Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-10 Drenge B2- 2. halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2018
621701
07.
10:30 Jersie HK U-10 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 1 Greve Håndbold Jersie HallenJersie-hallen 17-13
621699
07.
10:40 SMUT BG U-10 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Stestrup Fritidsgård 14-27
621698
13.
15:20 Greve Håndbold U-10 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm 2 Greve Idræts CenterGreve Idræts Center Hal 1 11-12
621705
21.
10:30 Greve Håndbold U-10 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Greve Idræts CenterGreve Idræts Center Hal 1 7-17
621706
21.
12:45 Næstved/Herlufsholm 2 U-10 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 1 SMUT BG Næstved HallerneNæstved-hallerne 1 11-17
621704
28.
10:40 SMUT BG U-10 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 1 Jersie HK Stestrup Fritidsgård 27-6
621702
28.
12:40 TMS, Ringsted ungdom 2 U-10 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm 2 Dansk Kabel TV Arena 14-10
februar 2018
621713
04.
10:30 Næstved/Herlufsholm 2 U-10 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 1 Jersie HK Næstved HallerneNæstved-hallerne 1 24-7
621712
04.
11:30 SMUT BG U-10 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 1 Greve Håndbold Stestrup Fritidsgård 24-7
621696
18.
11:50 TMS, Ringsted ungdom 2 U-10 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 1 Jersie HK Dansk Kabel TV Arena 21-4
621709
25.
10:00 Greve Håndbold U-10 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 1 SMUT BG Greve Idræts CenterGreve Idræts Center Hal 1 7-19
621710
25.
13:00 Jersie HK U-10 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm 2 Jersie HallenJersie-hallen 12-17
marts 2018
621719
03.
13:00 Greve Håndbold U-10 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 1 Jersie HK Greve Idræts CenterGreve Idræts Center Hal 1 16-9
621717
04.
10:40 TMS, Ringsted ungdom 2 U-10 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 1 SMUT BG Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 13-9
621715
11.
09:25 Næstved/Herlufsholm 2 U-10 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 1 Greve Håndbold Herlufsholm Idrætscenter 20-8
621716
11.
10:30 Jersie HK U-10 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Jersie HallenJersie-hallen 4-24
621725
22.
17:30 SMUT BG U-10 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm 2 Stestrup Fritidsgård 14-11
621723
25.
09:00 TMS, Ringsted ungdom 2 U-10 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 1 Greve Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 20-11
april 2018
621721
08.
11:30 Næstved/Herlufsholm 2 U-10 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Herlufsholm Idrætscenter 9-15
621722
08.
11:40 Jersie HK U-10 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 1 SMUT BG Jersie HallenJersie-hallen 11-25

Vælg forbund

Luk