Søg Håndboldinfo
Del

U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2018
618941
06.
15:50 Ajax København U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 Bavnehøj Arena 29-18
618939
09.
20:00 Halstedhus IF U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Stokkemarke-hallen 32-31
618938
11.
18:00 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm Gunslevholm Idrætsefterskole Gundslevholm 25-20
618936
14.
14:30 TMS, Ringsted ungdom 2 U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Ajax København Dansk Kabel TV Arena 17-24
618945
17.
18:30 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Gunslevholm Idrætsefterskole Gundslevholm 24-23
618946
23.
18:45 Næstved/Herlufsholm U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Halstedhus IF Næstved Hallerne Næstved-hallerne 1 31-32
618942
28.
10:50 TMS, Ringsted ungdom 2 U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 33-29
februar 2018
618944
04.
12:00 Halstedhus IF U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Ajax København Stokkemarke-hallen 24-22
618952
06.
11:00 Halstedhus IF U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 Stokkemarke-hallen 28-26
618953
11.
12:00 Næstved/Herlufsholm U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Ajax København Næstved Hallerne Næstved-hallerne 1 22-28
618950
18.
12:35 Ajax København U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm Bavnehøj Arena 20-22
618949
21.
11:00 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Halstedhus IF Gunslevholm Idrætsefterskole Gundslevholm 23-29
marts 2018
618957
04.
12:50 TMS, Ringsted ungdom 2 U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Halstedhus IF Dansk Kabel TV Arena 25-39
618955
09.
18:30 Næstved/Herlufsholm U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 Herlufsholm Idrætscenter 31-28
618959
12.
19:30 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Ajax København Gunslevholm Idrætsefterskole Gundslevholm 21-23
618963
14.
19:30 TMS, Ringsted ungdom 2 U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 23-27
618965
20.
19:30 Halstedhus IF U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm Stokkemarke-hallen 28-25
618956
25.
14:45 Ajax København U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Valby Hallen Valby Hal 3 23-23
april 2018
618962
07.
13:30 Ajax København U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Halstedhus IF Bavnehøj Arena 23-23
618961
08.
16:30 Næstved/Herlufsholm U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Herlufsholm Idrætscenter 28-24

Vælg forbund

Luk
ANNONCE