Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Kvalifikationsrækken Herrer

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
november 2019
133556
24.
13:55 Svend Gønge IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Svend Gønge-hallen 18-31
133558
24.
14:00 Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Pedersborg-hallen 25-20
133559
24.
15:30 Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Gerlev Idrætshøjskole 27-23
133554
24.
15:45 Jernløse Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 NFØ Håndbold Jernløse-hallen 21-24
133561
30.
14:45 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 TMS, Ringsted Rørby-hallen 31-20
december 2019
133562
01.
13:25 Svend Gønge IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dianalund/Tersløse 2 Svend Gønge-hallen 38-29
133565
01.
14:00 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Haslev-hallerne 15-27
133564
01.
15:00 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Høng-HallenHøng-hallen 20-24
133563
02.
20:30 NFØ Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Nordrup-hallen 29-16
133570
07.
17:00 Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Jernløse Håndbold 2 Stenlille-hallen
133566
08.
Slagelse Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Spar Nord Arena Slagelse
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
133568
08.
15:00 Dalby G&IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 NFØ Håndbold Dalby-hallen
133571
08.
15:30 Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HF Kalundborg Gerlev Idrætshøjskole
133567
08.
15:30 Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Østofte-hallen
133569
08.
17:20 TMS, Ringsted Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Svend Gønge IF Dansk Kabel TV Arena
133524
11.
20:45 Slagelse Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HF Kalundborg Spar Nord Arena Slagelse
133560
14.
15:45 Jernløse Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Hashøj IF Jernløse-hallen
133530
14.
16:15 Dalby G&IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Dalby-hallen

Vælg forbund

Luk