Søg Håndboldinfo
Del

3. Division Damer

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2018
686004
22.
13:00 Kolding Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Parkhallen, Kolding
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
686006
23.
16:30 Hammel GF 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter 2 23-16
686008
25.
19:15 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Ceres Park, Hal 1 19-17
686013
25.
20:30 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Skæringhallen A 20-16
686005
27.
19:50 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 HEI, Skæring Christiansbjerghallen 24-16
686014
27.
20:15 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Vibyhallen 14-25
686012
30.
12:15 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 23-16
686015
30.
13:30 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Annexhallen 19-16
686010
30.
14:15 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 Kolding Håndboldklub Stavtruphallen 16-17
686011
30.
15:00 Hornslet IF 3. Division Damer | Pulje 3 Hammel GF Hornslethallerne Hornslethallerne 1 34-22
oktober 2018
686049
03.
18:10 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Annexhallen 18-21
686046
06.
13:00 Kolding Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Parkhallen, Kolding 28-20
686047
07.
13:00 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Hornslet IF Christiansbjerghallen 25-21
686050
07.
15:40 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 HEI, Skæring Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 32-21
686051
07.
18:30 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Annexhallen 15-17
686048
09.
20:15 Hammel GF 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter 2 20-27
686007
11.
18:50 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 16-15
686009
12.
18:00 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Hornslet IF Annexhallen 25-21
686025
20.
13:30 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 HEI, Skæring Vibyhallen 25-31
686022
21.
12:00 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Stavtruphallen 17-17
686023
21.
15:30 Hornslet IF 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Hornslethallerne Hornslethallerne 1 20-23
686027
21.
17:10 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Annexhallen 20-18
686026
25.
19:15 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Ceres Park, Hal 1 24-31
686031
26.
18:00 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Skæringhallen A 25-19
686032
27.
14:25 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 Kolding Håndboldklub Haslehallen 28-21
686033
28.
10:00 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 Hornslet IF Annexhallen 24-21
686029
28.
12:20 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Christiansbjerghallen 22-19
686028
28.
13:35 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 27-20
686030
28.
15:50 Hammel GF 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter Arena 20-26
november 2018
686039
02.
18:15 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 22-19
686035
03.
13:00 Kolding Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Parkhallen, Kolding 21-21
686038
04.
13:30 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Vibyhallen 25-22
686036
04.
14:50 Hammel GF 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter Arena 17-28
686034
04.
15:20 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 Hornslet IF Stavtruphallen 17-20
686037
04.
19:15 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Skæringhallen A 16-26
686041
08.
18:50 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 20-17
686040
08.
19:15 Hornslet IF 3. Division Damer | Pulje 3 Kolding Håndboldklub Hornslethallerne Hornslethallerne 1 22-34
686044
10.
15:40 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 24-14
686045
11.
12:15 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 HEI, Skæring Annexhallen 21-27
686042
11.
13:00 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Hammel GF Christiansbjerghallen 25-19
686043
15.
19:15 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Haslehallen 31-24
686024
15.
20:00 Kolding Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 3 Hammel GF Parkhallen, Kolding 35-18
686056
17.
13:30 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Vibyhallen 30-29
686054
18.
12:20 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 19-19
686057
18.
13:00 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 Kolding Håndboldklub Annexhallen 22-28
686055
18.
16:00 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 Hammel GF Skæringhallen A 30-20
686052
18.
16:00 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Stavtruphallen 20-19
686053
20.
19:30 Hornslet IF 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Hornslethallerne Hornslethallerne 1 28-23
686016
24.
12:30 Kolding Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 3 HEI, Skæring Parkhallen, Kolding 26-21
686017
25.
12:30 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Christiansbjerghallen 20-25
686019
25.
14:40 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Haslehallen 20-21
686018
25.
15:30 Hammel GF 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter Arena 25-35
686021
25.
16:20 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Annexhallen 18-19
686062
29.
20:15 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Vibyhallen 23-12
december 2018
686058
01.
12:00 Kolding Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Parkhallen, Kolding 20-20
686063
02.
14:00 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Annexhallen 22-15
686061
02.
19:15 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 Hornslet IF Skæringhallen A 23-24
686066
04.
18:50 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 HEI, Skæring Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 30-21
686059
04.
19:50 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Christiansbjerghallen 26-22
686020
05.
19:15 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 Hornslet IF Ceres Park, Hal 3 (TD hallen) 22-19
686067
08.
14:10 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 Hammel GF Haslehallen 31-15
686068
08.
15:10 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 Kolding Håndboldklub Ceres Park, Hal 1 21-29
686065
09.
16:00 Hornslet IF 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Hornslethallerne Hornslethallerne 1 19-31
686064
09.
16:40 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Stavtruphallen 21-18
januar 2019
686074
05.
12:20 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 24-18
686070
05.
13:30 Kolding Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Parkhallen, Kolding 18-16
686073
06.
14:40 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Haslehallen 28-20
686075
06.
17:10 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 HEI, Skæring Annexhallen 28-27
686069
08.
20:15 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Annexhallen 20-27
686060
10.
18:55 Hammel GF 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter 2 16-34
686080
12.
13:30 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 Hammel GF Vibyhallen 34-18
686077
12.
16:00 Hornslet IF 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Hornslethallerne Hornslethallerne 1 17-24
686078
13.
12:00 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 22-18
686081
13.
12:00 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Annexhallen 22-25
686079
13.
16:00 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 Kolding Håndboldklub Skæringhallen A 19-19
686076
13.
16:15 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Stavtruphallen 19-23
686072
15.
20:35 Hammel GF 3. Division Damer | Pulje 3 Hornslet IF Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter 2 17-19
686086
19.
16:00 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Haslehallen 29-28
686082
20.
11:05 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Hornslet IF Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 18-18
686087
20.
12:30 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Annexhallen 21-18
686083
20.
15:40 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Christiansbjerghallen 18-21
686084
20.
15:45 Hammel GF 3. Division Damer | Pulje 3 Kolding Håndboldklub Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter Arena 28-34
686092
26.
12:20 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 28-19
686091
26.
13:30 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Vibyhallen 17-20
686088
27.
12:50 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 HEI, Skæring Stavtruphallen 25-18
686096
29.
19:50 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Kolding Håndboldklub Christiansbjerghallen 22-21
februar 2019
686098
02.
14:00 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 19-22
686099
03.
12:30 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Annexhallen 25-20
686097
03.
14:40 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 HEI, Skæring Haslehallen 28-19
686095
05.
18:50 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Hammel GF Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 31-23
686094
05.
19:15 Hornslet IF 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Hornslethallerne Hornslethallerne 1 28-25
686071
19.
19:50 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Christiansbjerghallen 20-22
686090
19.
20:00 Kolding Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Parkhallen, Kolding 26-18
686104
24.
13:30 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Vibyhallen 22-21
686102
24.
15:00 Hammel GF 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter Arena 18-30
686105
24.
16:00 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Annexhallen 29-15
686100
24.
16:35 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Stavtruphallen 18-21
686103
24.
19:30 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Skæringhallen A 21-28
686093
26.
20:20 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Hammel GF Annexhallen 29-23
686101
27.
19:00 Kolding Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 3 Hornslet IF Parkhallen, Kolding 32-22
marts 2019
686116
02.
13:30 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Vibyhallen 16-23
686114
03.
12:05 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Kolding Håndboldklub Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 22-22
686115
03.
14:00 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Skæringhallen A 22-17
686117
03.
14:40 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Haslehallen 22-24
686113
03.
16:00 Hornslet IF 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Hornslethallerne Hornslethallerne 1 34-26
686112
03.
16:30 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 Hammel GF Stavtruphallen 24-18
686107
07.
19:50 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Christiansbjerghallen 21-22
686108
09.
14:30 Hammel GF 3. Division Damer | Pulje 3 HEI, Skæring Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter 2 22-20
686110
10.
12:20 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 23-23
686111
10.
18:30 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Annexhallen 18-20
686085
12.
20:40 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Skæringhallen A 29-21
686132
14.
19:30 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Haslehallen 24-21
686106
14.
20:00 Kolding Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Parkhallen, Kolding 29-15
686131
16.
15:45 Hornslet IF 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Hornslethallerne Hornslethallerne 1 30-20
686135
17.
13:00 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 Hammel GF Annexhallen 31-15
686134
17.
13:30 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 Kolding Håndboldklub Vibyhallen 17-29
686130
17.
14:00 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Stavtruphallen 19-30
686133
17.
17:00 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Skæringhallen A 23-26
686109
19.
19:40 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 Hornslet IF Haslehallen 22-22
686120
21.
20:20 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 14-13
686122
23.
14:00 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 Hammel GF Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 36-17
686121
24.
14:40 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 CHK, Aarhus Haslehallen 29-25
686123
24.
16:00 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Kolding Håndboldklub Annexhallen 19-24
686119
24.
16:00 Hornslet IF 3. Division Damer | Pulje 3 HEI, Skæring Hornslethallerne Hornslethallerne 1 29-18
686118
24.
17:00 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 Viby IF Stavtruphallen 21-16
686089
26.
19:30 Hornslet IF 3. Division Damer | Pulje 3 Århus Fremad Hornslethallerne Hornslethallerne 1 17-15
686126
28.
18:30 Hammel GF 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter 2 20-24
686124
30.
13:00 Kolding Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Parkhallen, Kolding 22-20
686129
31.
12:30 Århus Fremad 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Annexhallen 18-18
686125
31.
12:50 CHK, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Christiansbjerghallen 26-31
686128
31.
13:30 Viby IF 3. Division Damer | Pulje 3 Hornslet IF Vibyhallen 20-21
686127
31.
19:15 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Skæringhallen A 25-29

Vælg forbund

Luk
ANNONCE