Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-16 Drenge A før ombrydning

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2018
731539
07.
14:45 Team Vest Han Herred U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Nr. Søby IF Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev 25-20
731540
07.
17:30 HF Mors 3 U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Han Herred Efterskole Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 2 19-26
731538
07.
18:30 Lyngs Idrætsefterskole HK U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Skyum Idrætsefterskole 3 Lyngs IdrætsefterskoleLyngs Idrætsefterskole 26-17
731537
22.
21:00 Han Herred Efterskole U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Team Vest Han Herred Han Herred Efterskole 17-19
731541
23.
17:45 Skyum Idrætsefterskole 3 U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Team Vest Han Herred Skyum Idrætsefterskole 18-17
731543
23.
18:30 Lyngs Idrætsefterskole HK U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 HF Mors 3 Lyngs IdrætsefterskoleLyngs Idrætsefterskole 29-8
731542
24.
18:45 Nr. Søby IF U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Han Herred Efterskole Søby-Højslev ArenaPers Dæks Hallen 18-15
731545
28.
16:15 Team Vest Han Herred U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Lyngs Idrætsefterskole HK Trekroner Landsbycenter 20-24
731546
28.
17:00 HF Mors 3 U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Nr. Søby IF Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 2 23-19
731544
31.
18:00 Han Herred Efterskole U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Skyum Idrætsefterskole 3 Han Herred Efterskole 19-20
731536
31.
18:45 Nr. Søby IF U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Lyngs Idrætsefterskole HK Søby-Højslev ArenaPers Dæks Hallen 15-23
november 2018
731549
03.
15:30 HF Mors 3 U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Team Vest Han Herred Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 1 16-14
731556
04.
20:30 Skyum Idrætsefterskole 3 U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Lyngs Idrætsefterskole HK Skyum Idrætsefterskole 17-18
731547
06.
17:55 Skyum Idrætsefterskole 3 U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Nr. Søby IF Skyum Idrætsefterskole 25-17
731548
07.
18:30 Han Herred Efterskole U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Lyngs Idrætsefterskole HK Han Herred Efterskole 12-18
731552
11.
12:15 Team Vest Han Herred U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 HF Mors 3 Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev 19-16
731551
11.
17:20 Lyngs Idrætsefterskole HK U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Han Herred Efterskole Lyngs IdrætsefterskoleLyngs Idrætsefterskole 18-11
731558
12.
19:00 Han Herred Efterskole U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 HF Mors 3 Han Herred Efterskole 19-12
731550
14.
18:45 Nr. Søby IF U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Skyum Idrætsefterskole 3 Søby-Højslev ArenaPers Dæks Hallen 20-24
731535
15.
20:00 Skyum Idrætsefterskole 3 U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 HF Mors 3 Skyum Idrætsefterskole 24-14
731557
18.
11:05 Nr. Søby IF U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Team Vest Han Herred Søby-Højslev ArenaVines-Hallen 15-23
731554
26.
20:00 Team Vest Han Herred U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Han Herred Efterskole Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev 21-27
731553
29.
19:30 Lyngs Idrætsefterskole HK U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Nr. Søby IF Lyngs IdrætsefterskoleLyngs Idrætsefterskole 36-15
731555
29.
20:30 HF Mors 3 U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Skyum Idrætsefterskole 3 Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 1 17-20
december 2018
731561
02.
18:45 HF Mors 3 U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Lyngs Idrætsefterskole HK Sparekassen Thy Arena | MorsSparekassen Thy Arena | Mors 2 14-17
731559
03.
18:15 Han Herred Efterskole U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Nr. Søby IF Han Herred Efterskole 15-23
731560
03.
20:00 Team Vest Han Herred U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Skyum Idrætsefterskole 3 Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev 21-24
731562
05.
18:30 Skyum Idrætsefterskole 3 U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Han Herred Efterskole Skyum Idrætsefterskole 22-22
731563
09.
14:05 Nr. Søby IF U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 HF Mors 3 Søby-Højslev ArenaVines-Hallen 18-14
731564
09.
18:00 Lyngs Idrætsefterskole HK U-16 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Team Vest Han Herred Lyngs IdrætsefterskoleLyngs Idrætsefterskole 30-20

Vælg forbund

Luk