Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde

Pulje 7

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2018
708388
30.
10:40 VSH 3 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 Stenløse HK Virum-hallerneVirum-hallen 1 8-6
708387
30.
13:20 HØJ 2 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 Furesø Håndbold 2 JyllingehallenJyllinge-hallen 13-14
oktober 2018
708389
02.
17:15 Øresund Håndbold U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 Blovstrød HF 2 NKK-hallen, Nivå 15-26
708390
07.
10:20 Stenløse HK U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 HØJ 2 Stenløse-hallen 5-11
708392
07.
12:30 Furesø Håndbold 2 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 Øresund Håndbold VærløsehallerneVærløse-hallen 14-18
708393
09.
19:00 HØJ 2 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 Blovstrød HF 2 Maglehøj-skolen 8-18
708395
21.
10:20 Stenløse HK U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 Furesø Håndbold 2 Stenløse-hallen 13-20
708397
24.
17:30 Blovstrød HF 2 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 Stenløse HK Blovstrød-hallen 14-9
708396
24.
18:00 Øresund Håndbold U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 HØJ 2 Humlebæk Idrætscenter 13-10
708398
28.
13:20 Furesø Håndbold 2 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 VSH 3 Farum ArenaFarum Arena 3 9-16
november 2018
708401
04.
10:00 Furesø Håndbold 2 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 Blovstrød HF 2 VærløsehallerneVærløse-hallen 15-17
708400
04.
11:45 Øresund Håndbold U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 Stenløse HK NKK-hallen, Nivå 9-9
708399
04.
12:30 HØJ 2 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 VSH 3 Ølstykke-hallerne 9-8
708394
10.
09:00 VSH 3 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 Øresund Håndbold Virum-hallerneVirum-hallen 2 11-11
708404
11.
09:30 Blovstrød HF 2 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 Furesø Håndbold 2 Blovstrød-hallen 20-13
708403
11.
10:20 Stenløse HK U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 Øresund Håndbold Stenløse-hallen 12-14
708402
11.
10:40 VSH 3 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 HØJ 2 Virum-hallerneVirum-hallen 1 13-14
708391
14.
17:15 Blovstrød HF 2 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 VSH 3 Blovstrød-hallen 23-5
708409
18.
10:40 VSH 3 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 Blovstrød HF 2 Virum-hallerneVirum-hallen 1 10-13
708410
18.
10:50 Øresund Håndbold U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 Furesø Håndbold 2 Humlebæk Idrætscenter 13-12
708408
18.
12:20 HØJ 2 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 Stenløse HK Ølstykke-hallerne 7-7
708406
25.
10:20 Blovstrød HF 2 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 Øresund Håndbold Blovstrød-hallen 16-9
708405
25.
10:50 Stenløse HK U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 VSH 3 GanløsehallenGanløse-hallen 6-16
708407
25.
11:30 Furesø Håndbold 2 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 HØJ 2 Farum ArenaFarum Arena 3 11-12
december 2018
708412
01.
11:20 Blovstrød HF 2 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 HØJ 2 Blovstrød-hallen 21-13
708411
02.
11:50 Øresund Håndbold U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 VSH 3 NKK-hallen, Nivå 11-11
708413
02.
12:20 Furesø Håndbold 2 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 Stenløse HK VærløsehallerneVærløse-hallen 15-5
708415
08.
09:50 VSH 3 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 Furesø Håndbold 2 Virum-hallerneVirum-hallen 2 3-13
708416
09.
10:20 Stenløse HK U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 Blovstrød HF 2 Stenløse-hallen 6-18
708414
09.
11:30 HØJ 2 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 7 Øresund Håndbold Ølstykke-hallerne 11-23

Vælg forbund

Luk