Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2018
705989
03.
19:30 TMS, Ringsted ungdom U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Gunslevholm HK Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 16-25
705991
06.
15:30 Gunslevholm HK U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 HUK Øresund Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm 33-23
705990
07.
15:05 Herlev/Hjorten Håndbold U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Hillerød Håndbold Klub Herlev-HallenHerlev-hallen 1 25-16
705988
23.
18:00 HUK Øresund U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Herlev/Hjorten Håndbold Hørsholm-HallenHørsholm-hallen 27-36
705997
27.
14:00 Gunslevholm HK U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Herlev/Hjorten Håndbold Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm 30-29
705998
28.
13:45 Rudersdal Håndbold U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 HUK Øresund Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 33-26
705996
28.
18:40 TMS, Ringsted ungdom U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Hillerød Håndbold Klub Dansk Kabel TV Arena 22-13
706006
31.
19:30 Gunslevholm HK U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm 29-15
november 2018
705995
01.
18:15 Herlev/Hjorten Håndbold U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Herlev-HallenHerlev-hallen 1 23-17
705999
04.
12:35 Hillerød Håndbold Klub U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 HUK Øresund Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 25-31
706000
04.
13:00 TMS, Ringsted ungdom U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Herlev/Hjorten Håndbold Dansk Kabel TV Arena 18-32
706001
04.
15:05 Rudersdal Håndbold U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Gunslevholm HK Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 19-29
706004
07.
19:45 Gunslevholm HK U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm 26-17
706003
11.
11:30 Herlev/Hjorten Håndbold U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Herlev-HallenHerlev-hallen 1 26-19
706002
11.
13:40 HUK Øresund U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Hillerød Håndbold Klub Hørsholm-HallenHørsholm-hallen 29-20
705994
13.
18:00 HUK Øresund U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Hørsholm-HallenHørsholm-hallen 23-29
705993
13.
18:15 Hillerød Håndbold Klub U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Gunslevholm HK Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 20-32
706009
18.
12:30 HUK Øresund U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Gunslevholm HK Humlebæk Idrætscenter 24-26
706010
18.
14:00 TMS, Ringsted ungdom U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Dansk Kabel TV Arena 24-27
706008
18.
18:35 Hillerød Håndbold Klub U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Herlev/Hjorten Håndbold Skævinge Idrætshal 21-27
706007
22.
18:15 Rudersdal Håndbold U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Hillerød Håndbold Klub Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 32-15
706005
25.
14:55 Herlev/Hjorten Håndbold U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 HUK Øresund Herlev-HallenHerlev-hallen 1 37-26
705992
25.
18:00 Rudersdal Håndbold U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 27-24
706012
27.
19:45 Gunslevholm HK U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Hillerød Håndbold Klub Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm 28-18
december 2018
706013
02.
15:10 Rudersdal Håndbold U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Herlev/Hjorten Håndbold Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 25-23
706011
02.
17:30 TMS, Ringsted ungdom U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 HUK Øresund Dansk Kabel TV Arena 34-30
705987
04.
19:30 Hillerød Håndbold Klub U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 2 16-29
706016
06.
18:20 Herlev/Hjorten Håndbold U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Gunslevholm HK Herlev-HallenHerlev-hallen 1 31-25
706015
09.
13:30 HUK Øresund U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Egedalshallen 26-29
706014
09.
17:00 Hillerød Håndbold Klub U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Skævinge Idrætshal 24-27

Vælg forbund

Luk