Søg Håndboldinfo
Del

U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde

Pulje 4

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2018
707999
30.
11:50 KHKS Håndbold U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 TMS, Ringsted ungdom 3 Kirke Hyllinge Hallen Kirke Hyllinge-hallen 17-14
707998
30.
13:00 FHH 90 U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 SMUT BG Hedehushallen Hedehus-hallen 17-11
oktober 2018
707997
04.
18:30 Team Faxe Håndbold 2 U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 H.S.G. 91 Faxe-hallen 7-10
708001
07.
11:10 TMS, Ringsted ungdom 3 U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 FHH 90 Dansk Kabel TV Arena 16-4
708002
07.
14:05 H.S.G. 91 U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 KHKS Håndbold Trællerup-hallen 10-7
708000
11.
18:00 SMUT BG U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 Team Faxe Håndbold 2 Stestrup Fritidsgård 10-14
708003
21.
10:00 Team Faxe Håndbold 2 U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 TMS, Ringsted ungdom 3 Faxe-hallen 13-20
708004
21.
12:30 FHH 90 U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 KHKS Håndbold Hedehushallen Hedehus-hallen 5-10
708005
23.
18:00 SMUT BG U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 H.S.G. 91 St. Merløse Fritidscent. 6-15
708006
28.
09:50 KHKS Håndbold U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 Team Faxe Håndbold 2 Kirke Hyllinge Hallen Kirke Hyllinge-hallen 13-14
708007
28.
11:30 TMS, Ringsted ungdom 3 U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 SMUT BG Dansk Kabel TV Arena 26-10
708008
28.
11:40 H.S.G. 91 U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 FHH 90 Trællerup-hallen 19-6
november 2018
708010
04.
09:50 KHKS Håndbold U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 SMUT BG Kirke Hyllinge Hallen Kirke Hyllinge-hallen 32-10
708011
04.
11:05 H.S.G. 91 U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 TMS, Ringsted ungdom 3 Trællerup-hallen 11-10
708009
04.
13:10 Team Faxe Håndbold 2 U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 FHH 90 Haslev-hallerne 8-17
708013
11.
09:50 SMUT BG U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 KHKS Håndbold Stestrup Fritidsgård 7-13
708014
11.
10:45 TMS, Ringsted ungdom 3 U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 H.S.G. 91 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 15-10
708012
11.
12:40 FHH 90 U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 Team Faxe Håndbold 2 Hedehushallen Hedehus-hallen 11-10
708020
18.
11:40 KHKS Håndbold U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 H.S.G. 91 Kirke Hyllinge Hallen Kirke Hyllinge-hallen 16-8
708019
18.
12:10 FHH 90 U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 TMS, Ringsted ungdom 3 Fløng-hallen 11-14
708018
19.
18:00 Team Faxe Håndbold 2 U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 SMUT BG Haslev-hallerne 16-11
708015
25.
10:40 SMUT BG U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 FHH 90 St. Merløse Fritidscent. 11-17
708016
25.
13:00 TMS, Ringsted ungdom 3 U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 KHKS Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 12-11
708017
25.
14:00 H.S.G. 91 U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 Team Faxe Håndbold 2 Trællerup-hallen 16-12
december 2018
708022
02.
09:20 TMS, Ringsted ungdom 3 U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 Team Faxe Håndbold 2 Dansk Kabel TV Arena 18-13
708021
02.
12:40 KHKS Håndbold U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 FHH 90 Kirke Hyllinge Hallen Kirke Hyllinge-hallen 16-9
708023
02.
15:15 H.S.G. 91 U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 SMUT BG Trællerup-hallen 22-6
708024
09.
10:00 Team Faxe Håndbold 2 U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 KHKS Håndbold Faxe-hallen 12-18
708026
09.
10:20 SMUT BG U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 TMS, Ringsted ungdom 3 Stestrup Fritidsgård 10-25
708025
09.
12:40 FHH 90 U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 4 H.S.G. 91 Hedehushallen Hedehus-hallen 6-12

Vælg forbund

Luk
ANNONCE