Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-12 Drenge B2 - 2. halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2018
621040
07.
13:30 STG / Vallø U-12 Drenge B2 - 2. halvdel | Pulje 2 IF Frem, Bjæverskov Haarlev-hallen 11-10
621039
11.
17:40 Sierslev HK U-12 Drenge B2 - 2. halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub 2 StevnshallerneStevnshallen 19-13
621038
14.
09:50 TMS, Ringsted ungdom 3 U-12 Drenge B2 - 2. halvdel | Pulje 2 STG / Vallø Dansk Kabel TV Arena 16-21
621037
16.
17:45 Sierslev HK U-12 Drenge B2 - 2. halvdel | Pulje 2 IF Frem, Bjæverskov StevnshallerneStevnshallen 11-4
621046
18.
19:40 STG / Vallø U-12 Drenge B2 - 2. halvdel | Pulje 2 Sierslev HK Haarlev-hallen 16-18
621045
21.
11:40 TMS, Ringsted ungdom 3 U-12 Drenge B2 - 2. halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub 2 Dansk Kabel TV Arena 4-22
621043
25.
18:00 IF Frem, Bjæverskov U-12 Drenge B2 - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 3 Skovbo-hallenSkovbo-hallen 2 13-11
621042
28.
09:50 Slagelse Håndboldklub 2 U-12 Drenge B2 - 2. halvdel | Pulje 2 STG / Vallø Spar Nord Arena Slagelse 16-15
februar 2018
621052
04.
10:40 Sierslev HK U-12 Drenge B2 - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 3 StevnshallerneStevnshallen 14-13
621051
04.
10:50 IF Frem, Bjæverskov U-12 Drenge B2 - 2. halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub 2 Skovbo-hallenSkovbo-hallen 1 5-13
621049
25.
11:50 TMS, Ringsted ungdom 3 U-12 Drenge B2 - 2. halvdel | Pulje 2 Sierslev HK Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 15-26
marts 2018
621058
01.
18:00 IF Frem, Bjæverskov U-12 Drenge B2 - 2. halvdel | Pulje 2 STG / Vallø Skovbo-hallenSkovbo-hallen 2 13-15
621057
04.
11:30 Slagelse Håndboldklub 2 U-12 Drenge B2 - 2. halvdel | Pulje 2 Sierslev HK Spar Nord Arena Slagelse 10-16
621048
07.
17:00 Slagelse Håndboldklub 2 U-12 Drenge B2 - 2. halvdel | Pulje 2 IF Frem, Bjæverskov Spar Nord Arena Slagelse 14-12
621055
11.
13:30 STG / Vallø U-12 Drenge B2 - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 3 Haarlev-hallen 19-16
621054
15.
18:00 IF Frem, Bjæverskov U-12 Drenge B2 - 2. halvdel | Pulje 2 Sierslev HK Skovbo-hallenSkovbo-hallen 1 9-10
621063
18.
10:20 Slagelse Håndboldklub 2 U-12 Drenge B2 - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 3 Spar Nord Arena Slagelse 17-14
621065
18.
11:50 Sierslev HK U-12 Drenge B2 - 2. halvdel | Pulje 2 STG / Vallø StevnshallerneStevnshallen 17-12
621060
25.
11:30 TMS, Ringsted ungdom 3 U-12 Drenge B2 - 2. halvdel | Pulje 2 IF Frem, Bjæverskov Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 13-14
april 2018
621061
07.
15:10 STG / Vallø U-12 Drenge B2 - 2. halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub 2 Haarlev-hallen 18-18

Vælg forbund

Luk