Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

2. Division Damer

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2019
683520
06.
15:00 Rødovre HK 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Rødovre Stadionhal 28-18
683521
06.
15:30 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 KSI Maglegårdshallen 24-20
683517
06.
16:00 Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 Stadionhal 1 17-30
683518
06.
16:00 Furesø Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold VærløsehallerneVærløse-hallen 13-17
683525
12.
14:00 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 20-21
683529
12.
14:15 AB 2. Division Damer | Pulje 3 HIK AB-hallenAB-hallen 1 18-22
683528
12.
15:30 Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 Valby HallenValby Hal 1 18-15
683527
12.
16:30 Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 22-20
683526
13.
11:45 KSI 2. Division Damer | Pulje 3 Rødovre HK Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 15-26
683499
15.
19:45 Roskilde Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 3 FIF 2 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 28-22
683516
17.
19:00 Helsingør Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 AB Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1
683489
17.
19:00 Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Schneekloth-hallen
683523
17.
19:30 Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndbold LyngbyhallenLyngby-hallen
683488
19.
15:30 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 BK Ydun Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
683494
19.
16:00 TMS, Ringsted 2 2. Division Damer | Pulje 3 Rødovre HK Dansk Kabel TV Arena
683491
20.
10:00 KSI 2. Division Damer | Pulje 3 Lyngby HK Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen
683493
20.
14:30 AB 2. Division Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold AB-hallenAB-hallen 1
683492
20.
15:30 HIK 2. Division Damer | Pulje 3 Roskilde Håndbold 2 Maglegårdshallen
683490
20.
16:00 Furesø Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold VærløsehallerneVærløse-hallen
683498
22.
20:15 Furesø Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Farum ArenaFarum Arena 3
683507
23.
19:45 Ajax København 2 2. Division Damer | Pulje 3 KSI Bavnehøj Arena
683495
24.
19:15 Lyngby HK 2. Division Damer | Pulje 3 AB LyngbyhallenLyngby-hallen
683500
26.
15:45 BK Ydun 2. Division Damer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen
683496
27.
15:00 Herlev/Hjorten Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Herlev-HallenHerlev-hallen 1
683504
29.
19:30 Brøndby HK 2. Division Damer | Pulje 3 AB Stadionhal 1
februar 2019
683503
02.
17:15 FIF 2 2. Division Damer | Pulje 3 Furesø Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1

Vælg forbund

Luk