Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

2. Division Herrer

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2018
681997
19.
19:05 BK Ydun 2. Division Herrer | Pulje 3 IF Stadion Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 19-29
681996
20.
20:30 Næstved/Herlufsholm 2. Division Herrer | Pulje 3 Roskilde Håndbold Herlufsholm Idrætscenter 20-32
682000
23.
14:00 Korsør Slagelse Elitehåndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 FIF Storebæltshallen 15-34
682001
23.
16:15 TMS, Ringsted 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Team Sydhavsøerne 2 Dansk Kabel TV Arena 24-24
681999
23.
17:00 Amager SK 2. Division Herrer | Pulje 3 Dalby G&IF Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 22-23
681998
25.
19:15 Furesø Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 2 VærløsehallerneVærløse-hallen 32-22
682005
26.
19:30 IF Stadion 2. Division Herrer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 EnergiCenter Voldparken Hallen 24-17
682002
29.
14:15 FIF 2. Division Herrer | Pulje 3 Næstved/Herlufsholm Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 23-15
682007
30.
14:15 Hillerød Håndbold Klub 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Korsør Slagelse Elitehåndbold Skævinge Idrætshal 32-32
682003
30.
15:00 Team Sydhavsøerne 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Furesø Håndbold Rødbyhavn Sportshal 25-29
682004
30.
15:00 Dalby G&IF 2. Division Herrer | Pulje 3 BK Ydun Dalby-hallen 26-24
682006
30.
17:00 Roskilde Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Amager SK Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 29-22
oktober 2018
682055
04.
20:15 Hillerød Håndbold Klub 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Dalby G&IF Trollesmindehallen 19-25
682039
07.
14:00 BK Ydun 2. Division Herrer | Pulje 3 Team Sydhavsøerne 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 24-29
682042
07.
14:00 Korsør Slagelse Elitehåndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 IF Stadion Storebæltshallen 25-29
682043
07.
16:15 TMS, Ringsted 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Roskilde Håndbold Dansk Kabel TV Arena 32-29
682038
07.
16:30 Næstved/Herlufsholm 2. Division Herrer | Pulje 3 Dalby G&IF Herlufsholm Idrætscenter 25-25
682040
11.
20:15 Furesø Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 FIF Farum ArenaFarum Arena 3 17-38
682014
20.
16:30 FIF 2. Division Herrer | Pulje 3 BK Ydun Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 31-18
682018
21.
14:00 Korsør Slagelse Elitehåndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Amager SK Storebæltshallen 31-27
682017
21.
15:45 Roskilde Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 IF Stadion Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 27-20
682015
23.
19:30 Team Sydhavsøerne 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Dalby G&IF Rødbyhavn Sportshal 28-29
682021
24.
19:05 BK Ydun 2. Division Herrer | Pulje 3 Korsør Slagelse Elitehåndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 28-22
682025
27.
15:00 Hillerød Håndbold Klub 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Team Sydhavsøerne 2 Trollesmindehallen 23-24
682023
28.
14:30 IF Stadion 2. Division Herrer | Pulje 3 FIF EnergiCenter Voldparken Hallen 19-23
682020
28.
15:00 Dalby G&IF 2. Division Herrer | Pulje 3 Roskilde Håndbold Dalby-hallen 20-31
682024
28.
15:30 Amager SK 2. Division Herrer | Pulje 3 Næstved/Herlufsholm Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 19-31
682022
28.
16:30 Furesø Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 Farum ArenaFarum Arena 3 25-26
november 2018
682026
01.
19:15 FIF 2. Division Herrer | Pulje 3 Team Sydhavsøerne 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 31-18
682030
03.
16:45 Roskilde Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 2 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 39-26
682029
04.
15:00 IF Stadion 2. Division Herrer | Pulje 3 Amager SK EnergiCenter Voldparken Hallen 29-15
682031
04.
15:40 TMS, Ringsted 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Korsør Slagelse Elitehåndbold Dansk Kabel TV Arena 22-24
682027
04.
16:30 Næstved/Herlufsholm 2. Division Herrer | Pulje 3 BK Ydun Herlufsholm Idrætscenter 28-24
682034
07.
19:05 BK Ydun 2. Division Herrer | Pulje 3 Furesø Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 26-29
682092
08.
19:15 FIF 2. Division Herrer | Pulje 3 Dalby G&IF Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 32-21
682035
09.
20:30 Amager SK 2. Division Herrer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 25-22
682037
10.
15:00 Hillerød Håndbold Klub 2 2. Division Herrer | Pulje 3 IF Stadion Trollesmindehallen 22-31
682036
11.
14:00 Korsør Slagelse Elitehåndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Roskilde Håndbold Storebæltshallen 21-37
682032
13.
19:30 Team Sydhavsøerne 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Næstved/Herlufsholm Rødbyhavn Sportshal 30-24
682028
15.
20:15 Furesø Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Dalby G&IF Farum ArenaFarum Arena 3 36-33
682044
16.
19:15 FIF 2. Division Herrer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 24-17
682047
18.
13:45 IF Stadion 2. Division Herrer | Pulje 3 Furesø Håndbold EnergiCenter Voldparken Hallen 27-15
682048
18.
15:00 Roskilde Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 BK Ydun Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 32-28
682049
18.
15:00 Hillerød Håndbold Klub 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Næstved/Herlufsholm Skævinge Idrætshal 19-28
682045
18.
15:00 Team Sydhavsøerne 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Amager SK Rødbyhavn Sportshal 30-25
682046
18.
15:00 Dalby G&IF 2. Division Herrer | Pulje 3 Korsør Slagelse Elitehåndbold Dalby-hallen 28-28
682009
21.
19:05 BK Ydun 2. Division Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 22-24
682012
23.
20:00 Korsør Slagelse Elitehåndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Team Sydhavsøerne 2 Storebæltshallen 28-27
682011
23.
20:30 Amager SK 2. Division Herrer | Pulje 3 FIF Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 11-25
682010
25.
15:30 Furesø Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Roskilde Håndbold VærløsehallerneVærløse-hallen 19-32
682008
25.
16:30 Næstved/Herlufsholm 2. Division Herrer | Pulje 3 IF Stadion Herlufsholm Idrætscenter 23-22
682013
25.
17:30 TMS, Ringsted 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Dalby G&IF Dansk Kabel TV Arena 30-18
682051
28.
19:05 BK Ydun 2. Division Herrer | Pulje 3 Amager SK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 25-21
december 2018
682052
01.
16:15 Furesø Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Korsør Slagelse Elitehåndbold VærløsehallerneVærløse-hallen 22-25
682053
02.
13:45 IF Stadion 2. Division Herrer | Pulje 3 Team Sydhavsøerne 2 EnergiCenter Voldparken Hallen 23-19
682054
02.
16:45 Roskilde Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 FIF Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 21-28
682050
05.
20:30 Næstved/Herlufsholm 2. Division Herrer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 Herlufsholm Idrætscenter 22-20
682057
07.
19:30 Team Sydhavsøerne 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Roskilde Håndbold Rødbyhavn Sportshal 22-32
682056
08.
14:20 FIF 2. Division Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 22-19
682059
09.
14:00 Amager SK 2. Division Herrer | Pulje 3 Furesø Håndbold Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 24-23
682060
09.
14:00 Korsør Slagelse Elitehåndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Næstved/Herlufsholm Storebæltshallen 23-33
682061
09.
16:15 TMS, Ringsted 2 2. Division Herrer | Pulje 3 BK Ydun Dansk Kabel TV Arena 32-23
682058
15.
15:00 Dalby G&IF 2. Division Herrer | Pulje 3 IF Stadion Dalby-hallen 14-29
682079
15.
15:00 Hillerød Håndbold Klub 2 2. Division Herrer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 25-28
682016
16.
16:00 Næstved/Herlufsholm 2. Division Herrer | Pulje 3 Furesø Håndbold Herlufsholm Idrætscenter 24-22
682041
20.
20:30 Amager SK 2. Division Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 24-24
januar 2019
682067
05.
14:00 TMS, Ringsted 2 2. Division Herrer | Pulje 3 IF Stadion Dansk Kabel TV Arena 26-26
682066
06.
14:00 Korsør Slagelse Elitehåndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 2 Storebæltshallen 30-28
682063
06.
15:30 BK Ydun 2. Division Herrer | Pulje 3 Dalby G&IF Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 25-24
682065
06.
16:00 Amager SK 2. Division Herrer | Pulje 3 Roskilde Håndbold Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 23-30
682064
08.
19:15 Furesø Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Team Sydhavsøerne 2 VærløsehallerneVærløse-hallen 24-16
682071
11.
19:30 IF Stadion 2. Division Herrer | Pulje 3 Næstved/Herlufsholm EnergiCenter Voldparken Hallen 22-30
682072
12.
15:00 Roskilde Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Furesø Håndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 28-28
682073
13.
14:00 Hillerød Håndbold Klub 2 2. Division Herrer | Pulje 3 BK Ydun Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 28-22
682068
13.
14:15 FIF 2. Division Herrer | Pulje 3 Amager SK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 29-23
682069
13.
15:00 Team Sydhavsøerne 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Korsør Slagelse Elitehåndbold Rødbyhavn Sportshal 27-31
682078
17.
20:30 Amager SK 2. Division Herrer | Pulje 3 Korsør Slagelse Elitehåndbold Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
682075
18.
20:30 BK Ydun 2. Division Herrer | Pulje 3 FIF Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
682077
19.
13:00 IF Stadion 2. Division Herrer | Pulje 3 Roskilde Håndbold EnergiCenter Voldparken Hallen
682019
20.
14:30 TMS, Ringsted 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 2 Dansk Kabel TV Arena
682074
20.
15:00 Dalby G&IF 2. Division Herrer | Pulje 3 Team Sydhavsøerne 2 Dalby-hallen
682076
22.
19:15 Furesø Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Næstved/Herlufsholm VærløsehallerneVærløse-hallen
682080
25.
19:45 FIF 2. Division Herrer | Pulje 3 IF Stadion Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning
682084
27.
14:00 Korsør Slagelse Elitehåndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 BK Ydun Storebæltshallen
682085
27.
15:00 TMS, Ringsted 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Furesø Håndbold Dansk Kabel TV Arena
682083
27.
15:00 Roskilde Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Dalby G&IF Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
682081
27.
15:00 Team Sydhavsøerne 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 2 Rødbyhavn Sportshal
682082
27.
16:30 Næstved/Herlufsholm 2. Division Herrer | Pulje 3 Amager SK Herlufsholm Idrætscenter
februar 2019
682090
01.
20:00 Korsør Slagelse Elitehåndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 Storebæltshallen
682088
01.
20:30 BK Ydun 2. Division Herrer | Pulje 3 Næstved/Herlufsholm Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
682089
03.
13:45 Amager SK 2. Division Herrer | Pulje 3 IF Stadion Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
682087
03.
15:00 Dalby G&IF 2. Division Herrer | Pulje 3 Furesø Håndbold Dalby-hallen
682091
03.
15:30 Hillerød Håndbold Klub 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Roskilde Håndbold Trollesmindehallen
682070
07.
20:15 Dalby G&IF 2. Division Herrer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 Dalby-hallen
682062
10.
15:00 Næstved/Herlufsholm 2. Division Herrer | Pulje 3 FIF Herlufsholm Idrætscenter
682086
19.
20:00 Team Sydhavsøerne 2 2. Division Herrer | Pulje 3 FIF Rødbyhavn Sportshal
682095
22.
19:00 IF Stadion 2. Division Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 2 EnergiCenter Voldparken Hallen
682033
24.
15:00 Dalby G&IF 2. Division Herrer | Pulje 3 FIF Dalby-hallen
682094
24.
16:00 Furesø Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 BK Ydun VærløsehallerneVærløse-hallen
682093
24.
16:30 Næstved/Herlufsholm 2. Division Herrer | Pulje 3 Team Sydhavsøerne 2 Herlufsholm Idrætscenter
682097
24.
19:00 TMS, Ringsted 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Amager SK Dansk Kabel TV Arena
682096
26.
19:30 Roskilde Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Korsør Slagelse Elitehåndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
682124
28.
20:45 Dalby G&IF 2. Division Herrer | Pulje 3 Amager SK Dalby-hallen
marts 2019
682107
02.
14:30 IF Stadion 2. Division Herrer | Pulje 3 Korsør Slagelse Elitehåndbold EnergiCenter Voldparken Hallen
682109
02.
15:30 Hillerød Håndbold Klub 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Amager SK Trollesmindehallen
682104
02.
15:30 FIF 2. Division Herrer | Pulje 3 Furesø Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
682106
03.
15:00 Dalby G&IF 2. Division Herrer | Pulje 3 Næstved/Herlufsholm Dalby-hallen
682105
03.
15:15 Team Sydhavsøerne 2 2. Division Herrer | Pulje 3 BK Ydun Rødbyhavn Sportshal
682108
03.
16:45 Roskilde Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne B
682099
06.
19:15 BK Ydun 2. Division Herrer | Pulje 3 Roskilde Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
682098
07.
20:30 Næstved/Herlufsholm 2. Division Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 2 Herlufsholm Idrætscenter
682101
09.
17:00 Amager SK 2. Division Herrer | Pulje 3 Team Sydhavsøerne 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
682102
10.
14:00 Korsør Slagelse Elitehåndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Dalby G&IF Storebæltshallen
682103
10.
14:00 TMS, Ringsted 2 2. Division Herrer | Pulje 3 FIF Dansk Kabel TV Arena
682100
10.
16:30 Furesø Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 IF Stadion VærløsehallerneVærløse-hallen
682125
16.
14:45 IF Stadion 2. Division Herrer | Pulje 3 BK Ydun EnergiCenter Voldparken Hallen
682122
16.
15:00 FIF 2. Division Herrer | Pulje 3 Korsør Slagelse Elitehåndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning
682126
16.
16:45 Roskilde Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Næstved/Herlufsholm Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
682127
17.
15:45 Hillerød Håndbold Klub 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Furesø Håndbold Trollesmindehallen
682123
19.
19:30 Team Sydhavsøerne 2 2. Division Herrer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 Rødbyhavn Sportshal
682111
21.
20:00 Team Sydhavsøerne 2 2. Division Herrer | Pulje 3 IF Stadion Rødbyhavn Sportshal
682110
23.
14:15 FIF 2. Division Herrer | Pulje 3 Roskilde Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
682113
23.
16:55 Amager SK 2. Division Herrer | Pulje 3 BK Ydun Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
682114
24.
14:45 Korsør Slagelse Elitehåndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Furesø Håndbold Storebæltshallen
682112
24.
15:00 Dalby G&IF 2. Division Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 2 Dalby-hallen
682115
24.
17:00 TMS, Ringsted 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Næstved/Herlufsholm Dansk Kabel TV Arena
682121
30.
13:20 Hillerød Håndbold Klub 2 2. Division Herrer | Pulje 3 FIF Trollesmindehallen
682116
30.
15:00 Næstved/Herlufsholm 2. Division Herrer | Pulje 3 Korsør Slagelse Elitehåndbold Holmegaard-hallen
682119
30.
15:30 IF Stadion 2. Division Herrer | Pulje 3 Dalby G&IF EnergiCenter Voldparken Hallen
682120
30.
16:00 Roskilde Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Team Sydhavsøerne 2 Roskilde HallerneRoskilde Hallerne C
682117
30.
16:10 BK Ydun 2. Division Herrer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2
682118
31.
16:35 Furesø Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Amager SK VærløsehallerneVærløse-hallen

Vælg forbund

Luk