Søg Håndboldinfo
Del

U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2018
618761
06.
12:00 Oure Elite Håndbold U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Ourehallen 17-28
618760
07.
11:15 Nykøbing F. Håndboldklub U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Raklev G&I SPAR NORD Arena 30-24
618759
07.
16:15 Hjemly IE Hillerslev U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Hjemly Idrætsefterskoles Hal 24-28
618757
14.
14:10 Raklev G&I U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Hjemly IE Hillerslev Røsnæshallen 23-23
618758
14.
15:40 TMS, Ringsted ungdom U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena 33-16
618756
14.
16:00 Slagelse Håndboldklub U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Spar Nord Arena Slagelse 22-23
618767
21.
12:00 Oure Elite Håndbold U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Raklev G&I Ourehallen 30-26
618765
21.
15:45 TMS, Ringsted ungdom U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena 28-25
618763
23.
19:15 Raklev G&I U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Røsnæshallen 24-28
618766
25.
19:00 Nykøbing F. Håndboldklub U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Hjemly IE Hillerslev SPAR NORD Arena 22-33
618764
28.
19:00 Hjemly IE Hillerslev U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Hjemly Idrætsefterskoles Hal 30-28
618762
30.
Slagelse Håndboldklub U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub Spar Nord Arena Slagelse
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
februar 2018
618771
04.
16:15 Raklev G&I U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Røsnæshallen 23-27
618773
04.
17:10 Nykøbing F. Håndboldklub U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Oure Elite Håndbold SPAR NORD Arena 23-36
618772
07.
19:30 Hjemly IE Hillerslev U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Hjemly Idrætsefterskoles Hal 24-31
618770
24.
12:00 Oure Elite Håndbold U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub Ourehallen 24-14
618769
25.
14:30 TMS, Ringsted ungdom U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Hjemly IE Hillerslev Dansk Kabel TV Arena 33-29
618768
25.
15:30 Slagelse Håndboldklub U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Raklev G&I Spar Nord Arena Slagelse 26-35
marts 2018
618777
04.
15:50 Slagelse Håndboldklub U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Hjemly IE Hillerslev Spar Nord Arena Slagelse 24-27
618778
04.
17:45 Raklev G&I U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub Røsnæshallen 30-24
618774
07.
19:00 Hjemly IE Hillerslev U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Raklev G&I Hjemly Idrætsefterskoles Hal 40-26
618775
07.
19:15 Nykøbing F. Håndboldklub U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom SPAR NORD Arena 20-29
618776
11.
19:25 Oure Elite Håndbold U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Ourehallen 26-23
618785
13.
Hjemly IE Hillerslev U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub Hjemly Idrætsefterskoles Hal
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
618783
18.
15:40 Slagelse Håndboldklub U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Spar Nord Arena Slagelse 22-30
618784
20.
19:15 Raklev G&I U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Røsnæshallen 30-22
618779
21.
19:30 TMS, Ringsted ungdom U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 19-16
618780
25.
14:10 TMS, Ringsted ungdom U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Raklev G&I Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 30-25
618781
25.
14:15 Nykøbing F. Håndboldklub U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub SPAR NORD Arena 26-31
april 2018
618782
06.
16:00 Oure Elite Håndbold U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Hjemly IE Hillerslev Ourehallen 26-34

Vælg forbund

Luk
ANNONCE