Søg Håndboldinfo
Del

U-10 Pige B1 - 2. halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2018
625360
07.
10:50 FK Odsherred U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Ballerup - Skovlunde Håndbold Hallerne i Nykøbing 7-6
625361
07.
13:00 Vallensbæk IF U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 KHKS Håndbold Vallensbæk Idrætscenter Vallensbæk Idrætscenter 1 7-8
625359
07.
13:00 AB U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold AB-hallen AB-hallen 3 14-11
625356
13.
09:50 AG Håndbold U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Vallensbæk IF Albertslund-hallerne Albertslund-hallerne 1 11-4
625358
14.
10:00 KHKS Håndbold U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Kirke Hyllinge Hallen Kirke Hyllinge-hallen 15-9
625357
14.
10:10 Ballerup - Skovlunde Håndbold U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 AB Ballerup-hallen 9-12
625366
18.
17:00 FK Odsherred U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 AB Hallerne i Nykøbing 9-10
625367
21.
10:00 Vallensbæk IF U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Ballerup - Skovlunde Håndbold Vallensbæk Idrætscenter Vallensbæk Idrætscenter 1 5-13
625365
21.
11:50 KHKS Håndbold U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold Kirke Hyllinge Hallen Kirke Hyllinge-hallen 8-16
625362
28.
10:40 AG Håndbold U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Albertslund-hallerne Albertslund-hallerne 1 9-6
625364
28.
12:30 AB U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Vallensbæk IF AB-hallen AB-hallen 3 14-9
625363
28.
14:20 Ballerup - Skovlunde Håndbold U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 KHKS Håndbold Ballerup-hallen 9-11
februar 2018
625371
04.
09:00 Ballerup - Skovlunde Håndbold U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold Skovlunde-hallen 14-13
625372
04.
12:30 AB U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 KHKS Håndbold AB-hallen AB-hallen 3 17-8
625373
04.
12:50 FK Odsherred U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Vallensbæk IF Herrestrup Hallen 11-3
625368
25.
10:00 AG Håndbold U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Ballerup - Skovlunde Håndbold Glostrup-hallen Glostrup-hallen 1 17-10
625369
25.
10:00 KHKS Håndbold U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 AB Kirke Hyllinge Hallen Kirke Hyllinge-hallen 10-17
625370
27.
18:00 Vallensbæk IF U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Vallensbæk Idrætscenter Vallensbæk Idrætscenter 1 6-7
marts 2018
625377
04.
09:00 AG Håndbold U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 AB Glostrup-hallen Glostrup-hallen 2 11-14
625379
04.
09:50 KHKS Håndbold U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Vallensbæk IF Kirke Hyllinge Hallen Kirke Hyllinge-hallen 6-8
625378
04.
13:00 Ballerup - Skovlunde Håndbold U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Ballerup-hallen 9-6
625376
11.
10:00 Vallensbæk IF U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold Vallensbæk Idrætscenter Vallensbæk Idrætscenter 1 10-12
625375
11.
11:20 FK Odsherred U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 KHKS Håndbold Hallerne i Nykøbing 11-8
625374
11.
12:30 AB U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Ballerup - Skovlunde Håndbold AB-hallen AB-hallen 1 18-14
625384
18.
12:00 Ballerup - Skovlunde Håndbold U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Vallensbæk IF Ballerup-hallen 12-11
625383
18.
12:10 AG Håndbold U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 KHKS Håndbold Glostrup-hallen Glostrup-hallen 1 9-13
april 2018
625380
07.
10:00 KHKS Håndbold U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Ballerup - Skovlunde Håndbold Kirke Hyllinge Hallen Kirke Hyllinge-hallen 14-12
625381
07.
10:00 FK Odsherred U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold Hallerne i Nykøbing 10-6
625382
07.
12:00 Vallensbæk IF U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 AB Vallensbæk Idrætscenter Vallensbæk Idrætscenter 1 9-16
625385
08.
13:30 AB U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 FK Odsherred AB-hallen AB-hallen 1 9-4

Vælg forbund

Luk
ANNONCE