Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-18 Piger A før ombrydning

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2018
727968
30.
12:00 Team Aalborg SV U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Nøvling IF Agri Nord Idrætscenter 19-18
oktober 2018
727967
04.
19:15 ØBI-BI, Brønderslev U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Team Vest Han Herred Østsidehallen, Ø. Brønderslev 14-25
727970
06.
13:00 Nøvling IF U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 ØBI-BI, Brønderslev Klaruphallen 31-15
727971
07.
13:30 Taars/Ugilt IF U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Team Aalborg SV Taarshallen 9-19
727969
09.
19:15 Team Vest Han Herred U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Bindslev/Tversted IF Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev 21-15
727972
21.
12:15 Bindslev/Tversted IF U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Nøvling IF Tannisbugthallen 21-12
727973
21.
16:30 ØBI-BI, Brønderslev U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Team Aalborg SV Østsidehallen, Ø. Brønderslev 11-24
727987
23.
19:15 Bindslev/Tversted IF U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Team Vest Han Herred Tannisbugthallen 20-20
727974
25.
20:00 Team Vest Han Herred U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Taars/Ugilt IF Trekroner Landsbycenter 24-9
727977
27.
16:00 Taars/Ugilt IF U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 ØBI-BI, Brønderslev Taarshallen 8-14
727976
28.
15:00 Nøvling IF U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Team Vest Han Herred Klaruphallen 15-17
727975
28.
18:30 Team Aalborg SV U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Bindslev/Tversted IF Højvangshallen, SvenstrupHøjvanghallen, Svenstrup 15-19
november 2018
727980
04.
11:30 Taars/Ugilt IF U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Nøvling IF Taarshallen 13-19
727978
04.
12:30 Bindslev/Tversted IF U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 ØBI-BI, Brønderslev Tannisbugthallen 26-14
727979
04.
16:45 Team Aalborg SV U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Team Vest Han Herred Højvangshallen, SvenstrupHøjvanghallen, Svenstrup 13-22
727983
11.
12:45 Nøvling IF U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Taars/Ugilt IF GistruphallenGistruphallen, Hal 2 20-4
727982
11.
14:15 Team Vest Han Herred U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Team Aalborg SV Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev 33-11
727981
11.
16:05 ØBI-BI, Brønderslev U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Bindslev/Tversted IF Østsidehallen, Ø. Brønderslev 14-18
727989
18.
14:30 Team Aalborg SV U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Taars/Ugilt IF Agri Nord Idrætscenter 17-16
727988
18.
16:00 ØBI-BI, Brønderslev U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Nøvling IF BrønderslevhallenBrønderslevhallen 1 13-19
727984
22.
20:00 Team Vest Han Herred U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 ØBI-BI, Brønderslev Trekroner Landsbycenter 34-12
727985
25.
11:45 Nøvling IF U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Team Aalborg SV Klaruphallen 15-16
727986
25.
12:45 Taars/Ugilt IF U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Bindslev/Tversted IF Taarshallen 19-24
december 2018
727990
01.
15:30 Team Aalborg SV U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 ØBI-BI, Brønderslev Højvangshallen, SvenstrupHøjvanghallen, Svenstrup
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
727991
02.
12:45 Nøvling IF U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Bindslev/Tversted IF Klaruphallen 25-26
727992
02.
16:15 Taars/Ugilt IF U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Team Vest Han Herred Taarshallen 11-23
727995
06.
19:00 Team Vest Han Herred U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Nøvling IF Trekroner Landsbycenter 26-16
727966
06.
19:15 Bindslev/Tversted IF U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Taars/Ugilt IF Tannisbugthallen 24-14
727993
09.
12:40 Bindslev/Tversted IF U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Team Aalborg SV Tannisbugthallen 25-19
727994
09.
14:40 ØBI-BI, Brønderslev U-18 Piger A før ombrydning | Pulje 1 Taars/Ugilt IF BrønderslevhallenBrønderslevhallen 1 0-0

Vælg forbund

Luk