Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2018
618941
06.
15:50 Ajax København U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 Bavnehøj Arena 29-18
618939
09.
20:00 Halstedhus IF U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Stokkemarke-hallen 32-31
618938
11.
18:00 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm 25-20
618936
14.
14:30 TMS, Ringsted ungdom 2 U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Ajax København Dansk Kabel TV Arena 17-24
618945
17.
18:30 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm 24-23
618946
23.
18:45 Næstved/Herlufsholm U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Halstedhus IF Næstved HallerneNæstved-hallerne 1 31-32
618942
28.
10:50 TMS, Ringsted ungdom 2 U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 33-29
februar 2018
618944
04.
12:00 Halstedhus IF U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Ajax København Stokkemarke-hallen 24-22
618952
06.
11:00 Halstedhus IF U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 Stokkemarke-hallen 28-26
618953
11.
12:00 Næstved/Herlufsholm U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Ajax København Næstved HallerneNæstved-hallerne 1 22-28
618950
18.
12:35 Ajax København U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm Bavnehøj Arena 20-22
618949
21.
11:00 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Halstedhus IF Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm 23-29
marts 2018
618957
04.
12:50 TMS, Ringsted ungdom 2 U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Halstedhus IF Dansk Kabel TV Arena 25-39
618955
09.
18:30 Næstved/Herlufsholm U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 Herlufsholm Idrætscenter 31-28
618959
12.
19:30 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Ajax København Gunslevholm IdrætsefterskoleGundslevholm 21-23
618963
14.
19:30 TMS, Ringsted ungdom 2 U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 23-27
618965
20.
19:30 Halstedhus IF U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Næstved/Herlufsholm Stokkemarke-hallen 28-25
618956
25.
14:45 Ajax København U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Valby HallenValby Hal 3 23-23
april 2018
618962
07.
13:30 Ajax København U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Halstedhus IF Bavnehøj Arena 23-23
618961
08.
16:30 Næstved/Herlufsholm U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Herlufsholm Idrætscenter 28-24

Vælg forbund

Luk