Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

3. Division Damer

Pulje 6

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2018
682528
22.
16:00 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Humlebæk Idrætscenter 25-13
682529
22.
16:10 Amager SK 3. Division Damer | Pulje 6 Team Amager Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 22-12
682524
22.
16:30 Team Helsinge Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 21-19
682525
24.
20:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 37-22
682526
24.
20:45 Gladsaxe HG 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Gladsaxe Sportshal 13-31
682527
25.
21:00 VHC/Vidar 3. Division Damer | Pulje 6 Allerød Håndbold Klub VanløsehallenVanløsehal 2 22-15
682535
29.
14:30 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Virum-hallerneVirum-hallen 1 16-12
682532
30.
14:00 Allerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold LillerødhallerneLillerød-hallen 20-27
682533
30.
15:00 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK LyngbyhallenLyngby-hallen 15-30
682530
30.
17:00 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold Maglegårdshallen 14-30
682534
30.
17:15 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar Skævinge Idrætshal 23-23
oktober 2018
682571
03.
20:15 Amager SK 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 29-23
682583
04.
20:45 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 Allerød Håndbold Klub Virum-hallerneVirum-hallen 1 23-17
682566
06.
16:00 Team Helsinge Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Allerød Håndbold Klub Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 25-24
682568
06.
16:00 Gladsaxe HG 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Gladsaxe Sportshal 19-30
682567
07.
15:15 Rudersdal Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Team Amager Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 27-14
682570
07.
16:00 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Humlebæk Idrætscenter 24-15
682547
10.
20:15 Amager SK 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 24-15
682531
11.
19:00 Team Amager 3. Division Damer | Pulje 6 Gladsaxe HG Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 2 28-17
682545
11.
20:10 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Trollesmindehallen 25-20
682544
21.
16:00 Team Helsinge Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Gladsaxe HG Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 37-11
682569
23.
19:45 VHC/Vidar 3. Division Damer | Pulje 6 VSH VanløsehallenVanløsehal 2 27-26
682542
23.
20:30 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Maglegårdshallen 25-15
682543
25.
19:00 Team Amager 3. Division Damer | Pulje 6 Allerød Håndbold Klub Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 2 12-27
682549
25.
20:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 21-14
682550
27.
15:00 Gladsaxe HG 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK Gladsaxe Sportshal 17-34
682553
28.
14:30 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 Team Amager Virum-hallerneVirum-hallen 1 28-12
682552
28.
15:00 VHC/Vidar 3. Division Damer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold VanløsehallenVanløsehal 2 25-22
682551
28.
15:20 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 LyngbyhallenLyngby-hallen 27-27
682548
30.
20:00 Allerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub LillerødhallerneLillerød-hallen 18-22
682559
31.
20:15 Amager SK 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 20-21
november 2018
682557
03.
16:30 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar LyngbyhallenLyngby-hallen 24-29
682558
04.
15:00 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 21-24
682556
04.
15:30 Gladsaxe HG 3. Division Damer | Pulje 6 Allerød Håndbold Klub Gladsaxe Sportshal 23-29
682555
04.
16:00 Team Helsinge Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Ramløse-hallen 18-22
682554
04.
18:00 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Team Amager Maglegårdshallen 26-18
682546
06.
19:45 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar NKK-hallen, Nivå 21-19
682560
08.
19:00 Team Amager 3. Division Damer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 2 19-30
682563
10.
13:00 VHC/Vidar 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK VanløsehallenVanløsehal 2 26-21
682565
10.
14:30 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Virum-hallerneVirum-hallen 1 21-14
682564
10.
16:00 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub NKK-hallen, Nivå 25-24
682561
11.
14:00 Allerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 LillerødhallerneLillerød-hallen 25-23
682562
13.
19:15 Rudersdal Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Gladsaxe HG Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 31-17
682573
15.
19:00 Team Amager 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 2 18-25
682577
17.
14:30 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold Virum-hallerneVirum-hallen 1 18-16
682574
18.
15:25 Allerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold LillerødhallerneLillerød-hallen 18-19
682575
18.
16:30 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Gladsaxe HG LyngbyhallenLyngby-hallen 20-18
682572
18.
19:00 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK Maglegårdshallen 28-31
682576
22.
20:00 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 2 18-25
682539
24.
14:15 VHC/Vidar 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 VanløsehallenVanløsehal 2 29-25
682538
24.
16:00 Gladsaxe HG 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Gladsaxe Sportshal 19-28
682536
24.
16:30 Team Helsinge Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 21-22
682541
25.
13:40 Amager SK 3. Division Damer | Pulje 6 Allerød Håndbold Klub Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 23-22
682537
26.
20:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 13-20
682540
27.
19:45 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Team Amager NKK-hallen, Nivå 32-16
682582
29.
20:15 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Trollesmindehallen 27-24
december 2018
682580
01.
15:00 Gladsaxe HG 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Gladsaxe Sportshal 16-31
682579
02.
15:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 20-21
682585
08.
14:45 Team Amager 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 15-25
682588
08.
16:00 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold Humlebæk Idrætscenter 21-22
682587
09.
13:30 VHC/Vidar 3. Division Damer | Pulje 6 Gladsaxe HG VanløsehallenVanløsehal 2 24-19
682586
09.
13:55 Allerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 LillerødhallerneLillerød-hallen 24-15
682584
09.
18:00 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Maglegårdshallen 20-27
682578
18.
20:15 Team Helsinge Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 26-19
januar 2019
682592
05.
15:00 Gladsaxe HG 3. Division Damer | Pulje 6 Team Amager Gladsaxe Sportshal 17-30
682590
05.
16:30 Team Helsinge Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 29-19
682593
06.
14:00 VHC/Vidar 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub VanløsehallenVanløsehal 2 21-22
682591
06.
15:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Allerød Håndbold Klub Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 16-17
682595
06.
17:45 Amager SK 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 27-24
682594
08.
19:10 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 VSH NKK-hallen, Nivå 29-13
682600
10.
20:00 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Gladsaxe HG Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 28-20
682598
13.
14:45 Allerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK LillerødhallerneLillerød-hallen 21-25
682601
13.
15:00 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Virum-hallerneVirum-hallen 1 22-18
682596
13.
16:15 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar Maglegårdshallen 27-27
682645
15.
19:15 Rudersdal Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 30-29
682607
17.
20:30 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK Virum-hallerneVirum-hallen 1 23-26
682605
20.
14:50 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub LyngbyhallenLyngby-hallen 16-19
682603
20.
15:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 23-19
682602
22.
20:00 Allerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Team Amager LillerødhallerneLillerød-hallen 22-15
682589
23.
20:15 Amager SK 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 20-25
682609
24.
19:15 Team Amager 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 18-35
682611
26.
11:30 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Allerød Håndbold Klub Trollesmindehallen 22-21
682612
26.
16:00 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Humlebæk Idrætscenter 20-21
682613
28.
19:15 Amager SK 3. Division Damer | Pulje 6 Gladsaxe HG Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 39-18
682610
29.
20:15 Team Helsinge Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 21-20
februar 2019
682614
02.
12:00 Team Amager 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Hal C 22-28
682615
03.
14:20 Allerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Gladsaxe HG LillerødhallerneLillerød-hallen 29-14
682616
03.
15:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 20-22
682618
03.
16:00 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK Humlebæk Idrætscenter 20-20
682619
05.
19:00 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Virum-hallerneVirum-hallen 1 21-19
682617
05.
19:45 VHC/Vidar 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 VanløsehallenVanløsehal 2 28-21
682606
07.
20:40 VHC/Vidar 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold VanløsehallenVanløsehal 2 19-18
682599
10.
12:10 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold LyngbyhallenLyngby-hallen 20-30
682608
12.
20:30 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Maglegårdshallen 34-16
682622
23.
13:10 Gladsaxe HG 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Gladsaxe Sportshal 18-31
682625
23.
13:30 Amager SK 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 23-18
682621
24.
Team Helsinge Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Team Amager Ramløse-hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
682624
24.
13:30 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 2 20-19
682623
24.
15:10 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 VSH LyngbyhallenLyngby-hallen 12-21
682620
24.
16:00 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Allerød Håndbold Klub Maglegårdshallen 25-25
682581
28.
19:30 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Team Amager LyngbyhallenLyngby-hallen 23-20
682604
28.
20:00 Gladsaxe HG 3. Division Damer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold Gladsaxe Sportshal 14-40
marts 2019
682636
02.
13:45 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK Trollesmindehallen 21-25
682633
03.
13:45 Team Amager 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Hal C 16-37
682635
03.
14:50 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold LyngbyhallenLyngby-hallen 18-30
682634
03.
15:20 Allerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold LillerødhallerneLillerød-hallen 14-31
682632
03.
17:30 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Gladsaxe HG Maglegårdshallen 20-14
682631
06.
20:15 Amager SK 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 27-16
682637
07.
20:30 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar Virum-hallerneVirum-hallen 1 19-18
682628
09.
14:45 Gladsaxe HG 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Gladsaxe Sportshal 23-23
682630
09.
16:00 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Allerød Håndbold Klub Humlebæk Idrætscenter 18-14
682626
10.
16:30 Team Helsinge Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Ramløse-hallen 18-17
682627
12.
19:15 Rudersdal Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 22-29
682655
16.
14:30 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 Gladsaxe HG Virum-hallerneVirum-hallen 1 32-14
682651
16.
14:45 Team Amager 3. Division Damer | Pulje 6 Amager SK Hal C 21-30
682653
16.
16:30 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold LyngbyhallenLyngby-hallen 27-23
682654
17.
14:00 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 24-28
682650
17.
17:00 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Maglegårdshallen 22-25
682629
19.
19:50 VHC/Vidar 3. Division Damer | Pulje 6 Team Amager VanløsehallenVanløsehal 2 25-15
682643
20.
20:15 Amager SK 3. Division Damer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 19-27
682597
21.
19:15 Team Amager 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 2 10-34
682641
21.
20:50 VHC/Vidar 3. Division Damer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold VanløsehallenVanløsehal 2 28-25
682639
23.
15:25 Team Amager 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 22-25
682642
23.
16:00 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Gladsaxe HG Humlebæk Idrætscenter 17-14
682640
24.
14:30 Allerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 VSH LillerødhallerneLillerød-hallen 17-26
682638
24.
18:00 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Maglegårdshallen 25-27
682652
26.
20:00 Allerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar LillerødhallerneLillerød-hallen 19-19
682648
30.
11:30 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Team Amager Trollesmindehallen 33-18
682649
31.
14:30 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Virum-hallerneVirum-hallen 1 31-15
682646
31.
14:45 Gladsaxe HG 3. Division Damer | Pulje 6 VHC/Vidar Gladsaxe Sportshal 16-36
682647
31.
15:00 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Allerød Håndbold Klub LyngbyhallenLyngby-hallen 23-19
682644
31.
16:00 Team Helsinge Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Helsinge-hallenHelsinge-hallen 1 21-17

Vælg forbund

Luk