Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Kvalifikationsrækken Damer

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
127892
21.
13:30 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Dalby G&IF Jernløse-hallen 20-20
127891
22.
13:00 IF Frem, Bjæverskov Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Ejby-hallen 22-22
127896
22.
16:30 HK Lammefjorden Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Svinninge SportscenterSvinninge-hallen 24-27
127894
22.
17:00 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Hallerne i Nykøbing 16-19
127898
26.
19:30 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Lynge-Broby IF Sakskøbing SportscenterSakskøbing Sportscenter hal A 21-22
127899
26.
20:00 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 24-16
127900
29.
17:30 Dalby G&IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 HK Lammefjorden Dalby-hallen 23-19
oktober 2019
127901
01.
19:15 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FK Odsherred Høng-HallenHøng-hallen 21-24
127905
03.
19:00 Lynge-Broby IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Frederiksberg-hallen 17-25
127908
06.
13:40 HK Lammefjorden Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter 25-18
127903
06.
15:50 IF Frem, Bjæverskov Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Skovbo-hallenSkovbo-hallen 1 22-23
127893
10.
19:00 Lynge-Broby IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Horbelev Idrætsforening Frederiksberg-hallen 19-22
127904
10.
20:15 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Holbæk Sportsby 25-25
127897
10.
20:15 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 IF Frem, Bjæverskov Ramsø-hallen, GadstrupRamsø-hallen 24-22
127914
20.
13:40 HK Lammefjorden Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Horbelev Idrætsforening Svinninge SportscenterSvinninge-hallen 26-10
127912
22.
19:15 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Dalby G&IF Høng-HallenHøng-hallen 17-19
127909
22.
20:00 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 25-21
127921
24.
20:10 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 36-14
127915
25.
20:00 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 17-20
127917
27.
13:30 Lynge-Broby IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 HK Lammefjorden Sorø-hallen 14-25
127919
27.
17:00 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 IF Frem, Bjæverskov Hallerne i Nykøbing 26-27
127920
29.
20:00 Horbelev Idrætsforening Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Horbelev-hallen 19-17
127923
31.
19:00 Lynge-Broby IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Frederiksberg-hallen 14-23
november 2019
127924
03.
15:00 Dalby G&IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FK Odsherred Dalby-hallen 27-16
127922
03.
15:40 IF Frem, Bjæverskov Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Skovbo-hallenSkovbo-hallen 1 23-27
127925
05.
19:15 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Horbelev Idrætsforening Høng-HallenHøng-hallen 29-9
127906
07.
FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Horbelev Idrætsforening Hallerne i Nykøbing
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
127928
07.
20:10 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 19-15
127932
10.
13:30 Horbelev Idrætsforening Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Dalby G&IF Horbelev-hallen 17-27
127929
10.
14:00 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Lynge-Broby IF Jernløse-hallen 24-17
127930
10.
17:00 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 HK Lammefjorden Hallerne i Nykøbing 16-20
127927
14.
19:30 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 IF Frem, Bjæverskov Sakskøbing SportscenterSakskøbing Sportscenter hal A 21-21
127936
17.
Dalby G&IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Lynge-Broby IF Dalby-hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
127933
17.
14:15 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 HK Lammefjorden Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 1 24-19
127937
17.
14:30 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Høng-HallenHøng-hallen 14-14
127938
17.
14:30 Horbelev Idrætsforening Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 IF Frem, Bjæverskov Horbelev-hallen 17-17
127934
17.
17:00 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FK Odsherred Sakskøbing SportscenterSakskøbing Sportscenter hal A 28-25
127941
21.
19:00 Lynge-Broby IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Frederiksberg-hallen 22-30
127944
24.
13:40 HK Lammefjorden Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Svinninge SportscenterSvinninge-hallen 17-16
127939
24.
14:20 IF Frem, Bjæverskov Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Dalby G&IF Skovbo-hallenSkovbo-hallen 1 16-21
127942
24.
15:50 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Hallerne i Nykøbing 19-24
127940
25.
20:15 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Horbelev Idrætsforening Holbæk Sportsby 22-22
december 2019
127945
01.
13:10 IF Frem, Bjæverskov Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 HK Lammefjorden Skovbo-hallenSkovbo-hallen 1 16-16
127950
01.
14:30 Horbelev Idrætsforening Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Horbelev-hallen 19-24
127948
01.
15:00 Dalby G&IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Dalby-hallen 30-19
127952
05.
19:30 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Sakskøbing SportscenterSakskøbing Sportscenter hal A 25-23
127956
07.
14:20 HK Lammefjorden Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Svinninge SportscenterSvinninge-hallen 13-9
127954
08.
17:00 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Lynge-Broby IF Hallerne i Nykøbing 22-20
127951
08.
18:15 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Horbelev Idrætsforening Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 1 32-15
127953
08.
18:30 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Dalby G&IF Dansk Kabel TV Arena 15-21
127949
10.
19:15 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Høng-HallenHøng-hallen 15-18
127911
12.
19:45 IF Frem, Bjæverskov Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Lynge-Broby IF Skovbo-hallenSkovbo-hallen 1 23-23
127910
12.
20:00 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Sakskøbing SportscenterSakskøbing Sportscenter hal A 18-12
127946
14.
13:30 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FK Odsherred Holbæk Sportsby 19-21
127918
14.
13:45 Dalby G&IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Dalby-hallen 19-20
januar 2020
127958
05.
12:30 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Jernløse-hallen 15-26
127957
05.
15:10 IF Frem, Bjæverskov Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Skovbo-hallenSkovbo-hallen 1 28-23
127960
05.
15:40 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Hallerne i Nykøbing 21-25
127962
05.
17:40 HK Lammefjorden Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Dalby G&IF Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter 29-20
127963
08.
19:00 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FK Odsherred Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 26-21
127959
09.
19:15 Lynge-Broby IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Frederiksberg-hallen 17-20
127968
12.
10:00 Horbelev Idrætsforening Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Horbelev-hallen 16-21
127966
12.
17:30 Dalby G&IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 IF Frem, Bjæverskov Dalby-hallen 19-20
127967
16.
19:15 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Lynge-Broby IF Høng-HallenHøng-hallen 25-23
127976
16.
19:30 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Horbelev Idrætsforening Sakskøbing SportscenterSakskøbing Sportscenter hal A 28-20
127974
19.
10:00 Horbelev Idrætsforening Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 HK Lammefjorden Horbelev-hallen 15-28
127970
19.
13:30 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Jernløse-hallen 20-28
127969
19.
16:45 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena 21-22
127972
21.
20:40 Dalby G&IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Dalby-hallen 16-18
127980
26.
13:40 HK Lammefjorden Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Lynge-Broby IF Svinninge SportscenterSvinninge-hallen 19-11
127977
26.
17:20 IF Frem, Bjæverskov Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FK Odsherred Skovbo-hallenSkovbo-hallen 1 24-20
127984
28.
20:10 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Dalby G&IF Hallerne i Nykøbing 20-21
februar 2020
127981
02.
17:00 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Sakskøbing SportscenterSakskøbing Sportscenter hal A 25-21
127982
02.
18:00 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Lynge-Broby IF Dansk Kabel TV Arena 30-16
127978
04.
19:15 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Høng-HallenHøng-hallen 13-14
127989
06.
19:00 Lynge-Broby IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Frederiksberg-hallen 20-22
127986
06.
19:00 Horbelev Idrætsforening Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Horbelev-hallen 14-20
127983
08.
11:00 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 IF Frem, Bjæverskov Jernløse-hallen 19-23
127987
08.
15:45 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 19-19
128001
13.
19:00 Lynge-Broby IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Dalby G&IF Frederiksberg-hallen 19-24
127999
13.
19:45 IF Frem, Bjæverskov Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Horbelev Idrætsforening Skovbo-hallenSkovbo-hallen 1 29-17
127965
16.
16:00 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 HK Lammefjorden Dansk Kabel TV Arena 17-17
127992
23.
13:40 HK Lammefjorden Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FK Odsherred Svinninge SportscenterSvinninge-hallen 25-13
127990
23.
15:25 Dalby G&IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Horbelev Idrætsforening Dalby-hallen 29-11
127988
23.
16:00 IF Frem, Bjæverskov Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Skovbo-hallenSkovbo-hallen 1 20-15
128002
25.
20:15 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Hallerne i Nykøbing 24-26
127971
27.
19:00 Lynge-Broby IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 IF Frem, Bjæverskov Frederiksberg-hallen 22-27
marts 2020
127998
01.
10:00 Horbelev Idrætsforening Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FK Odsherred Horbelev-hallen 20-20
127997
01.
15:15 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 HK Lammefjorden Høng-HallenHøng-hallen 13-24
127993
01.
16:35 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Lynge-Broby IF Viby Sj. IdrætscenterViby Sj. Idrætscenter 1 20-23
127995
01.
19:45 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 IF Frem, Bjæverskov Dansk Kabel TV Arena 23-18
128004
03.
19:45 HK Lammefjorden Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter 22-15
127994
05.
19:30 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Sakskøbing SportscenterSakskøbing Sportscenter hal A 27-20
127975
07.
14:00 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Dalby G&IF HimmelevhallenHimmelev-hallen 25-24
128000
09.
19:45 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Holbæk Sportsby 17-17
128007
13.
20:15 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FK Odsherred Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
128010
14.
11:30 Horbelev Idrætsforening Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Lynge-Broby IF Horbelev-hallen
128006
15.
12:30 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 HK Lammefjorden Sakskøbing SportscenterSakskøbing Sportscenter hal A
128008
15.
15:00 Dalby G&IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Dalby-hallen
128009
19.
19:15 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 IF Frem, Bjæverskov Høng-HallenHøng-hallen
128016
22.
13:40 HK Lammefjorden Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 IF Frem, Bjæverskov Svinninge SportscenterSvinninge-hallen
128012
22.
15:15 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Dalby G&IF Sakskøbing SportscenterSakskøbing Sportscenter hal A
128014
22.
16:30 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Hallerne i Nykøbing
128011
22.
18:00 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 1
128021
24.
19:15 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Høng-HallenHøng-hallen
128022
26.
19:00 Horbelev Idrætsforening Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Horbelev-hallen
128013
27.
20:15 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Horbelev Idrætsforening Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
128018
28.
12:15 Holbæk/Jernløse Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 HK Lammefjorden Jernløse-hallen
128019
28.
14:00 Lynge-Broby IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FK Odsherred Frederiksberg-hallen
128020
29.
15:00 Dalby G&IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Dalby-hallen

Vælg forbund

Luk