Søg Håndboldinfo
Del

3. Division Herrer

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
131594
19.
18:45 Aalborg HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Løgstør HK Idrætshallen, Aalborg 18-23
131599
20.
20:30 Nøvling IF 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF Klaruphallen 20-27
131598
21.
14:30 Hjallerup IF 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Nibe HK Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 26-23
131596
21.
15:30 Nordthy IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Hjørring Håndbold Nordthyhallen 25-22
131597
22.
16:30 Vestbjerg IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Tornby IF Vestbjerghallen 28-24
131605
27.
19:00 Hjørring Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF 2 Hallen Park Vendia, Hjørring 25-21
131601
27.
19:10 Aalestrup IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Nordthy IF Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1 28-23
131600
28.
14:00 Nibe HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Aalborg HK Nibe Idræts- & KulturCenter Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1 17-21
131602
28.
15:00 Tornby IF 3. Division Herrer | Pulje 1 VIF, Mors Tornbyhallen 31-23
131603
29.
14:15 Brabrand IF Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF 2 Brabrandhallerne Brabrandhallen 1 24-19
131604
29.
17:00 Løgstør HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Vestbjerg IF Lanternen Jutlanderbank Hal 1 23-17
oktober 2019
131609
03.
20:00 Vestbjerg IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Hjørring Håndbold Vestbjerghallen 29-28
131610
05.
15:00 Hjallerup IF 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 33-27
131606
05.
15:00 Aalborg HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Tornby IF Idrætshallen, Aalborg 20-29
131608
05.
15:00 Nordthy IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Nibe HK Nordthyhallen 26-20
131611
06.
15:30 Nøvling IF 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Løgstør HK Klaruphallen 25-22
131607
10.
19:00 VIF, Mors 3. Division Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF Sydvestmors Kultur & Fritidscenter Sydvestmors Kultur & Fritidscenter 1 25-29
131612
19.
13:30 Nibe HK 3. Division Herrer | Pulje 1 VIF, Mors Nibe Idræts- & KulturCenter Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1 29-20
131614
19.
15:00 Aalborg HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Nordthy IF Idrætshallen, Aalborg 32-22
131617
19.
17:00 Nøvling IF 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Hjørring Håndbold Klaruphallen 23-25
131613
20.
15:00 Aalestrup IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Tornby IF Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1 30-22
131616
22.
19:30 Hjallerup IF 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Vestbjerg IF Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 27-24
131618
26.
15:00 Tornby IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Løgstør HK Tornbyhallen 26-23
131620
26.
15:00 Nordthy IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF 2 Nordthyhallen 21-21
131623
27.
14:00 Hjørring Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF Hirtshals Idrætscenter 26-26
131621
27.
15:00 Brabrand IF Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Nibe HK Brabrandhallerne Brabrandhallen 1 24-27
131619
27.
15:30 VIF, Mors 3. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF 2 Sydvestmors Kultur & Fritidscenter Sydvestmors Kultur & Fritidscenter 1 29-38
131622
29.
20:00 Vestbjerg IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Aalborg HK Vestbjerghallen 26-22
131615
29.
20:00 Løgstør HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Lanternen Jutlanderbank Hal 1 28-25
november 2019
131625
01.
20:15 Aalborg HK 3. Division Herrer | Pulje 1 VIF, Mors Idrætshallen, Aalborg 26-21
131629
01.
20:45 Nøvling IF 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF 2 Klaruphallen 25-33
131628
02.
14:30 Løgstør HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Hjørring Håndbold Lanternen Jutlanderbank Hal 1 23-28
131626
02.
15:00 Nordthy IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Tornby IF Nordthyhallen 24-22
131627
03.
16:00 Brabrand IF Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Vestbjerg IF Brabrandhallerne Brabrandhallen 1 27-26
131624
05.
19:30 Nibe HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF Nibe Idræts- & KulturCenter Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1 24-28
131595
07.
19:10 VIF, Mors 3. Division Herrer | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Sydvestmors Kultur & Fritidscenter Sydvestmors Kultur & Fritidscenter 1 24-26
131635
09.
14:00 Hjørring Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Hallen Park Vendia, Hjørring 31-19
131632
09.
15:00 VIF, Mors 3. Division Herrer | Pulje 1 Nordthy IF Sydvestmors Kultur & Fritidscenter Sydvestmors Kultur & Fritidscenter 1 14-22
131630
09.
15:00 Aalestrup IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Aalborg HK Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1 32-20
131634
09.
16:30 Hjallerup IF 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Løgstør HK Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 23-27
131631
10.
14:15 Tornby IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Nibe HK Tornbyhallen 25-25
131633
10.
15:50 Vestbjerg IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF 2 Vestbjerghallen 37-22
131637
14.
19:10 Aalestrup IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Vestbjerg IF Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1 27-26
131638
16.
15:00 Tornby IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF 2 Tornbyhallen 20-27
131636
16.
15:00 Nibe HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF 2 Nibe Idræts- & KulturCenter Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1 29-21
131640
16.
16:00 Løgstør HK 3. Division Herrer | Pulje 1 VIF, Mors Lanternen Jutlanderbank Hal 1 32-13
131641
17.
14:00 Hjørring Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 1 Aalborg HK Hallen Park Vendia, Hjørring 22-28
131639
17.
15:00 Brabrand IF Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Nordthy IF Brabrandhallerne Brabrandhallen 1 22-25
131643
21.
19:30 VIF, Mors 3. Division Herrer | Pulje 1 Hjørring Håndbold Sydvestmors Kultur & Fritidscenter Sydvestmors Kultur & Fritidscenter 1 15-36
131645
21.
20:15 Vestbjerg IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Nibe HK Vestbjerghallen 26-20
131644
23.
15:00 Nordthy IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Løgstør HK Nordthyhallen 27-25
131642
23.
15:00 Aalborg HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Idrætshallen, Aalborg 27-23
131646
23.
16:30 Hjallerup IF 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 28-28
131647
24.
14:00 Nøvling IF 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Tornby IF Gistruphallen Gistruphallen, Hal 2 26-31
131653
29.
19:30 Hjørring Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 1 Tornby IF Hallen Park Vendia, Hjørring 29-27
131650
30.
14:30 Nordthy IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF 2 Nordthyhallen 19-28
131648
30.
15:00 Aalborg HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF 2 Idrætshallen, Aalborg 37-12
december 2019
131649
01.
14:30 VIF, Mors 3. Division Herrer | Pulje 1 Vestbjerg IF Sydvestmors Kultur & Fritidscenter Sydvestmors Kultur & Fritidscenter 1 20-27
131651
01.
15:15 Brabrand IF Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF Brabrandhallerne Brabrandhallen 1 26-28
131652
01.
16:00 Løgstør HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Nibe HK Lanternen Jutlanderbank Hal 1 27-26
131654
07.
15:00 Nibe HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Hjørring Håndbold Nibe Idræts- & KulturCenter Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1 23-24
131655
07.
16:00 Aalestrup IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Løgstør HK Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1 31-24
131657
07.
16:30 Vestbjerg IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Nordthy IF Vestbjerghallen 22-13
131658
07.
16:30 Hjallerup IF 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Aalborg HK Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 27-33
131656
08.
15:00 Tornby IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Tornbyhallen 30-29
131659
08.
17:00 Nøvling IF 2 3. Division Herrer | Pulje 1 VIF, Mors Klaruphallen 29-15
januar 2020
131662
04.
15:00 Nordthy IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF Nordthyhallen 24-27
131665
04.
15:35 Nøvling IF 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Klaruphallen 20-30
131661
05.
14:15 VIF, Mors 3. Division Herrer | Pulje 1 Tornby IF Sydvestmors Kultur & Fritidscenter Sydvestmors Kultur & Fritidscenter 1 17-25
131663
05.
15:20 Vestbjerg IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Løgstør HK Vestbjerghallen 21-25
131660
05.
16:20 Aalborg HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Nibe HK Idrætshallen, Aalborg 26-22
131664
07.
20:30 Hjallerup IF 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Hjørring Håndbold Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 2 25-24
131671
10.
20:00 Hjørring Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 1 VIF, Mors Hallen Park Vendia, Hjørring 39-18
131666
11.
14:30 Nibe HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Vestbjerg IF Nibe Idræts- & KulturCenter Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1 24-25
131668
11.
15:00 Tornby IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF 2 Tornbyhallen 31-29
131669
12.
14:30 Brabrand IF Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Aalborg HK Brabrandhallerne Brabrandhallen 1 26-23
131670
12.
14:30 Løgstør HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Nordthy IF Lanternen Jutlanderbank Hal 1 30-26
131667
12.
15:00 Aalestrup IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF 2 Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1 24-24
131672
18.
15:00 Tornby IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF Tornbyhallen 15-25
131673
18.
15:00 VIF, Mors 3. Division Herrer | Pulje 1 Nibe HK Sydvestmors Kultur & Fritidscenter Sydvestmors Kultur & Fritidscenter 1 14-32
131674
18.
15:00 Nordthy IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Aalborg HK Nordthyhallen 22-27
131677
18.
15:00 Hjørring Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF 2 Hallen Park Vendia, Hjørring 32-14
131676
19.
14:30 Vestbjerg IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF 2 Vestbjerghallen 22-22
131680
24.
20:15 Aalborg HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Vestbjerg IF Idrætshallen, Aalborg 28-19
131682
25.
16:30 Hjallerup IF 2 3. Division Herrer | Pulje 1 VIF, Mors Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
131683
26.
15:00 Nøvling IF 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Nordthy IF Klaruphallen 26-26
131678
26.
15:00 Nibe HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Nibe Idræts- & KulturCenter Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1 30-19
131679
26.
16:00 Aalestrup IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Hjørring Håndbold Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1 25-28
131688
28.
20:30 Hjallerup IF 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF 2 Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 2 29-16
131681
30.
20:15 Løgstør HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Tornby IF Lanternen Jutlanderbank Hal 1 22-16
131684
31.
19:30 Aalestrup IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Nibe HK Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1 28-26
februar 2020
131689
01.
14:00 Hjørring Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 1 Løgstør HK Hallen Park Vendia, Hjørring 24-17
131686
01.
16:00 VIF, Mors 3. Division Herrer | Pulje 1 Aalborg HK Sydvestmors Kultur & Fritidscenter Sydvestmors Kultur & Fritidscenter 1 18-28
131687
01.
16:30 Vestbjerg IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Vestbjerghallen 32-21
131685
01.
16:45 Tornby IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Nordthy IF Tornbyhallen 29-28
131675
05.
20:00 Brabrand IF Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Løgstør HK Brabrandhallerne Brabrandhallen 1 14-21
131698
13.
20:15 Tornby IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Aalborg HK Tornbyhallen 27-25
131690
22.
13:30 Nibe HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Tornby IF Nibe Idræts- & KulturCenter Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1 31-28
131691
22.
13:30 Aalborg HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF Idrætshallen, Aalborg 24-26
131692
22.
15:00 Nordthy IF 3. Division Herrer | Pulje 1 VIF, Mors Nordthyhallen 31-13
131695
23.
13:55 Nøvling IF 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Vestbjerg IF Klaruphallen 27-22
131694
23.
14:30 Løgstør HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF 2 Lanternen Jutlanderbank Hal 1 18-17
131699
26.
20:00 Brabrand IF Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF 2 Brabrandhallerne Brabrandhallen 2 30-27
131697
27.
19:30 Aalestrup IF 3. Division Herrer | Pulje 1 VIF, Mors Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1 33-20
131701
29.
14:00 Hjørring Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 1 Vestbjerg IF Hallen Park Vendia, Hjørring 25-30
131700
29.
14:30 Løgstør HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF 2 Lanternen Jutlanderbank Hal 1 37-21
131696
29.
15:10 Nibe HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Nordthy IF Nibe Idræts- & KulturCenter Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1 28-25
marts 2020
131693
02.
20:00 Brabrand IF Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Hjørring Håndbold Brabrandhallerne Brabrandhallen 1 24-32
131703
03.
20:15 VIF, Mors 3. Division Herrer | Pulje 1 Løgstør HK Sydvestmors Kultur & Fritidscenter Sydvestmors Kultur & Fritidscenter 1 23-29
131702
05.
18:45 Aalborg HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Hjørring Håndbold Idrætshallen, Aalborg 27-17
131704
07.
15:00 Nordthy IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Nordthyhallen 34-26
131706
07.
15:00 Hjallerup IF 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Tornby IF Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 26-28
131707
08.
15:30 Nøvling IF 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Nibe HK Klaruphallen 25-23
131705
08.
15:30 Vestbjerg IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF Vestbjerghallen 23-33
131711
11.
20:00 Brabrand IF Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 1 VIF, Mors Brabrandhallerne Brabrandhallen 2 33-15
131709
13.
19:15 Aalestrup IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF 2 Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1
131713
14.
14:00 Hjørring Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 1 Nordthy IF Hallen Park Vendia, Hjørring
131712
15.
14:30 Løgstør HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Aalborg HK Lanternen Jutlanderbank Hal 1
131708
15.
14:30 Nibe HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF 2 Nibe Idræts- & KulturCenter Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
131710
15.
15:00 Tornby IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Vestbjerg IF Tornbyhallen
131714
21.
14:30 Nibe HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Løgstør HK Nibe Idræts- & KulturCenter Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
131716
21.
15:00 Tornby IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Hjørring Håndbold Tornbyhallen
131718
21.
16:30 Hjallerup IF 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Nordthy IF Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1
131719
21.
17:55 Nøvling IF 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Aalborg HK Klaruphallen
131715
22.
16:15 Aalestrup IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1
131717
22.
16:30 Vestbjerg IF 3. Division Herrer | Pulje 1 VIF, Mors Vestbjerghallen
131723
25.
20:00 Brabrand IF Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 1 Tornby IF Brabrandhallerne Brabrandhallen 1
131724
26.
20:00 Løgstør HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF Lanternen Jutlanderbank Hal 1
131725
27.
19:00 Hjørring Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 1 Nibe HK Hallen Park Vendia, Hjørring
131720
28.
13:30 Aalborg HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF 2 Idrætshallen, Aalborg
131721
28.
15:00 VIF, Mors 3. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF 2 Sydvestmors Kultur & Fritidscenter Sydvestmors Kultur & Fritidscenter 1
131722
28.
15:00 Nordthy IF 3. Division Herrer | Pulje 1 Vestbjerg IF Nordthyhallen

Vælg forbund

Luk
ANNONCE