Søg Håndboldinfo
Del

U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2017
576599
01.
09:50 Raklev G&I U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub Røsnæshallen 5-8
576600
01.
11:00 TMS, Ringsted ungdom U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 SMUT BG Dansk Kabel TV Arena 10-10
576602
08.
10:00 SMUT BG U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 Raklev G&I Stestrup Fritidsgård 12-0
576601
08.
11:30 Slagelse Håndboldklub U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 Holbæk HK Spar Nord Arena Slagelse 16-3
576603
08.
11:50 FK Odsherred U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Hallerne i Nykøbing 13-9
576598
11.
17:40 Holbæk HK U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 FK Odsherred Holbæk-Stadionhallen Holbæk Stadionhallen 8-5
576605
22.
09:00 Raklev G&I U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Røsnæshallen 10-17
576606
22.
10:40 Slagelse Håndboldklub U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 FK Odsherred Spar Nord Arena Slagelse 7-8
576604
25.
17:30 Holbæk HK U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 SMUT BG Holbæk-Stadionhallen Holbæk Stadionhallen 6-3
576607
29.
10:00 TMS, Ringsted ungdom U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 Holbæk HK Dansk Kabel TV Arena 13-4
576608
29.
11:00 SMUT BG U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub St. Merløse Fritidscent. 7-7
576609
29.
11:50 FK Odsherred U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 Raklev G&I Herrestrup Hallen 5-1
november 2017
576611
05.
09:50 TMS, Ringsted ungdom U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 6-10
576612
05.
10:20 FK Odsherred U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 SMUT BG Herrestrup Hallen 9-7
576613
12.
09:00 Raklev G&I U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 Holbæk HK Røsnæshallen 4-3
576615
12.
09:00 SMUT BG U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 FK Odsherred Stestrup Fritidsgård 5-5
576614
12.
10:40 Slagelse Håndboldklub U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Spar Nord Arena Slagelse 8-13
576620
19.
09:00 Raklev G&I U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 SMUT BG Røsnæshallen 6-8
576621
19.
09:50 TMS, Ringsted ungdom U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 FK Odsherred Dansk Kabel TV Arena 6-9
576619
19.
10:25 Holbæk HK U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub Holbæk-Stadionhallen Holbæk Stadionhallen 2-11
576617
26.
09:30 SMUT BG U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Stestrup Fritidsgård 7-10
576616
26.
10:00 Slagelse Håndboldklub U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 Raklev G&I Spar Nord Arena Slagelse 14-10
576618
26.
11:00 FK Odsherred U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 Holbæk HK Hallerne i Nykøbing 10-3
december 2017
576624
02.
12:50 FK Odsherred U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub Hallerne i Nykøbing 7-7
576622
03.
10:20 TMS, Ringsted ungdom U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 Raklev G&I Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 19-5
576610
05.
18:00 Holbæk HK U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 Raklev G&I Holbæk-Stadionhallen Holbæk Stadionhallen 6-5
576623
06.
17:30 SMUT BG U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 Holbæk HK Tølløse-hallen 9-1
576625
09.
10:45 Holbæk HK U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Holbæk-Stadionhallen Holbæk Stadionhallen 4-13
576627
09.
11:40 Slagelse Håndboldklub U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 SMUT BG Spar Nord Arena Slagelse 19-9
576626
10.
09:00 Raklev G&I U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 2 FK Odsherred Røsnæshallen 2-16

Vælg forbund

Luk
ANNONCE