Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde

Pulje 8

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2018
712264
30.
10:50 HØJ U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 Helsingør Håndbold JyllingehallenJyllinge-hallen 18-5
oktober 2018
712263
02.
16:30 HK 73 - Frederikssund 2 U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 Ålholm IF, Hillerød Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1 2-12
712265
03.
18:00 Øresund Håndbold U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 Team Helsinge Håndbold 2 Humlebæk Idrætscenter 18-8
712267
07.
10:50 Team Helsinge Håndbold 2 U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 HØJ Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 8-19
712266
07.
11:30 Helsingør Håndbold U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 HK 73 - Frederikssund 2 Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 11-8
712268
07.
12:00 Ålholm IF, Hillerød U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 Øresund Håndbold Ålholmskolens Hal 12-20
712271
10.
17:40 Helsingør Håndbold U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 Ålholm IF, Hillerød Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 10-14
712269
23.
18:00 HK 73 - Frederikssund 2 U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 Team Helsinge Håndbold 2 Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1 2-10
712270
27.
13:10 HØJ U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 Øresund Håndbold Ølstykke-hallerne 12-21
712273
28.
10:50 Team Helsinge Håndbold 2 U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 Helsingør Håndbold Helsinge-hallenHelsinge-hallen 1 16-7
712274
28.
11:40 Ålholm IF, Hillerød U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 HØJ Ålholmskolens Hal 17-22
november 2018
712275
04.
10:15 HK 73 - Frederikssund 2 U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 HØJ Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1 2-14
712276
07.
18:10 Øresund Håndbold U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 Helsingør Håndbold Humlebæk Idrætscenter 16-8
712277
08.
16:55 Ålholm IF, Hillerød U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 Team Helsinge Håndbold 2 Ålholmskolens Hal 8-14
712280
11.
09:00 Team Helsinge Håndbold 2 U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 Ålholm IF, Hillerød Ramløse-hallen 16-13
712278
11.
09:10 HØJ U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 HK 73 - Frederikssund 2 Ølstykke-hallerne 17-3
712279
11.
09:50 Helsingør Håndbold U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 Øresund Håndbold Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 6-13
712286
18.
10:00 Øresund Håndbold U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 Ålholm IF, Hillerød Humlebæk Idrætscenter 17-7
712285
18.
10:40 HØJ U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 Team Helsinge Håndbold 2 Ølstykke-hallerne 19-15
712284
18.
12:20 HK 73 - Frederikssund 2 U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 Helsingør Håndbold Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 2 2-14
712281
25.
09:00 Helsingør Håndbold U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 HØJ Helsingør-hallenHelsingør-hallen 2 3-19
712283
25.
10:50 Ålholm IF, Hillerød U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 HK 73 - Frederikssund 2 Ålholmskolens Hal 14-6
712282
25.
13:20 Team Helsinge Håndbold 2 U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 Øresund Håndbold Helsinge-hallenHelsinge-hallen 1 14-15
712272
27.
18:00 Øresund Håndbold U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 HK 73 - Frederikssund 2 Humlebæk Idrætscenter 9-3
december 2018
712288
02.
10:00 Team Helsinge Håndbold 2 U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 HK 73 - Frederikssund 2 Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 12-3
712287
02.
11:00 Øresund Håndbold U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 HØJ NKK-hallen, Nivå 18-18
712289
02.
11:50 Ålholm IF, Hillerød U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 Helsingør Håndbold Ålholmskolens Hal 21-7
712291
09.
09:50 HØJ U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 Ålholm IF, Hillerød Ølstykke-hallerne 24-19
712292
09.
10:00 Helsingør Håndbold U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 Team Helsinge Håndbold 2 Helsingør-hallenHelsingør-hallen 2 10-9
712290
09.
11:10 HK 73 - Frederikssund 2 U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 8 Øresund Håndbold Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1 3-10

Vælg forbund

Luk