Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

1. Division Herrer

Pulje 1

Spiller Holdnavn Total Kampe
Matias Damgaard Odder Håndbold 23 3
Rasmus Kier Skive fH 22 3
Nickolei Christian Kjærsgaard Jensen Skive fH 18 3
Joachim Enggaard Randers HH 18 3
Nicolaj Schytt Nielsen HEI, Skæring 18 3
Emil Bramming HØJ Elite 18 3
Mikkel Sjøberg HØJ Elite 18 3
Mike Paulsen Odder Håndbold 17 3
Andreas Banggaard Herlufsen HC Odense - Herrer 17 3
Bastian Stræde Team Sydhavsøerne 16 3
Nichlas Hald Christensen Odder Håndbold 16 3
Martin Risom Ajax København 16 3
Jacob Lyngaa Aaquist Randers HH 16 3
Minik Dahl Høegh Ajax København 15 3
Johnny Landberg Stoholm Håndbold 15 3
Joshua Krohn Grace Skive fH 15 3
Kristian Stoklund Larsen Fredericia Håndboldklub 14 2
Jeppe Herslev Hjorth Christensen HØJ Elite 14 3
Sebastian Andersen Frederikshavn FI 14 3
Jesper Chapion Otterup HK 13 2
Jonas Løkken Team Sydhavsøerne 13 3
Martin Vilstrup Andersen Team Sydhavsøerne 13 3
Toke Bjelke Schrøder Randers HH 12 2
Casper Overgaard Risbjerg Ajax København 12 2
Bastian Skytte Køge Håndbold 12 2
Daniel Guldsmed Skive fH 12 3
Lasse Rask Hansen Skive fH 12 3
Andreas Stryger HØJ Elite 12 3
Rune Andersen Fredericia Håndboldklub 11 2
Lasse Nikolajsen TM Tønder Håndbold 11 2
Per Bang Ryberg Stoholm Håndbold 11 3
Christoffer Werenberg HC Odense - Herrer 11 3
Anders Risdal Frederikshavn FI 11 3
Frederik Margon Lundgaard HØJ Elite 11 3
Andreas Byrdal Sommer Randers HH 11 3
Andreas Nørgaard Madsen HC Odense - Herrer 10 3
Frederik Stavad Skoda Randers HH 10 3
Emil Siersbæk Bergholt TM Tønder Håndbold 9 2
Niklas Andreasen HC Odense - Herrer 9 3
Mikkel Kaagaard Andersen Team Sydhavsøerne 9 3
Frederik Lind Sass-Petersen Odder Håndbold 9 3
Nichlas Poulsen Ajax København 9 3
Mikael Fellov Frederikshavn FI 9 3
Nicklas Bomholt Team Sydhavsøerne 9 3
Mikkel Leth Køge Håndbold 8 2
Lasse Hamann-Boeriths TM Tønder Håndbold 8 2
Nikolaj Jensen Frederikshavn FI 8 3
Nicklas Bjerre Petersen HØJ Elite 8 3
Jonas Hald Christensen HEI, Skæring 8 3
Kristian Lund Vukman Team Sydhavsøerne 8 3
Rasmus Meyer Ejlersen Fredericia Håndboldklub 7 2
Tobias Rasmussen Skive fH 7 2
Jakob Rasmussen Køge Håndbold 7 2
Felix Frank-Michael Kasch TM Tønder Håndbold 7 2
Michael Kabel Randers HH 7 3
Frederik Pilborg Fritsche Stoholm Håndbold 7 3
Casper Holmen Frederikshavn FI 7 3
Sebastian Kanstrup Frederikshavn FI 7 3
Rolf Schwartz Ravn TM Tønder Håndbold 6 2
Angutimmarik Kreutzmann Køge Håndbold 6 2
Henrik Juul Nielsen HEI, Skæring 6 2
Mads Vejby Hansen Køge Håndbold 6 2
Mathias Pilgaard HC Odense - Herrer 6 3
Tobias Primdal Stoholm Håndbold 6 3
Jeppe Kjærulff Hansen Skive fH 6 3
Mikkel Lundgaard Riis Randers HH 6 3
Nicolai Sass Husum Jørgensen Odder Håndbold 6 3
Jakob Lauridsen Stoholm Håndbold 6 3
Frederik Nørbjerg Stoholm Håndbold 6 3
Ulrik Nøddesbo Eggert TM Tønder Håndbold 5 1
Hans Martin Asmussen TM Tønder Håndbold 5 2
Jeppe Johann Jonasson TM Tønder Håndbold 5 2
Kasper Young Andersen Fredericia Håndboldklub 5 2
Jimmi Elmgaard Fredericia Håndboldklub 5 2
Brian Ankersen Køge Håndbold 5 2
Sonny Landberg Stoholm Håndbold 5 2
Marcus Rahbek Fredericia Håndboldklub 5 2
Mats Gordon Krog Otterup HK 5 2
Mathias Jensen Otterup HK 5 2
Frederik Rosager Dinsen HC Odense - Herrer 5 3
Jonas Ejstrup Corneliussen Team Sydhavsøerne 5 3
Rasmus Bundgaard Larsen Odder Håndbold 5 3
Andreas Oliver Møller HEI, Skæring 5 3
Nicklas Møller HEI, Skæring 5 3
Jonas Lynge Eichwald Odder Håndbold 5 3
Joachim Trend Hansen HEI, Skæring 4 1
Simon Hedehus Jensen HEI, Skæring 4 1
Jesper Overgaard Poulsen Otterup HK 4 2
Nikolaj Vestergaard Mehl Fredericia Håndboldklub 4 2
Anders Poulsen Otterup HK 4 2
Mathias Hedegaard Otterup HK 4 2
Rasmus Jans Graffe Ajax København 4 2
Mathias Brandt Køge Håndbold 4 2
Frederik Hildebrand Nielsen Otterup HK 4 2
Mikkel Søby HC Odense - Herrer 4 3
Eigil Feddersen Frederikshavn FI 4 3
Emil Amnéus Kirkemann Randers HH 4 3
Oliver Roepstorff Ajax København 4 3
Daniel Lindgaard Holmen Frederikshavn FI 4 3
Jakob Stork HØJ Elite 4 3
Christopher Adolphsen HC Odense - Herrer 4 3
Lauritz Legér Team Sydhavsøerne 4 3
Morten Glasius HC Odense - Herrer 4 3
Christopher Huus Otterup HK 3 1
Jakob Mikkelsen Fredericia Håndboldklub 3 1
Rasmus Bang Rokkjær Odder Håndbold 3 1
Martin Bisgaard Fredericia Håndboldklub 3 2
Frederik Krabbe HEI, Skæring 3 2
Tobias Balsby-Pedersen Skive fH 3 2
Rasmus Bjørn Surlan Andersen Ajax København 3 2
Jacob Frederiksen Fredericia Håndboldklub 3 2
Mikkel Beck Køge Håndbold 3 2
Mads Kjær Kildelund Otterup HK 3 2
Kristian Ruben Poulsen Otterup HK 3 2
Casper Juul Larsen Otterup HK 3 2
Rasmus Barslund HEI, Skæring 3 3
Jonathan Havdrup Sørensen HEI, Skæring 3 3
Mads Grabe Odder Håndbold 3 3
Nikolaj Mogensen HEI, Skæring 3 3
Niclas Thyssen HC Odense - Herrer 3 3
Lasse Rosendahl HC Odense - Herrer 3 3
Mads Nygaard Madsen Frederikshavn FI 3 3
Mads Hamann Harritz Stoholm Håndbold 3 3
Eirikur Jákupsson Simonsen Frederikshavn FI 3 3
Hakan Sahin Ajax København 3 3
Salah Boutaf Odder Håndbold 3 3
Mathias Broløs Kristensen Randers HH 2 1
Magnus Rasmussen HC Odense - Herrer 2 1
Rune Schrøder Fredericia Håndboldklub 2 2
Frederik Høyer HØJ Elite 2 2
Steffan Stollig Christensen Frederikshavn FI 2 2
Kristoffer Vestergaard Otterup HK 2 2
Jacob Lyck TM Tønder Håndbold 2 2
Claus Hansen Køge Håndbold 2 2
Mark Aamann Madsen HC Odense - Herrer 2 2
Magnus Frisk Jensen Otterup HK 2 2
Jónas Gunnarsson Djurhuus HØJ Elite 2 2
Christian Olesen Ajax København 2 3
Mads Bruun Thøgersen Stoholm Håndbold 2 3
Rasmus Maj Team Sydhavsøerne 2 3
Niklas Pallesen HEI, Skæring 2 3
Daniel Lundsteen Minke Randers HH 1 1
Jacob Reppien Zøhner-Pedersen HØJ Elite 1 1
Frederik Krarup Fredericia Håndboldklub 1 1
Rasmus Rendboe Otterup HK 1 1
Mads Lynggaard Sørensen Skive fH 1 1
Andreas Knigge Hylleberg Ajax København 1 1
Casper Rahr Madsen TM Tønder Håndbold 1 2
Tobias Oliver Lund Jørgensen Skive fH 1 2
Anders Foged Rasmussen Køge Håndbold 1 2
Mikkel Krogshede Randers HH 1 2
Mikkel Møller Ajax København 1 2
Nikolaj Egon Hansen Køge Håndbold 1 2
Anton Skou Møller Køge Håndbold 1 2
Frederik Brygger Thøgersen Odder Håndbold 1 2
Philip Kempf HØJ Elite 1 2
Kasper Nielsen Ajax København 1 3
Mikkel Nielsen Ajax København 1 3
Gustav Russel Falholt Ajax København 1 3
Kevin Fisker Randers HH 1 3
Andreas Søgaard Odder Håndbold 1 3
Jacob Lyhne Hansen Odder Håndbold 1 3
Frederik Sørrig Sørrig Damgaard Odder Håndbold 1 3
Lasse Rosenfeldt Laursen HC Odense - Herrer 1 3
Christian Lykke Jensen Frederikshavn FI 1 3
Magnus Johannes Andersen Brandbyge HEI, Skæring 1 3
Daniel Just Stoholm Håndbold 1 3
Marcus Raakjær Frederikshavn FI 1 3
Tomas Vestergaard Olason Odder Håndbold 0 1
Morten Andreas Slundt HØJ Elite 0 1
Nicklas Fast Randers HH 0 1
Jeppe Østergaard Skive fH 0 1
Victor Kastbjerg Hunsballe Stoholm Håndbold 0 1
Andreas Thomsen Otterup HK 0 1
Kristopher Rasmussen HØJ Elite 0 1
Niklas Simonsen TM Tønder Håndbold 0 1
Andreas Meyer Ejlersen Ajax København 0 1
Emil Tellerup Fredericia Håndboldklub 0 2
Christian Trans TM Tønder Håndbold 0 2
Dennis Schytt Haahr Odder Håndbold 0 2
Patrick Sanggaard Christensen Ajax København 0 2
Jimmi Andersen Fredericia Håndboldklub 0 2
Frederik Odder Skou Hansen Otterup HK 0 2
Christian Sloth Køge Håndbold 0 2
Thomas Schultz Clausen TM Tønder Håndbold 0 2
Loke Peter Brasen HC Odense - Herrer 0 2
Nikolai Emil Keller TM Tønder Håndbold 0 2
Simon Drasbek Huusom Køge Håndbold 0 2
Jonatan Stjernholm Randers HH 0 2
Peter Nielsen Fredericia Håndboldklub 0 2
Nicolaj Frejlev Team Sydhavsøerne 0 3
Erik Friis Olesen Odder Håndbold 0 3
Alexander Engholm Nielsen Team Sydhavsøerne 0 3
Peter Nørklit Larsen HØJ Elite 0 3
Brian Jørgensen HØJ Elite 0 3
Mads Meldgaard Skive fH 0 3
Nikolaj Møller Lyngby Pedersen Ajax København 0 3
Rasmus Thomasberg Poulsen Randers HH 0 3
Jakob Weinreich Stoholm Håndbold 0 3
Nicolai Neupart Team Sydhavsøerne 0 3
Mathias Høyer Mosel HC Odense - Herrer 0 3
Fredrik Damsbjerg Lind HØJ Elite 0 3
Martin Ingvardsen Vemmelund Randers HH 0 3
Nicklas Graugaard Nielsen Skive fH 0 3
Villads Raahauge Jensen HØJ Elite 0 3
Rasmus Fries Frederikshavn FI 0 3
Magnus Ravn Campbell Team Sydhavsøerne 0 3
Martin Nørlund Christensen HEI, Skæring 0 3
Nicolai Richardt Mortensen Stoholm Håndbold 0 3
Nikolaj Gjessing Søndergaard Skive fH 0 3

Vælg forbund

Luk