Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

2. Division Herrer

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2019
682066
06.
14:00 Korsør Slagelse Elitehåndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 2 Storebæltshallen 30-28
682063
06.
15:30 BK Ydun 2. Division Herrer | Pulje 3 Dalby G&IF Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 25-24
682065
06.
16:00 Amager SK 2. Division Herrer | Pulje 3 Roskilde Håndbold Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 23-30
682064
08.
19:15 Furesø Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Team Sydhavsøerne 2 VærløsehallerneVærløse-hallen 24-16
682071
11.
19:30 IF Stadion 2. Division Herrer | Pulje 3 Næstved/Herlufsholm EnergiCenter Voldparken Hallen 22-30
682072
12.
15:00 Roskilde Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Furesø Håndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 28-28
682073
13.
14:00 Hillerød Håndbold Klub 2 2. Division Herrer | Pulje 3 BK Ydun Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 28-22
682068
13.
14:15 FIF 2. Division Herrer | Pulje 3 Amager SK Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 29-23
682069
13.
15:00 Team Sydhavsøerne 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Korsør Slagelse Elitehåndbold Rødbyhavn Sportshal 27-31
682078
17.
20:30 Amager SK 2. Division Herrer | Pulje 3 Korsør Slagelse Elitehåndbold Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1
682075
18.
20:30 BK Ydun 2. Division Herrer | Pulje 3 FIF Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
682077
19.
13:00 IF Stadion 2. Division Herrer | Pulje 3 Roskilde Håndbold EnergiCenter Voldparken Hallen
682019
20.
14:30 TMS, Ringsted 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 2 Dansk Kabel TV Arena
682074
20.
15:00 Dalby G&IF 2. Division Herrer | Pulje 3 Team Sydhavsøerne 2 Dalby-hallen
682076
22.
19:15 Furesø Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Næstved/Herlufsholm VærløsehallerneVærløse-hallen
682080
25.
19:45 FIF 2. Division Herrer | Pulje 3 IF Stadion Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning
682084
27.
14:00 Korsør Slagelse Elitehåndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 BK Ydun Storebæltshallen
682085
27.
15:00 TMS, Ringsted 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Furesø Håndbold Dansk Kabel TV Arena
682083
27.
15:00 Roskilde Håndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 Dalby G&IF Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
682081
27.
15:00 Team Sydhavsøerne 2 2. Division Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 2 Rødbyhavn Sportshal
682082
27.
16:30 Næstved/Herlufsholm 2. Division Herrer | Pulje 3 Amager SK Herlufsholm Idrætscenter
februar 2019
682090
01.
20:00 Korsør Slagelse Elitehåndbold 2. Division Herrer | Pulje 3 TMS, Ringsted 2 Storebæltshallen
682088
01.
20:30 BK Ydun 2. Division Herrer | Pulje 3 Næstved/Herlufsholm Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1

Vælg forbund

Luk