Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Serie 1 Herrer

Pulje 4

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2018
682929
30.
15:50 HUK HÅNDBOLD Serie 1 Herrer | Pulje 4 Lyngby HK Egedalshallen 38-20
oktober 2018
682932
07.
14:00 Lyngby HK Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub LyngbyhallenLyngby-hallen 18-27
682934
07.
16:10 Amager SK 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Store Lyngby SG&I Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 25-21
682926
14.
12:15 Store Lyngby SG&I Serie 1 Herrer | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold 3 Ll. Lyngby træningshal 19-16
682936
21.
12:15 Store Lyngby SG&I Serie 1 Herrer | Pulje 4 Lyngby HK Ll. Lyngby træningshal 26-17
682938
21.
17:15 Team Helsinge Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Øresund Håndbold 2 Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
682944
28.
12:50 HUK HÅNDBOLD Serie 1 Herrer | Pulje 4 Store Lyngby SG&I Hørsholm-HallenHørsholm-hallen 28-26
682942
28.
15:20 Lyngby HK Serie 1 Herrer | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold 3 LyngbyhallenLyngby-hallen 2 17-23
november 2018
682948
04.
17:20 Øresund Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Amager SK 2 NKK-hallen, Nivå 24-27
682947
04.
17:45 Team Helsinge Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Ramløse-hallen 24-23
682953
11.
14:15 Lyngby HK Serie 1 Herrer | Pulje 4 Øresund Håndbold 2 LyngbyhallenLyngby-hallen 2 21-21
682954
11.
14:30 Amager SK 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HUK HÅNDBOLD Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 32-23
682959
18.
14:40 HUK HÅNDBOLD Serie 1 Herrer | Pulje 4 Øresund Håndbold 2 Egedalshallen 36-23
682958
18.
16:45 Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 Amager SK 2 LillerødhallerneLillerød-hallen 12-28
682931
22.
20:30 Team Helsinge Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HUK HÅNDBOLD Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 28-25
682952
27.
21:00 Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 Store Lyngby SG&I LillerødhallerneLillerød-hallen 24-29
december 2018
682963
01.
16:30 Øresund Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Humlebæk Idrætscenter 29-27
682961
02.
16:00 Team Helsinge Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Amager SK 2 Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 25-27
682969
06.
19:00 Amager SK 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Lyngby HK Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 34-20
682966
09.
12:15 Store Lyngby SG&I Serie 1 Herrer | Pulje 4 Øresund Håndbold 2 Ll. Lyngby træningshal
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
682968
09.
16:15 Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 HUK HÅNDBOLD LillerødhallerneLillerød-hallen 20-27
januar 2019
682971
06.
16:40 Team Helsinge Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Store Lyngby SG&I Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 25-24
682976
13.
12:15 Store Lyngby SG&I Serie 1 Herrer | Pulje 4 Amager SK 2 Skævinge Idrætshal 28-34
682979
13.
15:50 HUK HÅNDBOLD Serie 1 Herrer | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold 3 Hørsholm-HallenHørsholm-hallen 26-25
682978
13.
16:00 Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 Lyngby HK LillerødhallerneLillerød-hallen 31-19
682982
20.
14:00 Lyngby HK Serie 1 Herrer | Pulje 4 Store Lyngby SG&I LyngbyhallenLyngby-hallen 2 26-29
682986
27.
12:15 Store Lyngby SG&I Serie 1 Herrer | Pulje 4 HUK HÅNDBOLD Ll. Lyngby træningshal 22-37
682988
31.
19:00 Team Helsinge Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Lyngby HK Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 29-15
februar 2019
682994
03.
12:05 Amager SK 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Øresund Håndbold 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 30-20
682983
07.
19:00 Øresund Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold 3 NKK-hallen, Nivå 19-20
682972
10.
13:30 Lyngby HK Serie 1 Herrer | Pulje 4 HUK HÅNDBOLD LyngbyhallenLyngby-hallen 17-34
682996
24.
12:15 Store Lyngby SG&I Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Ll. Lyngby træningshal 25-24
682998
24.
17:00 Øresund Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Lyngby HK Humlebæk Idrætscenter 35-23
marts 2019
682992
03.
16:45 Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold 3 LillerødhallerneLillerød-hallen 17-28
683004
09.
15:20 Amager SK 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 26-25
683003
09.
17:15 Øresund Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HUK HÅNDBOLD Humlebæk Idrætscenter 23-28
682999
17.
14:20 HUK HÅNDBOLD Serie 1 Herrer | Pulje 4 Amager SK 2 Egedalshallen 26-23
683009
23.
14:05 Amager SK 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold 3 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 27-14
683008
24.
15:45 Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 Øresund Håndbold 2 LillerødhallerneLillerød-hallen 22-33
683014
28.
20:30 HUK HÅNDBOLD Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Egedalshallen 26-33
683013
30.
16:15 Øresund Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Store Lyngby SG&I Humlebæk Idrætscenter 29-31
683012
31.
14:10 Lyngby HK Serie 1 Herrer | Pulje 4 Amager SK 2 LyngbyhallenLyngby-hallen 2 11-27

Vælg forbund

Luk