Søg Håndboldinfo
Del

U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2018
619181
06.
10:45 Fjordbyerne U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold 2 - Afbud til mesterskabskampe Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 18-26
619180
07.
13:50 Herlev/Hjorten Håndbold U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 28-22
619179
13.
13:00 Slagelse Håndboldklub U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Spar Nord Arena Slagelse 19-19
619177
14.
10:40 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Sakskøbing Sportscenter Sakskøbing Sportscenter hal A 20-19
619176
14.
12:20 TMS, Ringsted ungdom 2 U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Fjordbyerne Dansk Kabel TV Arena 24-26
619186
16.
19:00 Herlev/Hjorten Håndbold U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Herlev-Hallen Herlev-hallen 2 23-19
619187
17.
19:30 Fjordbyerne U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Slangerup Idrætshal 27-26
619185
21.
13:10 Roskilde Håndbold 2 - Afbud til mesterskabskampe U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 1 27-25
619178
23.
18:30 Roskilde Håndbold 2 - Afbud til mesterskabskampe U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Herlev/Hjorten Håndbold Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne C 1 20-24
619184
28.
12:20 Slagelse Håndboldklub U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Fjordbyerne Spar Nord Arena Slagelse 27-20
619182
28.
12:50 TMS, Ringsted ungdom 2 U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Herlev/Hjorten Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 17-21
619183
28.
15:45 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold 2 - Afbud til mesterskabskampe Sakskøbing Sportscenter Sakskøbing Sportscenter hal A 22-26
februar 2018
619191
04.
11:30 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Sakskøbing Sportscenter Sakskøbing Sportscenter hal A 24-25
619192
04.
13:20 Slagelse Håndboldklub U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold 2 - Afbud til mesterskabskampe Spar Nord Arena Slagelse 24-16
619193
05.
17:45 Herlev/Hjorten Håndbold U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Fjordbyerne Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 26-21
619189
10.
12:00 Roskilde Håndbold 2 - Afbud til mesterskabskampe U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 24-15
619188
25.
13:30 TMS, Ringsted ungdom 2 U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena 26-27
619190
28.
19:30 Fjordbyerne U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Herlev/Hjorten Håndbold Slangerup Idrætshal 14-15
marts 2018
619197
04.
10:40 TMS, Ringsted ungdom 2 U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena 21-23
619198
04.
10:40 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Herlev/Hjorten Håndbold Sakskøbing Sportscenter Sakskøbing Sportscenter hal A 20-25
619199
04.
10:50 Roskilde Håndbold 2 - Afbud til mesterskabskampe U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Fjordbyerne Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne B 19-24
619194
11.
11:40 Slagelse Håndboldklub U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Spar Nord Arena Slagelse 21-14
619195
11.
12:40 Herlev/Hjorten Håndbold U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold 2 - Afbud til mesterskabskampe Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 17-19
619196
11.
13:30 Fjordbyerne U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 17-19
619205
17.
14:00 Slagelse Håndboldklub U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Herlev/Hjorten Håndbold Spar Nord Arena Slagelse 20-26
619204
18.
15:10 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Fjordbyerne Sakskøbing Sportscenter Sakskøbing Sportscenter hal A 35-23
619203
25.
16:30 TMS, Ringsted ungdom 2 U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold 2 - Afbud til mesterskabskampe Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 18-15
april 2018
619200
05.
19:00 Roskilde Håndbold 2 - Afbud til mesterskabskampe U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 20-25
619202
08.
12:30 Fjordbyerne U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Slangerup Idrætshal Slangerup Idrætshal 2 22-13
619201
08.
16:10 Herlev/Hjorten Håndbold U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Herlev-Hallen Herlev-hallen 2 21-24

Vælg forbund

Luk
ANNONCE