium, Aalborg Jutlander Bank Arena 28-27
125630
04.
19:00 Bjerringbro-Silkeborg Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold JYSK Arena JYSK Arena A 30-21
125632
05.
16:00 GOG Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 29-27
125631
05.
16:10 KIF Kolding Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 26-34
125635
09.
18:30 TTH Holstebro Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 25-27
125639
09.
20:30 Skjern Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 GOG Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 36-32
125633
10.
20:00 SønderjyskE Herrer Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 27-32
125634
11.
19:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Århus Håndbold Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 19-26
125638
12.
16:10 Ribe-Esbjerg HH Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 30-26
125637
13.
15:00 Mors-Thy Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 KIF Kolding Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 28-32
125636
14.
19:00 Fredericia Håndboldklub Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold thansen ARENA 33-26
125646
16.
19:00 GOG Primo Tours Ligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 24-30
125641
16.
19:30 Aalborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Gigantium, Aalborg Jutlander Bank Arena 29-24
125643
18.
18:00 Skanderborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 24-19
125645
18.
19:00 KIF Kolding Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 28-26
125642
19.
15:00 Århus Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 TTH Holstebro Ceres Arena 25-29
125640
19.
15:00 Nordsjælland Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 24-30
125644
19.
16:10 Bjerringbro-Silkeborg Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold JYSK Arena JYSK Arena A 26-27
125650
30.
19:30 Mors-Thy Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold Thyhallerne Thyhallen 1 33-30
125651
31.
19:30 Ribe-Esbjerg HH Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Ribe Fritidscenter Ribe Fritidscenter 1 32-24
125647
31.
19:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 27-27
125648
31.
20:30 TTH Holstebro Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 31-18
november 2019
125649
01.
19:00 Fredericia Håndboldklub Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Århus Håndbold thansen ARENA 31-29
125652
02.
16:10 Skjern Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 KIF Kolding Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 31-26
125653
04.
20:00 Bjerringbro-Silkeborg Primo Tours Ligaen | Pulje 1 GOG JYSK Arena JYSK Arena A 32-29
125659
06.
19:00 KIF Kolding Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 27-27
125655
06.
20:30 Aalborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH Gigantium, Aalborg Jutlander Bank Arena 30-27
125656
07.
18:30 Århus Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold Ceres Arena 24-26
125660
07.
19:00 GOG Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 30-27
125654
07.
20:00 Nordsjælland Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 25-31
125658
09.
16:10 SønderjyskE Herrer Primo Tours Ligaen | Pulje 1 TTH Holstebro Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 25-25
125657
11.
20:00 Skanderborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 37-25
125667
12.
20:00 KIF Kolding Primo Tours Ligaen | Pulje 1 GOG Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 25-28
125665
13.
18:30 Skjern Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 28-30
125666
13.
18:30 Bjerringbro-Silkeborg Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold JYSK Arena JYSK Arena A 31-29
125661
13.
19:00 TTH Holstebro Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 27-21
125663
14.
20:00 Mors-Thy Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 22-37
125664
16.
16:10 Ribe-Esbjerg HH Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Århus Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 27-30
125662
18.
20:00 Fredericia Håndboldklub Primo Tours Ligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer thansen ARENA 35-38
125670
19.
20:00 Århus Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold Ceres Arena 29-33
125669
20.
18:30 Aalborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg Gigantium, Aalborg Jutlander Bank Arena 32-26
125674
20.
20:30 TTH Holstebro Primo Tours Ligaen | Pulje 1 GOG Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 33-23
125672
21.
20:00 SønderjyskE Herrer Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 26-24
125673
22.
19:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 25-25
125668
23.
16:10 Nordsjælland Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 KIF Kolding Royal Stage, Hillerød 29-30
125671
25.
20:00 Skanderborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 30-27
125678
27.
18:30 Skjern Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 30-25
125675
27.
19:00 Nordsjælland Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 25-32
125681
27.
20:30 GOG Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 39-36
125677
29.
18:30 Ribe-Esbjerg HH Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 27-25
125680
29.
19:00 KIF Kolding Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Århus Håndbold Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 23-27
125676
29.
19:30 Mors-Thy Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 TTH Holstebro Thyhallerne Thyhallen 1 34-26
125679
30.
16:00 Bjerringbro-Silkeborg Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skanderborg Håndbold JYSK Arena JYSK Arena A 31-25
december 2019
125684
02.
20:00 Ribe-Esbjerg HH Primo Tours Ligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 30-24
125682
03.
19:00 Fredericia Håndboldklub Primo Tours Ligaen | Pulje 1 TTH Holstebro thansen ARENA 28-38
125685
03.
20:00 Skjern Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 29-24
125686
04.
18:30 Bjerringbro-Silkeborg Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Århus Håndbold JYSK Arena JYSK Arena A 29-32
125687
04.
19:00 KIF Kolding Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 29-32
125688
04.
19:00 GOG Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 34-21
125683
04.
19:30 Mors-Thy Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold Thyhallerne Thyhallen 1 29-27
125689
07.
14:00 Aalborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 GOG Gigantium, Aalborg Jutlander Bank Arena 32-26
125693
07.
14:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 27-24
125695
08.
14:00 Fredericia Håndboldklub Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold thansen ARENA 22-26
125692
08.
15:00 SønderjyskE Herrer Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 28-30
125691
09.
18:30 Skanderborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 KIF Kolding Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 35-29
125694
09.
20:00 TTH Holstebro Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 27-27
125690
10.
18:30 Århus Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Ceres Arena 30-25
125699
12.
20:00 Skjern Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 TTH Holstebro Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 33-36
125700
13.
19:00 Bjerringbro-Silkeborg Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold JYSK Arena JYSK Arena A 31-30
125701
13.
19:00 KIF Kolding Primo Tours Ligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 24-33
125697
13.
19:30 Aalborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Århus Håndbold Gigantium, Aalborg Jutlander Bank Arena 28-26
125696
14.
15:00 Nordsjælland Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Royal Stage, Hillerød 29-30
125702
14.
16:00 GOG Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 26-25
125698
16.
18:30 Ribe-Esbjerg HH Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 28-28
125706
21.
14:10 Lemvig-Thyborøn Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 KIF Kolding Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 29-32
125708
21.
14:10 Fredericia Håndboldklub Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold thansen ARENA 29-33
125703
21.
14:10 Århus Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 GOG Ceres Arena 20-27
125704
21.
16:00 Skanderborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 30-30
125705
21.
16:00 SønderjyskE Herrer Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 26-28
125709
21.
16:00 Mors-Thy Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 22-23
125707
21.
16:00 TTH Holstebro Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 26-26
januar 2020
125712
30.
20:00 Århus Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Ceres Arena 35-25
125710
31.
18:00 Nordsjælland Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold Royal Stage, Hillerød 24-23
125714
31.
19:00 Bjerringbro-Silkeborg Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub JYSK Arena JYSK Arena A 33-29
125715
31.
19:00 KIF Kolding Primo Tours Ligaen | Pulje 1 TTH Holstebro Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 22-25
februar 2020
125716
01.
16:10 GOG Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 36-28
125711
02.
14:00 Aalborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer Gigantium, Aalborg Jutlander Bank Arena 28-23
125713
02.
18:00 Skjern Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 24-27
125721
03.
20:00 Fredericia Håndboldklub Primo Tours Ligaen | Pulje 1 KIF Kolding thansen ARENA 26-25
125722
05.
19:30 Mors-Thy Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 20-32
125719
05.
19:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 22-22
125720
05.
20:00 TTH Holstebro Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 33-23
125717
06.
20:30 Skanderborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 GOG Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 29-33
125723
07.
18:30 Ribe-Esbjerg HH Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 21-24
125718
07.
19:30 SønderjyskE Herrer Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Århus Håndbold Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 35-25
125724
11.
20:00 Nordsjælland Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 25-25
125726
12.
18:30 Århus Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold Ceres Arena 25-26
125725
12.
20:30 Aalborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 TTH Holstebro Gigantium, Aalborg Jutlander Bank Arena 23-21
125728
13.
20:00 Bjerringbro-Silkeborg Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH JYSK Arena JYSK Arena A 26-27
125729
14.
19:00 KIF Kolding Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 27-38
125730
15.
16:10 GOG Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 28-27
125727
17.
20:00 Skanderborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 30-26
125733
18.
20:30 TTH Holstebro Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Århus Håndbold Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 35-31
125734
19.
20:30 Fredericia Håndboldklub Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold thansen ARENA 31-33
125731
20.
20:00 SønderjyskE Herrer Primo Tours Ligaen | Pulje 1 GOG Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 25-33
125732
21.
19:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 28-28
125735
21.
19:30 Mors-Thy Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Thyhallerne Thyhallen 1 33-28
125736
21.
19:30 Ribe-Esbjerg HH Primo Tours Ligaen | Pulje 1 KIF Kolding Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 26-26
125737
22.
16:10 Skjern Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 25-28
125744
25.
18:30 GOG Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 32-29
125741
26.
18:15 Skanderborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 TTH Holstebro Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 29-26
125742
28.
19:30 SønderjyskE Herrer Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 18-26
125738
29.
15:00 Nordsjælland Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 29-24
125740
29.
15:00 Århus Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Ceres Arena 30-22
125743
29.
16:10 KIF Kolding Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 28-31
marts 2020
125747
03.
19:00 Fredericia Håndboldklub Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skanderborg Håndbold thansen ARENA 33-28
125748
03.
20:00 Mors-Thy Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Århus Håndbold Thyhallerne Thyhallen 1 38-26
125750
04.
18:30 Skjern Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 29-26
125751
04.
18:30 Bjerringbro-Silkeborg Primo Tours Ligaen | Pulje 1 KIF Kolding JYSK Arena JYSK Arena A 26-31
125746
04.
20:00 TTH Holstebro Primo Tours Ligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 29-27
125749
04.
20:30 Ribe-Esbjerg HH Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 30-31
125745
05.
20:00 Lemvig-Thyborøn Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 GOG Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 26-34
125756
07.
15:00 SønderjyskE Herrer Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 30-22
125758
07.
16:00 GOG Primo Tours Ligaen | Pulje 1 KIF Kolding Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 36-33
125753
07.
16:10 Aalborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold Gigantium, Aalborg Jutlander Bank Arena 28-28
125755
09.
18:30 Skanderborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 27-19
125757
09.
19:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 TTH Holstebro Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 23-34
125752
09.
19:30 Nordsjælland Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg Royal Stage, Hillerød 30-34
125754
09.
20:00 Århus Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH Ceres Arena 27-23
125739
11.
19:30 Aalborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold Gigantium, Aalborg Jutlander Bank Arena 27-25
125764
16.
KIF Kolding Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1
Kamp udsat
UDS
125763
18.
Bjerringbro-Silkeborg Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold JYSK Arena JYSK Arena A
Kamp udsat
UDS
125762
19.
Skjern Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Århus Håndbold Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1
Kamp udsat
UDS
125765
19.
GOG Primo Tours Ligaen | Pulje 1 TTH Holstebro Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1
Kamp udsat
UDS
125759
19.
Fredericia Håndboldklub Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold thansen ARENA
Kamp udsat
UDS
125761
20.
Ribe-Esbjerg HH Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Ribe Fritidscenter Ribe Fritidscenter 1
Kamp udsat
UDS
125760
21.
Mors-Thy Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1
Kamp udsat
UDS
125766
25.
Nordsjælland Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 GOG Royal Stage, Hillerød
Kamp udsat
UDS
125767
25.
Aalborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 KIF Kolding Gigantium, Aalborg Gigantium Arena, Aalborg.
Kamp udsat
UDS
125768
25.
Århus Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg Ceres Arena
125769
25.
Skanderborg Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1
Kamp udsat
UDS
125770
25.
SønderjyskE Herrer Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1
Kamp udsat
UDS
125771
25.
Lemvig-Thyborøn Håndbold Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig
Kamp udsat
UDS
125772
25.
TTH Holstebro Primo Tours Ligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro
Kamp udsat
UDS

Vælg forbund

Luk
ANNONCE