Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

2. Division Damer

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2018
683405
18.
19:45 Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Stadionhal 1 22-19
683409
19.
19:15 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 AB KildeskovshallerneKildeskovs Hal 1 19-18
683410
20.
20:00 TMS, Ringsted 2 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Dansk Kabel TV Arena 23-18
683407
22.
14:00 BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 23-18
683404
23.
14:00 Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 21-20
683408
23.
14:45 Rødovre HK 2. Division Damer | Pulje 3 KSI Rødovre Stadionhal 24-17
683397
25.
19:15 Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 HIK LyngbyhallenLyngby-hallen 25-15
683402
26.
19:45 Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold Bavnehøj Arena 21-22
683399
27.
19:45 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 Rødovre HK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 22-23
683403
29.
14:20 AB 2. Division Damer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 AB-hallenAB-hallen 1 16-22
683400
30.
14:15 KSI 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndbold Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 21-30
683398
30.
15:00 Herlev/Hjorten Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun Herlev-HallenHerlev-hallen 1 14-23
683401
30.
15:30 Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 30-17
oktober 2018
683390
02.
19:15 Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold LyngbyhallenLyngby-hallen 24-18
683394
05.
19:15 BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 31-17
683393
06.
14:00 Furesø Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Værløse-Hallen Værløse-hallen 23-23
683396
07.
14:20 AB 2. Division Damer | Pulje 3 KSI AB-hallenAB-hallen 1 27-17
683392
07.
14:30 Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 Stadionhal 1 19-25
683395
07.
14:45 Rødovre HK 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Rødovre Stadionhal 27-23
683406
09.
20:15 Furesø Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Farum ArenaFarum Arena 3 12-26
683423
11.
20:00 AB 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK AB-hallenAB-hallen 1 18-23
683386
11.
20:15 KSI 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 17-17
683388
12.
20:10 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Maglegårdshallen 12-12
683384
13.
15:30 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 AB Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 28-16
683387
13.
16:45 Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 Rødovre HK Roskilde HallerneRoskilde Hallerne C 22-24
683412
18.
20:00 Herlev/Hjorten Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 AB Herlev-HallenHerlev-hallen 2 14-24
683411
20.
15:00 Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 KSI LyngbyhallenLyngby-hallen 28-15
683417
20.
16:00 Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK Bavnehøj Arena 24-19
683413
21.
14:00 Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndbold Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 25-15
683414
21.
14:00 Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 24-30
683416
21.
14:45 Rødovre HK 2. Division Damer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 Rødovre Stadionhal 29-24
683383
23.
20:00 Herlev/Hjorten Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Herlev-HallenHerlev-hallen 1 15-32
683391
25.
19:45 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 37-11
683389
25.
20:00 TMS, Ringsted 2 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndbold Dansk Kabel TV Arena 18-22
683428
25.
20:25 KSI 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 21-22
683501
26.
19:00 Rødovre HK 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK Rødovre Stadionhal 28-16
683418
27.
15:15 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 24-24
683420
28.
13:45 KSI 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 22-23
683421
28.
15:30 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndbold Maglegårdshallen 23-16
683422
31.
19:45 Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Bavnehøj Arena 26-18
november 2018
683424
01.
20:00 TMS, Ringsted 2 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun Dansk Kabel TV Arena 18-27
683431
01.
20:00 AB 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK AB-hallenAB-hallen 1 23-21
683425
03.
15:00 Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Rødovre HK LyngbyhallenLyngby-hallen 28-17
683429
03.
18:00 Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 22-16
683426
04.
15:30 Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 18-22
683427
04.
16:00 Furesø Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 Farum ArenaFarum Arena 3 21-28
683434
06.
20:00 Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndbold Stadionhal 1 26-29
683438
08.
20:00 TMS, Ringsted 2 2. Division Damer | Pulje 3 KSI SØS Idrætsefterskole 24-22
683433
10.
15:30 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 25-26
683437
10.
16:00 Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Bavnehøj Arena 25-20
683435
11.
13:45 BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 22-24
683436
11.
14:45 Rødovre HK 2. Division Damer | Pulje 3 AB Rødovre Stadionhal 22-15
683432
11.
15:00 Herlev/Hjorten Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold Herlev-HallenHerlev-hallen 1 17-19
683385
13.
19:15 Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 27-27
683415
14.
20:45 BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 20-19
683451
17.
16:30 Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 Rødovre HK Bavnehøj Arena 16-25
683448
17.
16:45 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 26-17
683449
18.
15:00 KSI 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 23-26
683446
18.
15:00 Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun LyngbyhallenLyngby-hallen 26-21
683447
18.
15:00 Herlev/Hjorten Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndbold Herlev-HallenHerlev-hallen 1 23-25
683452
18.
15:20 AB 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 16-24
683450
18.
16:30 Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 34-21
683445
22.
20:00 TMS, Ringsted 2 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 17-25
683443
24.
14:45 Rødovre HK 2. Division Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Rødovre StadionhalRødovre Stadionhal 2 27-19
683442
25.
13:00 BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 AB Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 29-18
683439
25.
14:00 Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 22-32
683441
25.
14:05 Furesø Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Værløse-Hallen Værløse-hallen 27-26
683440
25.
15:00 Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 KSI Stadionhal 1 26-20
683444
25.
15:30 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 Maglegårdshallen 25-19
683454
27.
20:00 Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun Stadionhal 1 19-27
683430
28.
19:15 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 KildeskovshallerneKildeskovs Hal 1 18-13
december 2018
683455
01.
14:45 Furesø Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Rødovre HK Værløse-Hallen Værløse-hallen 14-19
683458
01.
16:15 Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 AB Bavnehøj Arena 21-21
683456
02.
14:00 KSI 2. Division Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 20-20
683453
02.
14:00 Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 21-24
683457
02.
18:00 Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 31-25
683463
05.
20:45 BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 18-21
683460
06.
19:15 Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 LyngbyhallenLyngby-hallen 30-25
683459
06.
20:00 TMS, Ringsted 2 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 Dansk Kabel TV Arena 28-25
683462
08.
15:35 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 KSI Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 22-21
683466
09.
13:30 AB 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 AB-hallenAB-hallen 1 21-26
683464
09.
14:45 Rødovre HK 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold Rødovre Stadionhal 23-19
683461
09.
15:00 Herlev/Hjorten Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 Herlev-HallenHerlev-hallen 1 22-26
683465
09.
15:30 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK Maglegårdshallen 27-15
683382
13.
20:00 TMS, Ringsted 2 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold Dansk Kabel TV Arena 27-28
683378
13.
20:15 KSI 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 23-24
683472
14.
18:30 BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 Rødovre HK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 19-23
683376
14.
19:00 Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK LyngbyhallenLyngby-hallen 32-15
683380
15.
14:30 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Maglegårdshallen 20-19
683377
15.
15:00 Furesø Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 AB Værløse-Hallen Værløse-hallen 25-23
683381
15.
16:00 Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 Bavnehøj Arena 27-23
januar 2019
683522
05.
14:00 TMS, Ringsted 2 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 18-30
683520
06.
15:00 Rødovre HK 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Rødovre Stadionhal 28-18
683521
06.
15:30 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 KSI Maglegårdshallen 24-20
683517
06.
16:00 Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 Stadionhal 1 17-30
683518
06.
16:00 Furesø Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Værløse-Hallen Værløse-hallen 13-17
683525
12.
14:00 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 20-21
683529
12.
14:15 AB 2. Division Damer | Pulje 3 HIK AB-hallenAB-hallen 1 18-22
683528
12.
15:30 Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 Valby HallenValby Hal 1 18-15
683527
12.
16:30 Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 22-20
683526
13.
11:45 KSI 2. Division Damer | Pulje 3 Rødovre HK Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 15-26
683499
15.
19:45 Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 28-22
683489
17.
19:00 Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Schneekloth-hallen 16-29
683516
17.
19:00 Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 AB Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 27-24
683523
17.
19:30 Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndbold LyngbyhallenLyngby-hallen 22-23
683488
19.
15:30 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 31-18
683494
19.
16:00 TMS, Ringsted 2 2. Division Damer | Pulje 3 Rødovre HK Dansk Kabel TV Arena 16-21
683491
20.
10:00 KSI 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 16-36
683493
20.
14:30 AB 2. Division Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 13-21
683492
20.
15:30 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Maglegårdshallen 23-16
683490
20.
16:00 Furesø Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold Værløse-Hallen Værløse-hallen 29-23
683498
22.
20:15 Furesø Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Farum ArenaFarum Arena 3 19-22
683507
23.
19:45 Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 KSI Bavnehøj Arena 24-19
683495
24.
19:15 Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 AB LyngbyhallenLyngby-hallen 39-12
683500
26.
15:45 BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen 23-14
683496
27.
15:00 Herlev/Hjorten Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Herlev-HallenHerlev-hallen 1 20-26
683504
29.
19:30 Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 AB Stadionhal 1 30-24
februar 2019
683503
02.
17:15 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 24-22
683505
03.
13:00 BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 26-15
683506
03.
15:00 Rødovre HK 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Rødovre Stadionhal 23-18
683502
03.
15:50 Herlev/Hjorten Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Herlev-HallenHerlev-hallen 1 21-29
683470
05.
20:00 Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Stadionhal 1 15-24
683508
06.
20:15 TMS, Ringsted 2 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Dansk Kabel TV Arena 19-25
683379
07.
19:15 Rødovre HK 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun Rødovre Stadionhal 20-18
683468
07.
19:30 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 28-21
683473
07.
20:15 AB 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 21-18
683471
09.
15:30 Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 KSI Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 25-22
683469
10.
14:00 Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 22-18
683467
10.
15:00 Herlev/Hjorten Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Herlev-HallenHerlev-hallen 1 17-23
683474
14.
19:15 Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold LyngbyhallenLyngby-hallen 25-16
683497
14.
20:30 Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 KSI Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 29-11
683476
16.
14:00 Furesø Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 Værløse-Hallen Værløse-hallen 20-6
683479
16.
16:30 Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Bavnehøj Arena 23-34
683475
17.
12:00 Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold Stadionhal 1 21-20
683478
19.
19:45 Rødovre HK 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Rødovre Stadionhal 22-22
683477
20.
20:45 BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 KSI Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 28-18
683509
21.
19:30 Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 LyngbyhallenLyngby-hallen 23-21
683511
23.
16:00 Furesø Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK Farum ArenaFarum Arena 3 28-17
683512
24.
13:00 KSI 2. Division Damer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 30-23
683514
24.
14:30 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun Maglegårdshallen 24-20
683510
24.
15:25 Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 20-21
683515
24.
15:35 AB 2. Division Damer | Pulje 3 Rødovre HK AB-hallenAB-hallen 1 16-29
683513
24.
16:45 Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 19-19
683482
28.
20:30 Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 22-22
marts 2019
683485
01.
20:10 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 Rødovre HK Maglegårdshallen 18-20
683483
02.
12:30 KSI 2. Division Damer | Pulje 3 AB Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 24-27
683486
02.
14:00 Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun Bavnehøj Arena 21-28
683481
03.
15:00 Herlev/Hjorten Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 Herlev-HallenHerlev-hallen 1 14-19
683484
03.
18:00 Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne B 19-19
683487
03.
18:15 TMS, Ringsted 2 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK Dansk Kabel TV Arena 19-25
683545
05.
20:15 Herlev/Hjorten Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Rødovre HK Herlev-HallenHerlev-hallen 1 14-27
683553
05.
20:15 Furesø Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 KSI Farum ArenaFarum Arena 3 23-15
683556
06.
19:15 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Maglegårdshallen 25-24
683480
07.
20:15 AB 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 AB-hallenAB-hallen 1 22-29
683552
09.
15:30 Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Schneekloth-hallen 26-20
683554
10.
13:40 BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 28-13
683555
10.
15:00 Rødovre HK 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 Rødovre Stadionhal 23-21
683551
10.
15:15 Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 24-25
683557
10.
15:45 TMS, Ringsted 2 2. Division Damer | Pulje 3 AB Dansk Kabel TV Arena 20-36
683419
12.
20:00 Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Rødovre HK Stadionhal 1 14-33
683547
14.
20:30 KSI 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 21-19
683544
16.
Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 LyngbyhallenLyngby-hallen
Udeblevet uden afbud - udehold
UUD
683546
16.
15:30 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 30-24
683548
16.
18:00 Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 29-22
683550
17.
12:30 AB 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun AB-hallenAB-hallen 1 22-19
683549
17.
16:15 Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndbold Bavnehøj Arena 20-23
683524
19.
20:15 Herlev/Hjorten Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK Herlev-HallenHerlev-hallen 1 14-21
683519
20.
20:45 BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 22-27
683534
21.
20:00 Rødovre HK 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndbold Rødovre Stadionhal 27-20
683530
23.
15:00 Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 LyngbyhallenLyngby-hallen 23-20
683532
23.
15:30 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 34-21
683533
24.
13:00 BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 17-21
683536
24.
14:30 AB 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 AB-hallenAB-hallen 1 23-21
683531
24.
15:00 Herlev/Hjorten Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 KSI Herlev-HallenHerlev-hallen 1 20-24
683535
24.
15:30 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold Maglegårdshallen 29-16
683539
30.
12:00 Furesø Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun Værløse-Hallen Værløse-hallen 23-18
683542
30.
16:00 Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Bavnehøj Arena 17-36
683541
30.
17:30 Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 AB Roskilde HallerneRoskilde Hallerne C 18-24
683543
30.
18:15 TMS, Ringsted 2 2. Division Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Dansk Kabel TV Arena 27-23
683538
31.
13:20 Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Stadionhal 1 22-16
683537
31.
15:15 Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Rødovre HK Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 17-20
683540
31.
16:15 KSI 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 17-22

Vælg forbund

Luk