Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Santander Cup - LP Herrer, 2. runde

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2018
739382
10.
20:00 Vognsild/Østrup 91, S3 Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 HIK-Rosendal Håndbold S1 Idrætscenter ØstermarkenIdrætscenter Østermarken 2 17-30
739393
10.
20:15 Trustrup-Ålsrode IF, S1 Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 Galten FS, S1 Toubrohallen 17-22
739384
16.
19:30 Horne/Hirtshals Håndbold, S2 Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 Vester Hassing GF, S1 Stendyssehallen, Horne 26-25
739392
18.
20:20 ASA, Århus, S1 Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 AIA-Tranbjerg, JS FrederiksbjerghallerneFrederiksbjerghallen 2
739402
23.
19:15 Christiansfeld IF,S2 Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 Børkop HK, S1 Cuben Christiansfeld
739399
23.
20:15 Kongeå HK, S3 Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 Hvide Sande KFUM, JS Kongeåhallen, Gredstedb.Kongeåhallen Gredstedbro
739390
23.
20:15 Ebeltoft IF, S2 Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 Århus Fremad, S1 Ebeltoft IdrætscenterEbeltoft Idrætscenter A
739379
24.
20:15 Blære/Hornum S & IF, JS Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 Fjerritslev IF, JS Hornumhallen
739380
24.
20:30 Sæby HK, S2 Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 Skalborg SK, S2 Nordjyllandshallen, Sæby
739387
25.
19:15 Ørum Idrætsforening, S2 Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 VIF, Mors, JS TjelecenteretTjelehallen
739394
25.
19:20 Kibæk Idrætsforening, S3 Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 Ejstrup/Hærvejen, S1 Kibæk Krydsfelt
739395
25.
20:15 Dagnæs Håndboldklub, JS Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 Ans IF, JS Torsted HallenTorsted Hallen 1
739385
25.
20:30 Ravnstrup KFUM, S1 Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 Langhøj Håndbold, S1 Hald Ege Idrætscenter
739403
25.
20:30 Taulov-Skærbæk IF, S2 Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 BBI Saxburg, S1 ElbohallerneElbohallen Hal 1
739391
30.
20:30 Hou IF, S3 Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 CHK, Aarhus, JS Houhallen
739381
30.
20:45 Støvring Håndbold, S2 Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 Ø.Brønderslev IF, S1 Støvringhallen
739389
31.
18:45 BSS Sport, Aarhus, S2 Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 Ry Håndbold, JS Ellekærhallen, Hasle
november 2018
739378
01.
Taars/Ugilt IF, JS Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 Sortebakken HK, S1 Taarshallen
739396
01.
Brædstrup Håndboldklub, S1 Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 Videbæk-Fiskbæk KFUM, S1 Brædstrup-HallenBrædstruphallen
739397
01.
Team Helle Håndbold, S1 Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 Blåbjerg HK, JS HellehallerneHellehallen, Hal 1
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
739398
01.
IF 92, Esbjerg, S1 Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 Vejen HK, S1 RørkjærhallenRørkjærhallen, Esbjerg
739383
01.
Tornby IF, JS Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 Visse IF, JS Tornbyhallen
739388
01.
20:00 Idom-Råsted IF, S1 Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 Vinderup Håndbold, S1 PLEXUS Idom-Råsted
739401
01.
20:10 Nr. Bjært Strandhuse IF, S2 Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 Vamdrup IF, JS Lyshøjhallen, Nr.BjertLyshøjhallen, Nr. Bjært
739404
01.
20:15 Bov IF/Tinglev Håndbold, JS Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 Team NØS,Haderslev Næs, JS GrænsehallerneGrænsehallerne Hal 3
739400
01.
20:30 Tistrup-Hodde / CØ-05, S1 Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 Egtved IF, JS Hodde-Tistrup Hallen
739386
01.
20:30 Spøttrup Motion & Sport, S2 Santander Cup - LP Herrer, 2. runde | Pulje 1 Nors BK, S1 Spøttrup Kulturhal

Vælg forbund

Luk