Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2018
622659
07.
14:40 Furesø Håndbold U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Greve Håndbold Værløse-Hallen Værløse-hallen 21-24
622661
10.
19:00 TMS, Ringsted ungdom U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold Dansk Kabel TV Arena 20-15
622657
14.
12:30 AB U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Furesø Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 29-16
622656
14.
13:10 Greve Håndbold U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Greve Idræts CenterGreve Idræts Center Hal 1 15-27
622658
14.
14:00 Roskilde Håndbold U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Ledøje-Smørum HK Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 1 16-14
622666
17.
19:00 Ledøje-Smørum HK U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Furesø Håndbold Ledøje-Smørum-halLedøje-Smørum-hal 1 22-14
622667
21.
13:20 TMS, Ringsted ungdom U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 AB Dansk Kabel TV Arena 18-15
622665
21.
13:20 Roskilde Håndbold U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Greve Håndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 23-22
622662
22.
19:30 Greve Håndbold U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Ledøje-Smørum HK Damager-hallen 16-19
622663
25.
19:00 AB U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 17-21
622664
30.
19:00 Furesø Håndbold U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Farum ArenaFarum Arena 2 21-24
februar 2018
622672
04.
10:50 Furesø Håndbold U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold Farum ArenaFarum Arena 3 23-31
622671
04.
12:30 AB U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Greve Håndbold AB-hallenAB-hallen 1 25-17
622669
08.
19:15 Roskilde Håndbold U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Furesø Håndbold Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 34-23
622670
25.
11:30 TMS, Ringsted ungdom U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Ledøje-Smørum HK Dansk Kabel TV Arena 12-21
622668
26.
19:30 Greve Håndbold U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 AB Damager-hallen 15-19
marts 2018
622685
01.
18:45 Furesø Håndbold U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Ledøje-Smørum HK Farum ArenaFarum Arena 2 18-23
622679
03.
12:45 Roskilde Håndbold U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Roskilde HallerneRoskilde Hallerne B 13-13
622678
04.
12:30 AB U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Ledøje-Smørum HK AB-hallenAB-hallen 1 13-10
622677
04.
13:15 Greve Håndbold U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Furesø Håndbold Greve Idræts CenterGreve Idræts Center Hal 1 30-24
622682
07.
19:00 TMS, Ringsted ungdom U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Furesø Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 27-16
622674
10.
15:05 Furesø Håndbold U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 AB Farum ArenaFarum Arena 3 16-30
622676
11.
11:00 TMS, Ringsted ungdom U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Greve Håndbold Dansk Kabel TV Arena 19-17
622675
11.
14:10 Ledøje-Smørum HK U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold Ledøje-Smørum-halLedøje-Smørum-hal 1 25-22
622660
14.
19:50 Ledøje-Smørum HK U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 AB Ledøje-Smørum-halLedøje-Smørum-hal 1 10-12
622683
18.
11:45 Greve Håndbold U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold Greve Idræts CenterGreve Idræts Center Hal 1 24-28
622684
18.
12:30 AB U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom AB-hallenAB-hallen 1 20-15
622673
21.
19:00 Ledøje-Smørum HK U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Ledøje-Smørum-halLedøje-Smørum-hal 1 20-16
april 2018
622680
08.
13:35 Roskilde Håndbold U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 AB Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 15-15
622681
08.
14:20 Ledøje-Smørum HK U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Greve Håndbold Ledøje-Smørum-halLedøje-Smørum-hal 1 24-22

Vælg forbund

Luk