Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-12 Drenge A1 - 2. halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2018
620621
07.
11:50 Næstved/Herlufsholm U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Herlufsholm Idrætscenter 12-11
620620
07.
15:40 Hvidovre IF U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 Raklev G&I Dansborg Hallen 15-21
620619
09.
18:00 HIK U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 TIK - Taastrup Maglegårdshallen 25-25
620618
14.
10:40 TMS, Ringsted ungdom U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 Hvidovre IF Dansk Kabel TV Arena 21-11
620616
14.
10:40 TIK - Taastrup U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm GadehaveskolenGadehaveskolens Idrætshal 24-19
620617
14.
13:20 Raklev G&I U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 HIK Røsnæshallen 21-33
620625
19.
19:15 TMS, Ringsted ungdom U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 TIK - Taastrup Dansk Kabel TV Arena 13-12
620626
21.
09:50 Hvidovre IF U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 HIK Dansborg Hallen 17-27
620627
21.
14:25 Næstved/Herlufsholm U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 Raklev G&I Næstved HallerneNæstved-hallerne 1 23-13
620623
23.
18:20 Raklev G&I U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Røsnæshallen 13-17
620624
28.
10:40 HIK U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm Maglegårdshallen 23-14
620622
28.
12:40 TIK - Taastrup U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 Hvidovre IF Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C 23-14
februar 2018
620631
04.
13:10 Raklev G&I U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 TIK - Taastrup Røsnæshallen 17-28
620632
04.
14:50 HIK U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Maglegårdshallen 14-18
620628
08.
18:00 TIK - Taastrup U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 Raklev G&I Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller B 26-10
620630
25.
13:30 Næstved/Herlufsholm U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 Hvidovre IF Herlufsholm Idrætscenter 12-13
620629
25.
16:50 TMS, Ringsted ungdom U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 HIK Dansk Kabel TV Arena 21-14
620633
26.
17:35 Hvidovre IF U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm Avedøre Idrætscenter 12-16
marts 2018
620637
04.
11:40 TIK - Taastrup U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 HIK Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C 27-28
620638
04.
15:20 Raklev G&I U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 Hvidovre IF Røsnæshallen 17-11
620634
11.
13:20 HIK U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 Raklev G&I Maglegårdshallen 25-19
620636
11.
14:05 Næstved/Herlufsholm U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 TIK - Taastrup Herlufsholm Idrætscenter 15-21
620635
11.
14:50 Hvidovre IF U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Dansborg Hallen 11-20
620639
13.
18:00 TMS, Ringsted ungdom U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm Haslev Idrætsefterskole 20-15
620643
18.
09:00 TIK - Taastrup U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C 19-17
620644
18.
14:10 Raklev G&I U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm Røsnæshallen 14-16
620645
25.
13:10 HIK U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 Hvidovre IF Maglegårdshallen 23-19
april 2018
620640
07.
10:30 TMS, Ringsted ungdom U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 Raklev G&I Dansk Kabel TV Arena 19-10
620641
08.
11:00 Hvidovre IF U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 TIK - Taastrup Dansborg Hallen 11-23
620642
08.
14:00 Næstved/Herlufsholm U-12 Drenge A1 - 2. halvdel | Pulje 1 HIK Herlufsholm Idrætscenter 22-24

Vælg forbund

Luk