Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-16 Drenge A - 1.halvdel

Pulje 4

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2018
707368
30.
Espergærde IF U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 HUK Øresund 2 Espergærde-hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
707367
30.
12:45 Team Bornholm U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Fjordbyerne Rønne Idrætshal 35-10
oktober 2018
707372
07.
12:00 Fjordbyerne U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Team København (HK 94) Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1 13-17
707370
07.
13:00 HUK Øresund 2 U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Team Bornholm Humlebæk Idrætscenter
Udeblevet uden afbud - hjemmehold
HUD
707371
09.
18:00 Helsingør Håndbold U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Espergærde IF Helsingør-hallenHelsingør-hallen 2 30-14
707369
22.
19:00 Team København (HK 94) U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Helsingør Håndbold Rypark Hallen 22-26
707373
28.
13:30 Team Bornholm U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Helsingør Håndbold Bornholms Idræts- og Kulturcenter 26-28
707378
28.
14:30 Fjordbyerne U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Espergærde IF Slangerup IdrætshalSlangerup Idrætshal 2
Udeblevet uden afbud - hjemmehold
HUD
707375
30.
18:00 HUK Øresund 2 U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Fjordbyerne Hørsholm-HallenHørsholm-hallen
Udeblevet uden afbud - hjemmehold
HUD
november 2018
707381
03.
16:10 Fjordbyerne U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Helsingør Håndbold Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1 13-28
707374
04.
13:20 Espergærde IF U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Team København (HK 94) Espergærde-hallen 15-21
707377
06.
Helsingør Håndbold U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 HUK Øresund 2 Helsingør-hallenHelsingør-hallen 2
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
707392
10.
15:00 Helsingør Håndbold U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Team Bornholm Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 24-25
707384
11.
11:30 Helsingør Håndbold U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Fjordbyerne Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 34-14
707383
11.
11:40 HUK Øresund 2 U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Team København (HK 94) Hørsholm-HallenHørsholm-hallen
Udeblevet uden afbud - hjemmehold
HUD
707382
11.
12:50 Espergærde IF U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Team Bornholm Espergærde-hallen 9-26
707390
16.
18:30 Team København (HK 94) U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Fjordbyerne Svanemølle Hallen 26-17
707379
17.
Team Bornholm U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Espergærde IF Rønne Idrætshal
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
707380
17.
01:00 Team København (HK 94) U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 HUK Øresund 2 Svanemølle Hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
707388
18.
Team Bornholm U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 HUK Øresund 2 Rønne Idrætshal
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
707389
18.
13:20 Espergærde IF U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Helsingør Håndbold Espergærde-hallen 18-24
707376
24.
16:40 Team København (HK 94) U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Team Bornholm Rypark Hallen 22-23
707387
25.
12:00 Fjordbyerne U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Team Bornholm Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1
Udeblevet uden afbud - hjemmehold
HUD
december 2018
707393
02.
Fjordbyerne U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 HUK Øresund 2 Slangerup IdrætshalSlangerup Idrætshal 2
Lovligt ulovligt hold - udehold
ULUH
707391
02.
13:00 Team København (HK 94) U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Espergærde IF Rypark Hallen 21-17
707386
03.
20:25 Helsingør Håndbold U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Team København (HK 94) Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 19-17
707385
04.
HUK Øresund 2 U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Espergærde IF Hørsholm-HallenHørsholm-hallen
Lovligt ulovligt hold - hjemmehold
HLUH
707394
08.
14:00 Team Bornholm U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Team København (HK 94) Bornholms Idræts- og Kulturcenter
Udeblevet uden afbud - udehold
UUD
707396
09.
HUK Øresund 2 U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Helsingør Håndbold Egedalshallen
Lovligt ulovligt hold - hjemmehold
HLUH
707395
09.
14:15 Espergærde IF U-16 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Fjordbyerne Espergærde-hallen
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM

Vælg forbund

Luk