Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

1. Division Damer

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2018
675869
14.
19:00 Horsens Håndbold Elite 1. Division Damer | Pulje 1 Bjerringbro FH Forum HorsensForum Horsens 2 29-18
675867
15.
13:30 Hadsten Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1 22-26
675868
15.
14:00 DHG 1. Division Damer | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 23-23
675866
16.
15:00 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 AGF Håndbold Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1 28-28
675865
16.
15:30 Oddense-Otting Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Oddense Hus 29-34
675870
16.
18:00 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 24-25
675872
20.
19:30 Fredericia Håndboldklub 1. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold thansen ARENA 23-34
675874
21.
20:30 AGF Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Gudme HK Ceres Park, Hal 1 24-20
675876
22.
14:00 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 Horsens Håndbold Elite Dansk Kabel TV Arena 21-25
675875
22.
15:00 Roskilde Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 DHG Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 29-24
675873
23.
15:00 Vendsyssel Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Idrætscenter VendsysselIdrætscenter Vendsyssel, Hal 1 25-27
675871
28.
19:30 Bjerringbro FH 1. Division Damer | Pulje 1 Oddense-Otting Håndbold Bjerringbro IdrætsparkBjerringbro Idrætspark 1 40-25
oktober 2018
675878
04.
19:30 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1 34-21
675879
06.
13:30 Hadsten Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Bjerringbro FH Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1 24-30
675880
06.
14:00 DHG 1. Division Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 27-23
675877
06.
14:00 Oddense-Otting Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold Oddense Hus 24-34
675882
06.
15:00 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 28-28
675881
07.
15:00 Horsens Håndbold Elite 1. Division Damer | Pulje 1 AGF Håndbold Forum HorsensForum Horsens 2 43-23
675887
11.
20:00 Horsens Håndbold Elite 1. Division Damer | Pulje 1 DHG Forum HorsensForum Horsens 2 27-18
675883
13.
14:00 Bjerringbro FH 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Bjerringbro IdrætsparkBjerringbro Idrætspark 1 30-26
675885
13.
14:00 Oddense-Otting Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold Oddense Hus 22-23
675886
13.
15:00 Roskilde Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 AGF Håndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne C 26-24
675884
14.
15:00 Fredericia Håndboldklub 1. Division Damer | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold thansen ARENA 19-19
675888
14.
15:00 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 31-21
675892
20.
12:45 AGF Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Bjerringbro FH Ceres Park, Hal 1 27-25
675891
20.
13:30 Hadsten Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Gudme HK Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1 24-19
675894
20.
14:00 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena 32-29
675889
20.
15:00 Vendsyssel Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Idrætscenter VendsysselIdrætscenter Vendsyssel, Hal 1 31-28
675890
20.
15:30 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 Horsens Håndbold Elite Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1 21-21
675893
21.
14:00 DHG 1. Division Damer | Pulje 1 Oddense-Otting Håndbold DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 35-24
675895
25.
19:30 Bjerringbro FH 1. Division Damer | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Bjerringbro IdrætsparkBjerringbro Idrætspark 1 30-24
november 2018
675898
03.
12:45 AGF Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 DHG Ceres Arena 25-27
675897
03.
13:30 Hadsten Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1 25-22
675896
03.
14:00 Oddense-Otting Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Oddense Hus 19-39
675899
03.
15:00 Roskilde Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 32-31
675900
04.
15:00 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 Horsens Håndbold Elite SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 20-24
675904
08.
20:30 DHG 1. Division Damer | Pulje 1 Gudme HK DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 30-19
675906
10.
14:00 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 AGF Håndbold Dansk Kabel TV Arena 25-29
675905
10.
15:00 Horsens Håndbold Elite 1. Division Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Dagnæs Hallen 32-24
675901
11.
13:00 Fredericia Håndboldklub 1. Division Damer | Pulje 1 Oddense-Otting Håndbold thansen ARENA 33-20
675902
11.
15:00 Vendsyssel Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Bjerringbro FH Idrætscenter VendsysselIdrætscenter Vendsyssel, Hal 1 25-20
675903
11.
15:30 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1 30-15
675909
17.
13:30 Hadsten Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1 30-24
675910
17.
14:00 DHG 1. Division Damer | Pulje 1 Bjerringbro FH DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 38-27
675907
17.
14:00 Oddense-Otting Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 AGF Håndbold Oddense Hus 20-34
675911
18.
15:00 Horsens Håndbold Elite 1. Division Damer | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Forum HorsensForum Horsens 2 32-17
675912
18.
15:00 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 24-23
675908
18.
15:30 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1 30-29
675914
25.
13:00 Fredericia Håndboldklub 1. Division Damer | Pulje 1 DHG thansen ARENA 26-33
december 2018
675916
01.
12:30 AGF Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold Ceres Park, Hal 1 26-28
675918
01.
14:00 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 Oddense-Otting Håndbold Dansk Kabel TV Arena 37-25
675913
01.
14:00 Bjerringbro FH 1. Division Damer | Pulje 1 Gudme HK Bjerringbro IdrætsparkBjerringbro Idrætspark 1 28-24
675915
04.
20:00 Vendsyssel Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Horsens Håndbold Elite Arena Nord, FrederikshavnArena Nord, Fr.-havn. 20-30
675921
08.
13:30 Hadsten Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Horsens Håndbold Elite Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1 26-34
675922
08.
13:30 AGF Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Ceres Park, Hal 1 35-29
675919
08.
14:00 Oddense-Otting Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Gudme HK Oddense Hus 17-24
675923
09.
15:00 Roskilde Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Bjerringbro FH Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 24-33
675928
13.
20:00 DHG 1. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 31-26
675925
15.
14:00 Bjerringbro FH 1. Division Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted Bjerringbro IdrætsparkBjerringbro Idrætspark 1 29-28
675926
15.
15:00 Fredericia Håndboldklub 1. Division Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold thansen ARENA 23-21
675929
15.
15:00 Horsens Håndbold Elite 1. Division Damer | Pulje 1 Oddense-Otting Håndbold Forum HorsensForum Horsens 2 37-16
675930
15.
15:00 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 27-28
januar 2019
675927
06.
15:00 Vendsyssel Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 AGF Håndbold Arena Nord, FrederikshavnArena Nord, Fr.-havn. 25-23
675920
08.
20:00 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 DHG Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1 24-22
675933
11.
19:30 Hadsten Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1 25-18
675934
12.
14:00 DHG 1. Division Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 26-26
675931
12.
14:00 Oddense-Otting Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Bjerringbro FH Oddense Hus 20-37
675932
12.
16:00 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1 30-15
675935
13.
15:00 Horsens Håndbold Elite 1. Division Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted Forum HorsensForum Horsens 2 29-20
675936
13.
15:00 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 AGF Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 28-23
675942
19.
14:00 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Dansk Kabel TV Arena
675941
19.
15:00 Roskilde Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
675939
19.
15:00 Vendsyssel Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Gudme HK Arena Nord, FrederikshavnArena Nord, Fr.-havn.
675940
20.
13:30 AGF Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Oddense-Otting Håndbold Ceres Park, Hal 1
675937
20.
14:00 Bjerringbro FH 1. Division Damer | Pulje 1 DHG Bjerringbro IdrætsparkBjerringbro Idrætspark 1
675938
20.
16:00 Fredericia Håndboldklub 1. Division Damer | Pulje 1 Horsens Håndbold Elite thansen ARENA
675917
22.
19:30 Roskilde Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
675945
24.
20:00 Hadsten Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Oddense-Otting Håndbold Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1
675947
24.
20:00 DHG 1. Division Damer | Pulje 1 Horsens Håndbold Elite DalumhallerneDalumhallen - Hal 1
675948
26.
14:00 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 Gudme HK Dansk Kabel TV Arena
675943
26.
15:00 Vendsyssel Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Arena Nord, FrederikshavnArena Nord, Fr.-havn.
675944
26.
15:30 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 Bjerringbro FH Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1
675946
26.
16:15 AGF Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Ceres Park, Hal 1
675924
30.
19:00 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold Dansk Kabel TV Arena
februar 2019
675953
01.
19:30 Horsens Håndbold Elite 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Forum HorsensForum Horsens 1
675951
02.
14:00 Oddense-Otting Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 DHG Oddense Hus
675949
02.
14:00 Bjerringbro FH 1. Division Damer | Pulje 1 AGF Håndbold Bjerringbro IdrætsparkBjerringbro Idrætspark 1
675954
02.
15:00 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
675952
02.
16:00 Roskilde Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold Viby Sj. IdrætscenterViby Sj. Idrætscenter 1
675950
03.
16:00 Fredericia Håndboldklub 1. Division Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted thansen ARENA
675958
07.
20:00 DHG 1. Division Damer | Pulje 1 AGF Håndbold DalumhallerneDalumhallen - Hal 1
675960
16.
14:00 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Dansk Kabel TV Arena
675956
16.
15:00 Vendsyssel Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold Arena Nord, FrederikshavnArena Nord, Fr.-havn.
675957
16.
15:30 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 Oddense-Otting Håndbold Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1
675955
17.
13:00 Fredericia Håndboldklub 1. Division Damer | Pulje 1 Bjerringbro FH thansen ARENA
675959
17.
15:00 Horsens Håndbold Elite 1. Division Damer | Pulje 1 Gudme HK Forum HorsensForum Horsens 2
675963
23.
13:30 Hadsten Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1
675964
23.
13:30 AGF Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted Ceres Park, Hal 1
675961
23.
14:00 Bjerringbro FH 1. Division Damer | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold Bjerringbro IdrætsparkBjerringbro Idrætspark 1
675962
23.
14:00 Oddense-Otting Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Oddense Hus
675965
24.
15:00 Roskilde Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Horsens Håndbold Elite Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
675966
25.
20:30 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 DHG SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
675968
28.
19:30 Fredericia Håndboldklub 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE thansen ARENA
marts 2019
675967
01.
19:00 Bjerringbro FH 1. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold Bjerringbro IdrætsparkBjerringbro Idrætspark 1
675970
02.
13:30 AGF Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Horsens Håndbold Elite Ceres Park, Hal 1
675969
02.
15:00 Vendsyssel Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Oddense-Otting Håndbold Hirtshals Idrætscenter
675972
03.
14:00 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 DHG Dansk Kabel TV Arena
675971
03.
15:00 Roskilde Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Gudme HK Roskilde HallerneRoskilde Hallerne B
675975
09.
13:30 Hadsten Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 AGF Håndbold Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1
675976
09.
14:00 DHG 1. Division Damer | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub DalumhallerneDalumhallen - Hal 1
675973
09.
14:00 Oddense-Otting Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted Oddense Hus
675974
09.
15:30 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1
675977
10.
15:00 Horsens Håndbold Elite 1. Division Damer | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold Forum HorsensForum Horsens 2
675978
10.
15:00 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 Bjerringbro FH SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1
675980
14.
19:30 Fredericia Håndboldklub 1. Division Damer | Pulje 1 Gudme HK thansen ARENA
675982
16.
13:30 AGF Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Ceres Park, Hal 1
675984
16.
14:00 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold Dansk Kabel TV Arena
675979
16.
14:00 Bjerringbro FH 1. Division Damer | Pulje 1 Horsens Håndbold Elite Bjerringbro IdrætsparkBjerringbro Idrætspark 1
675983
16.
15:00 Roskilde Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Oddense-Otting Håndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
675981
16.
15:00 Vendsyssel Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 DHG Hallen Park Vendia, Hjørring
675987
30.
13:30 Hadsten Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 DHG Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1
675985
30.
14:00 Oddense-Otting Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Horsens Håndbold Elite Oddense Hus
675986
30.
15:30 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 Gudme HK Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1
675990
30.
16:15 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 Bjerringbro FH Dansk Kabel TV Arena
675988
31.
12:30 AGF Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold Ceres Park, Hal 1
675989
31.
15:00 Roskilde Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
april 2019
675991
06.
13:30 Bjerringbro FH 1. Division Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Bjerringbro IdrætsparkBjerringbro Idrætspark 1
675992
06.
13:30 Fredericia Håndboldklub 1. Division Damer | Pulje 1 AGF Håndbold thansen ARENA
675993
06.
13:30 Vendsyssel Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted Idrætscenter VendsysselIdrætscenter Vendsyssel, Hal 1
675994
06.
13:30 DHG 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE DalumhallerneDalumhallen - Hal 1
675995
06.
13:30 Horsens Håndbold Elite 1. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold Forum HorsensForum Horsens 2
675996
06.
13:30 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 Oddense-Otting Håndbold SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1

Vælg forbund

Luk