Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-9 Drenge A2 - 2. halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2018
622090
06.
13:20 Ajax København U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 FIF Bavnehøj Arena 10-23
622089
07.
11:30 Hvidovre IF U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Dansborg Hallen 14-15
622091
07.
12:20 Hillerød Håndbold Klub U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 FIF 2 Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 2 26-15
622096
13.
16:15 Ajax København U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 Hvidovre IF Valby HallenValby Hal 3 17-12
622087
15.
17:10 FIF U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 Hvidovre IF Dansborg Hallen 21-15
622097
20.
12:20 Hillerød Håndbold Klub U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 FIF Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 2 14-17
622095
21.
10:40 FIF 2 U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 14-12
622093
28.
09:00 FIF U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 FIF 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 15-11
622092
28.
11:00 TMS, Ringsted ungdom U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 Ajax København Dansk Kabel TV Arena 13-9
622094
28.
11:30 Hvidovre IF U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 Hillerød Håndbold Klub Dansborg Hallen 11-15
622102
29.
17:10 Hvidovre IF U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 FIF 2 Dansborg Hallen 12-21
februar 2018
622101
03.
13:20 FIF U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 32-4
622103
04.
11:00 Ajax København U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 Hillerød Håndbold Klub Bavnehøj Arena 18-24
622088
18.
09:50 FIF 2 U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 Ajax København Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 15-15
622086
18.
11:00 TMS, Ringsted ungdom U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 Hillerød Håndbold Klub Dansk Kabel TV Arena 15-18
622100
24.
10:40 Hillerød Håndbold Klub U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 Ajax København Trollesmindehallen 23-10
622099
25.
09:50 FIF 2 U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 Hvidovre IF Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 13-13
622098
25.
10:10 TMS, Ringsted ungdom U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 FIF Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 16-20
marts 2018
622107
04.
09:50 TMS, Ringsted ungdom U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 Hvidovre IF Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 15-11
622109
04.
09:50 FIF 2 U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 Hillerød Håndbold Klub Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 16-26
622108
04.
10:40 FIF U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 Ajax København Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 23-12
622106
10.
11:30 Hillerød Håndbold Klub U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Trollesmindehallen 22-16
622105
10.
13:20 Ajax København U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 FIF 2 Bavnehøj Arena 21-9
622104
11.
09:00 Hvidovre IF U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 FIF Dansborg Hallen 10-26
622114
18.
13:20 FIF U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 Hillerød Håndbold Klub Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 21-18
622115
19.
17:00 Hvidovre IF U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 Ajax København Dansborg Hallen 13-17
622113
25.
09:50 TMS, Ringsted ungdom U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 FIF 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 14-17
622112
25.
12:40 Hillerød Håndbold Klub U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 Hvidovre IF Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 2 28-11
april 2018
622111
07.
14:00 Ajax København U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Valby Gammel Hal 13-17
622110
08.
09:50 FIF 2 U-9 Drenge A2 - 2. halvdel | Pulje 1 FIF Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 12-21

Vælg forbund

Luk