Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2018
618761
06.
12:00 Oure Elite Håndbold U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Ourehallen 17-28
618760
07.
11:15 Nykøbing F. Håndboldklub U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Raklev G&I Lånlet Arena, Nykøbing FLånlet Arena, Nykøbing F. 30-24
618759
07.
16:15 Hjemly IE Hillerslev U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Hjemly Idrætsefterskoles Hal 24-28
618757
14.
14:10 Raklev G&I U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Hjemly IE Hillerslev Røsnæshallen 23-23
618758
14.
15:40 TMS, Ringsted ungdom U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena 33-16
618756
14.
16:00 Slagelse Håndboldklub U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Spar Nord Arena Slagelse 22-23
618767
21.
12:00 Oure Elite Håndbold U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Raklev G&I Ourehallen 30-26
618765
21.
15:45 TMS, Ringsted ungdom U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena 28-25
618763
23.
19:15 Raklev G&I U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Røsnæshallen 24-28
618766
25.
19:00 Nykøbing F. Håndboldklub U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Hjemly IE Hillerslev Lånlet Arena, Nykøbing FLånlet Arena, Nykøbing F. 22-33
618764
28.
19:00 Hjemly IE Hillerslev U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Hjemly Idrætsefterskoles Hal 30-28
618762
30.
Slagelse Håndboldklub U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub Spar Nord Arena Slagelse
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
februar 2018
618771
04.
16:15 Raklev G&I U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Røsnæshallen 23-27
618773
04.
17:10 Nykøbing F. Håndboldklub U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Lånlet Arena, Nykøbing FLånlet Arena, Nykøbing F. 23-36
618772
07.
19:30 Hjemly IE Hillerslev U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Hjemly Idrætsefterskoles Hal 24-31
618770
24.
12:00 Oure Elite Håndbold U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub Ourehallen 24-14
618769
25.
14:30 TMS, Ringsted ungdom U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Hjemly IE Hillerslev Dansk Kabel TV Arena 33-29
618768
25.
15:30 Slagelse Håndboldklub U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Raklev G&I Spar Nord Arena Slagelse 26-35
marts 2018
618777
04.
15:50 Slagelse Håndboldklub U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Hjemly IE Hillerslev Spar Nord Arena Slagelse 24-27
618778
04.
17:45 Raklev G&I U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub Røsnæshallen 30-24
618774
07.
19:00 Hjemly IE Hillerslev U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Raklev G&I Hjemly Idrætsefterskoles Hal 40-26
618775
07.
19:15 Nykøbing F. Håndboldklub U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Lånlet Arena, Nykøbing FLånlet Arena, Nykøbing F. 20-29
618776
11.
19:25 Oure Elite Håndbold U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Ourehallen 26-23
618785
13.
Hjemly IE Hillerslev U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Nykøbing F. Håndboldklub Hjemly Idrætsefterskoles Hal
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
618783
18.
15:40 Slagelse Håndboldklub U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Spar Nord Arena Slagelse 22-30
618784
20.
19:15 Raklev G&I U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Røsnæshallen 30-22
618779
21.
19:30 TMS, Ringsted ungdom U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 19-16
618780
25.
14:10 TMS, Ringsted ungdom U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Raklev G&I Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 30-25
618781
25.
14:15 Nykøbing F. Håndboldklub U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Lånlet Arena, Nykøbing FLånlet Arena, Nykøbing F. 26-31
april 2018
618782
06.
16:00 Oure Elite Håndbold U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 1 Hjemly IE Hillerslev Ourehallen 26-34

Vælg forbund

Luk