Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2018
705958
02.
19:30 VSH U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Freja / Rødovre HK Virum-hallerneVirum-hallen 1 22-16
705960
07.
13:00 Freja / Rødovre HK U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Gudme Håndboldklub Rødovre Stadionhal 22-30
705961
07.
13:30 HC Odense Ungdom U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 VSH Odense IdrætshalOdense Idrætshal 1 26-19
705963
21.
14:00 Gudme Håndboldklub U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 HC Odense Ungdom SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 2 25-20
705967
25.
20:30 HC Odense Ungdom U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Freja / Rødovre HK Odense IdrætshalOdense Idrætshal 2 35-25
705966
27.
16:00 Helsingør Øresund Håndbold U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Gudme Håndboldklub Helsingør-hallenHelsingør-hallen, Bane 1 26-28
november 2018
705970
01.
18:15 Helsingør Øresund Håndbold U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Freja / Rødovre HK Humlebæk Idrætscenter 30-22
705969
03.
13:00 Gudme Håndboldklub U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 VSH Oure Idrætscenter 32-15
705959
04.
14:15 Helsingør Øresund Håndbold U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 HC Odense Ungdom Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 26-27
705972
08.
19:30 VSH U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Gudme Håndboldklub Virum-hallerneVirum-hallen 2 16-21
705973
11.
15:40 Freja / Rødovre HK U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Helsingør Øresund Håndbold Bellahøj HallerneBellahøj Hallen 22-31
705964
17.
17:15 VSH U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Helsingør Øresund Håndbold Virum-hallerneVirum-hallen 1 22-17
705979
18.
13:45 VSH U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 HC Odense Ungdom Virum-hallerneVirum-hallen 1 19-23
705978
22.
20:15 Gudme Håndboldklub U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Freja / Rødovre HK Oure Idrætscenter 30-25
705976
24.
16:00 HC Odense Ungdom U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Helsingør Øresund Håndbold Odense IdrætshalOdense Idrætshal 1 19-27
705975
25.
16:20 Freja / Rødovre HK U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 VSH Bellahøj HallerneBellahøj Hallen 21-25
705981
29.
18:15 Helsingør Øresund Håndbold U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 VSH Humlebæk Idrætscenter 26-18
december 2018
705982
02.
13:30 HC Odense Ungdom U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Gudme Håndboldklub Odense IdrætshalOdense Idrætshal 1 24-23
705984
09.
14:30 Gudme Håndboldklub U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Helsingør Øresund Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 22-26
705986
09.
18:00 Freja / Rødovre HK U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 3 HC Odense Ungdom Rødovre Stadionhal 17-31

Vælg forbund

Luk