Søg Håndboldinfo
Del

U-12 Pige B1 - 2. halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2018
624641
07.
09:10 HK Lammefjorden U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 3 Svinninge Sportscenter Svinninge-hallen 15-12
624639
07.
11:30 Holbæk HK U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Greve Håndbold 2 Holbæk-Stadionhallen Holbæk Stadionhallen 15-15
624640
07.
11:40 Gundsølille SG&I U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I 2 Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen 9-24
624636
13.
17:15 Greve Håndbold 2 U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 HK Lammefjorden Greve Idræts Center Greve Idræts Center Hal 1 15-11
624637
14.
09:50 Raklev G&I 2 U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Holbæk HK Røsnæshallen 4-11
624642
20.
13:15 Greve Håndbold 2 U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Gundsølille SG&I Greve Idræts Center Greve Idræts Center Hal 1 19-17
624645
21.
10:00 TMS, Ringsted ungdom 3 U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Greve Håndbold 2 Dansk Kabel TV Arena 10-16
624647
21.
11:20 HK Lammefjorden U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I 2 Svinninge Sportscenter Svinninge-hallen 15-15
624643
28.
10:40 Raklev G&I 2 U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 3 Røsnæshallen 21-5
624644
28.
13:55 Holbæk HK U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 HK Lammefjorden Holbæk-Stadionhallen Holbæk Stadionhallen 15-12
624652
31.
18:30 Holbæk HK U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 3 Holbæk-Stadionhallen Holbæk Stadionhallen 17-10
februar 2018
624651
04.
10:40 Raklev G&I 2 U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Greve Håndbold 2 Røsnæshallen 15-14
624653
04.
12:30 Gundsølille SG&I U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 HK Lammefjorden Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen 20-14
624649
25.
09:20 TMS, Ringsted ungdom 3 U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Holbæk HK Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 7-21
624648
25.
12:45 Greve Håndbold 2 U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I 2 Greve Idræts Center Greve Idræts Center Hal 1 13-8
624650
27.
18:15 HK Lammefjorden U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Gundsølille SG&I Fårevejlehallen Fårevejle-hallen 19-7
marts 2018
624657
02.
17:30 Greve Håndbold 2 U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Holbæk HK Greve Idræts Center Greve Idræts Center Hal 1 15-15
624638
02.
17:50 TMS, Ringsted ungdom 3 U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Gundsølille SG&I Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 21-15
624659
04.
09:00 TMS, Ringsted ungdom 3 U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 HK Lammefjorden Dansk Kabel TV Arena 11-21
624658
04.
11:40 Raklev G&I 2 U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Gundsølille SG&I Røsnæshallen 19-11
624654
10.
10:30 Holbæk HK U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I 2 Holbæk-Stadionhallen Holbæk Stadionhallen 13-13
624656
11.
10:00 HK Lammefjorden U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Greve Håndbold 2 Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter V-H Kultur- & Idrætscenter 11-10
624655
11.
11:40 Gundsølille SG&I U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 3 Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen 9-13
624663
18.
09:45 Greve Håndbold 2 U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 3 Greve Idræts Center Greve Idræts Center Hal 1 20-12
624665
18.
10:10 Holbæk HK U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Gundsølille SG&I Holbæk-Stadionhallen Holbæk Stadionhallen 23-8
624664
18.
10:40 Raklev G&I 2 U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 HK Lammefjorden Røsnæshallen 16-11
624646
21.
18:10 Gundsølille SG&I U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Holbæk HK Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen 6-21
624660
25.
10:40 TMS, Ringsted ungdom 3 U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Raklev G&I 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 15-17
april 2018
624661
08.
11:40 Gundsølille SG&I U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Greve Håndbold 2 Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen 13-22
624662
08.
12:40 HK Lammefjorden U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Holbæk HK Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter V-H Kultur- & Idrætscenter 8-17

Vælg forbund

Luk
ANNONCE