Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

2. Division Herrer

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
131071
20.
19:10 Nøvling IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Nørre Djurs HK Klaruphallen 21-24
131070
21.
13:00 Hjallerup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 Hjallerup IdrætscenterHjallerup Idrætscenter, Hal 1 27-27
131067
21.
13:15 Hammel GF 2. Division Herrer | Pulje 1 Tvis 2 Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter 2 26-20
131069
21.
20:30 HRH 74, Roslev 2. Division Herrer | Pulje 1 Stoholm/Viborg Håndbold Sallinghallen, RoslevSallinghallen, Roslev 1 16-31
131068
22.
15:00 Randers HH 2. Division Herrer | Pulje 1 Aars HK Arena RandersArena, Randers 3 26-29
131066
22.
17:00 Frederikshavn FI 2. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH 2 Arena Nord, FrederikshavnIdrætshallen, Fr.-havn. 37-22
131077
26.
20:00 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1 22-27
131074
27.
18:45 Stoholm/Viborg Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 1 Hammel GF Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1 24-20
131075
28.
14:00 Tvis 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF Tvis Centret 28-24
131073
28.
14:00 Nørre Djurs HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Randers HH Nørre Djurshallen 23-18
131072
28.
15:00 Mors-Thy Håndbold 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Frederikshavn FI Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 1 30-27
131076
29.
16:00 Skive fH 2 2. Division Herrer | Pulje 1 HRH 74, Roslev KCL Skive Hal C 21-29
oktober 2019
131082
03.
19:30 Hjallerup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Tvis 2 Hjallerup IdrætscenterHjallerup Idrætscenter, Hal 1 34-25
131081
04.
20:30 HRH 74, Roslev 2. Division Herrer | Pulje 1 Aars HK Sallinghallen, RoslevSallinghallen, Roslev 1 26-28
131078
05.
14:00 Frederikshavn FI 2. Division Herrer | Pulje 1 Stoholm/Viborg Håndbold Arena Nord, FrederikshavnIdrætshallen, Fr.-havn. 24-20
131079
05.
16:45 Hammel GF 2. Division Herrer | Pulje 1 Nørre Djurs HK Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter 2 24-21
131083
06.
14:00 Nøvling IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH 2 Klaruphallen 25-24
131085
10.
20:15 Nørre Djurs HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Stoholm/Viborg Håndbold Nørre Djurshallen 23-30
131086
18.
19:00 Frederikshavn FI 2. Division Herrer | Pulje 1 Randers HH Arena Nord, FrederikshavnIdrætshallen, Fr.-havn. 35-27
131089
19.
14:00 Nøvling IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Aars HK Klaruphallen 21-22
131088
19.
15:00 Hjallerup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 HRH 74, Roslev Hjallerup IdrætscenterHjallerup Idrætscenter, Hal 1 30-22
131084
20.
15:00 Mors-Thy Håndbold 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Hammel GF ThyhallerneThyhallen 1 26-19
131087
21.
19:15 Skive fH 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Tvis 2 KCL Skive Hal B 29-33
131092
22.
19:10 Randers HH 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF Hornbækhallen 22-33
131093
24.
19:50 Tvis 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 Tvis Centret 27-33
131090
25.
18:45 Stoholm/Viborg Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH 2 Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1 35-28
131095
26.
16:00 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Nørre Djurs HK Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1 35-30
131094
27.
14:30 HRH 74, Roslev 2. Division Herrer | Pulje 1 Frederikshavn FI Sallinghallen, RoslevSallinghallen, Roslev 1 21-31
131091
27.
16:45 Hammel GF 2. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter Arena 29-29
131098
29.
19:10 Randers HH 2. Division Herrer | Pulje 1 Stoholm/Viborg Håndbold Hornbækhallen 26-26
131099
31.
19:30 Tvis 2 2. Division Herrer | Pulje 1 HRH 74, Roslev Tvis Centret 22-23
november 2019
131101
01.
19:15 Nøvling IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF Klaruphallen 24-30
131097
01.
20:00 Frederikshavn FI 2. Division Herrer | Pulje 1 Hammel GF Arena Nord, FrederikshavnIdrætshallen, Fr.-havn. 31-23
131096
02.
16:30 Mors-Thy Håndbold 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Nørre Djurs HK ThyhallerneThyhallen 1 29-31
131100
04.
19:15 Skive fH 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Aars HK KCL Skive Hal B 23-29
131080
05.
19:10 Randers HH 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 Hornbækhallen 23-27
131103
07.
19:30 Stoholm/Viborg Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1 29-26
131106
09.
15:00 Hjallerup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH 2 Hjallerup IdrætscenterHjallerup Idrætscenter, Hal 1 29-22
131102
09.
16:00 Nørre Djurs HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Frederikshavn FI Nørre Djurshallen 24-30
131107
09.
16:45 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Tvis 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1 34-29
131104
10.
13:00 Hammel GF 2. Division Herrer | Pulje 1 Randers HH Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter Arena 23-21
131105
10.
14:30 HRH 74, Roslev 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF Sallinghallen, RoslevSallinghallen, Roslev 1 27-26
131110
15.
20:00 Stoholm/Viborg Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1 23-24
131111
16.
14:00 Tvis 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Randers HH Tvis Centret 36-30
131112
16.
16:15 Skive fH 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Hammel GF KCL Skive Hal C 34-30
131108
17.
14:00 Mors-Thy Håndbold 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 1 29-31
131109
17.
14:00 Nørre Djurs HK 2. Division Herrer | Pulje 1 HRH 74, Roslev Nørre Djurshallen 31-26
131113
17.
16:45 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Frederikshavn FI Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1 27-28
131116
19.
19:10 Randers HH 2. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH 2 Hornbækhallen 27-31
131119
22.
19:20 Nøvling IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Stoholm/Viborg Håndbold Klaruphallen 27-26
131117
22.
19:30 HRH 74, Roslev 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 Sallinghallen, RoslevSallinghallen, Roslev 1 23-24
131114
23.
14:00 Frederikshavn FI 2. Division Herrer | Pulje 1 Tvis 2 Arena Nord, FrederikshavnIdrætshallen, Fr.-havn. 32-21
131118
23.
15:00 Hjallerup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Nørre Djurs HK Hjallerup IdrætscenterHjallerup Idrætscenter, Hal 1 25-31
131115
24.
16:40 Hammel GF 2. Division Herrer | Pulje 1 Aars HK Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter Arena 24-26
131122
26.
19:10 Randers HH 2. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF Hornbækhallen 26-33
131121
28.
20:00 Hammel GF 2. Division Herrer | Pulje 1 HRH 74, Roslev Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter 2 26-31
131120
30.
14:00 Frederikshavn FI 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF Arena Nord, FrederikshavnIdrætshallen, Fr.-havn. 30-28
131123
30.
15:00 Tvis 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Nørre Djurs HK Tvis Centret 25-31
131124
30.
16:00 Skive fH 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 KCL Skive Hal C 24-32
december 2019
131125
01.
16:45 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Stoholm/Viborg Håndbold Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1 28-21
131128
03.
20:00 Stoholm/Viborg Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 1 Tvis 2 Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1 30-24
131131
05.
21:00 Nøvling IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Hammel GF GistruphallenGistruphallen, Hal 2 29-28
131126
06.
20:00 Mors-Thy Håndbold 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Aars HK Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 1 25-28
131130
07.
15:00 Hjallerup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Frederikshavn FI Hjallerup IdrætscenterHjallerup Idrætscenter, Hal 1 23-29
131129
08.
14:30 HRH 74, Roslev 2. Division Herrer | Pulje 1 Randers HH Sallinghallen, RoslevSallinghallen, Roslev 1 27-28
131127
08.
16:00 Nørre Djurs HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH 2 Nørre Djurshallen 33-22
januar 2020
131137
04.
14:00 Nøvling IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Tvis 2 Klaruphallen
131136
04.
15:00 Hjallerup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Aars HK Hjallerup IdrætscenterHjallerup Idrætscenter, Hal 1
131135
05.
HRH 74, Roslev 2. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH 2 Sallinghallen, RoslevSallinghallen, Roslev 1
131132
05.
Frederikshavn FI 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 Arena Nord, FrederikshavnArena Nord, Fr.-havn.
131133
05.
13:30 Hammel GF 2. Division Herrer | Pulje 1 Stoholm/Viborg Håndbold Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter Arena
131134
07.
19:10 Randers HH 2. Division Herrer | Pulje 1 Nørre Djurs HK Hornbækhallen
131140
10.
20:00 Stoholm/Viborg Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF Vibocold Arena, ViborgVibocold Arena 2, Viborg
131142
12.
Skive fH 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Randers HH KCL Skive Interfjord Arena
131138
12.
Mors-Thy Håndbold 2 2. Division Herrer | Pulje 1 HRH 74, Roslev Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 1
131139
12.
Nørre Djurs HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF Nørre Djurshallen
131141
12.
15:00 Tvis 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Frederikshavn FI Tvis Centret
131143
12.
16:45 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Hammel GF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
131146
14.
19:10 Randers HH 2. Division Herrer | Pulje 1 Frederikshavn FI Hornbækhallen
131148
19.
HRH 74, Roslev 2. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF Sallinghallen, RoslevSallinghallen, Roslev 1
131145
19.
13:30 Hammel GF 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter Arena
131144
19.
14:00 Stoholm/Viborg Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 1 Nørre Djurs HK Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
131147
19.
15:00 Tvis 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH 2 Tvis Centret
131149
19.
16:45 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
131154
25.
15:00 Hjallerup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Hammel GF Hjallerup IdrætscenterHjallerup Idrætscenter, Hal 1
131150
26.
Mors-Thy Håndbold 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Tvis 2 Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 1
131151
26.
Nørre Djurs HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Aars HK Nørre Djurshallen
131152
26.
Frederikshavn FI 2. Division Herrer | Pulje 1 HRH 74, Roslev Arena Nord, FrederikshavnArena Nord, Fr.-havn.
131153
26.
Skive fH 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Stoholm/Viborg Håndbold KCL Skive Interfjord Arena
131155
26.
14:00 Nøvling IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Randers HH Klaruphallen
131161
28.
20:15 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
131159
31.
HRH 74, Roslev 2. Division Herrer | Pulje 1 Tvis 2 Sallinghallen, RoslevSallinghallen, Roslev 1
februar 2020
131160
01.
15:00 Hjallerup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF Hjallerup IdrætscenterHjallerup Idrætscenter, Hal 1
131156
02.
Nørre Djurs HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 Nørre Djurshallen
131157
02.
14:00 Stoholm/Viborg Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 1 Randers HH Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
131158
02.
15:00 Hammel GF 2. Division Herrer | Pulje 1 Frederikshavn FI Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter Arena
131164
18.
19:10 Randers HH 2. Division Herrer | Pulje 1 Hammel GF Hornbækhallen
131171
20.
15:00 Tvis 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF Tvis Centret
131165
22.
15:00 Tvis 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Aars HK Tvis Centret
131166
23.
Skive fH 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF KCL Skive Interfjord Arena
131162
23.
Mors-Thy Håndbold 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Stoholm/Viborg Håndbold Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 1
131163
23.
Frederikshavn FI 2. Division Herrer | Pulje 1 Nørre Djurs HK Arena Nord, FrederikshavnArena Nord, Fr.-havn.
131167
23.
14:00 Nøvling IF 2. Division Herrer | Pulje 1 HRH 74, Roslev Klaruphallen
131170
28.
20:00 Stoholm/Viborg Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 1 Frederikshavn FI Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
marts 2020
131168
01.
Mors-Thy Håndbold 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Randers HH Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 1
131169
01.
Nørre Djurs HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Hammel GF Nørre Djurshallen
131172
01.
Skive fH 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF KCL Skive Interfjord Arena
131173
01.
16:45 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 HRH 74, Roslev Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
131176
03.
19:10 Randers HH 2. Division Herrer | Pulje 1 Tvis 2 Hornbækhallen
131178
07.
15:00 Hjallerup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Stoholm/Viborg Håndbold Hjallerup IdrætscenterHjallerup Idrætscenter, Hal 1
131177
08.
HRH 74, Roslev 2. Division Herrer | Pulje 1 Nørre Djurs HK Sallinghallen, RoslevSallinghallen, Roslev 1
131174
08.
Frederikshavn FI 2. Division Herrer | Pulje 1 Aars HK Arena Nord, FrederikshavnArena Nord, Fr.-havn.
131179
08.
14:00 Nøvling IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 Klaruphallen
131175
08.
15:30 Hammel GF 2. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH 2 Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter Arena
131181
13.
20:00 Nørre Djurs HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF Nørre Djurshallen
131182
13.
20:00 Stoholm/Viborg Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 1 HRH 74, Roslev Vibocold Arena, ViborgVibocold Arena 2, Viborg
131183
14.
15:00 Tvis 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Hammel GF Tvis Centret
131184
15.
Skive fH 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Frederikshavn FI KCL Skive Interfjord Arena
131180
15.
Mors-Thy Håndbold 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 1
131185
15.
16:45 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Randers HH Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
131191
21.
14:00 Nøvling IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Frederikshavn FI Klaruphallen
131190
21.
15:00 Hjallerup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Randers HH Hjallerup IdrætscenterHjallerup Idrætscenter, Hal 1
131188
21.
15:00 Stoholm/Viborg Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 1 Aars HK Stoholm Fritids-og KulturcenterStoholm Fritidsc. 1
131189
22.
HRH 74, Roslev 2. Division Herrer | Pulje 1 Hammel GF Sallinghallen, RoslevSallinghallen, Roslev 1
131186
22.
Mors-Thy Håndbold 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH 2 Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 1
131187
22.
Nørre Djurs HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Tvis 2 Nørre Djurshallen
131194
24.
19:10 Randers HH 2. Division Herrer | Pulje 1 HRH 74, Roslev Hornbækhallen
131197
25.
20:00 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 1
131195
28.
15:00 Tvis 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Stoholm/Viborg Håndbold Tvis Centret
131196
29.
Skive fH 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Nørre Djurs HK KCL Skive Interfjord Arena
131192
29.
Frederikshavn FI 2. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF Arena Nord, FrederikshavnArena Nord, Fr.-havn.
131193
29.
15:30 Hammel GF 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter Arena

Vælg forbund

Luk