Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2017
570695
30.
11:40 Løve-Høng Håndbold U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 Slagelse Håndboldklub 3 Høng-HallenHøng-hallen 11-7
oktober 2017
570694
03.
18:00 Korsør/Tårnborg HK U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 SMUT BG Storebæltshallen 11-13
570698
08.
10:00 TMS, Ringsted ungdom 3 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 Løve-Høng Håndbold Dansk Kabel TV Arena 17-7
570697
10.
16:45 Slagelse Håndboldklub 3 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 Korsør/Tårnborg HK Storebæltshallen 11-8
570701
22.
10:55 SMUT BG U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 TMS, Ringsted ungdom 3 Stestrup Fritidsgård 4-6
570700
22.
13:20 Korsør/Tårnborg HK U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 Løve-Høng Håndbold Storebæltshallen 4-7
570703
29.
09:30 Slagelse Håndboldklub 3 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 SMUT BG Spar Nord Arena Slagelse 9-13
570704
29.
10:50 TMS, Ringsted ungdom 3 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 Korsør/Tårnborg HK Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 17-6
november 2017
570706
05.
08:30 Løve-Høng Håndbold U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 SMUT BG Høng-HallenHøng-hallen 15-17
570707
05.
10:40 TMS, Ringsted ungdom 3 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 Slagelse Håndboldklub 3 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 23-11
570710
11.
11:20 Slagelse Håndboldklub 3 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 TMS, Ringsted ungdom 3 Spar Nord Arena Slagelse 10-15
570709
12.
10:50 SMUT BG U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 Løve-Høng Håndbold Stestrup Fritidsgård 20-7
570716
19.
09:30 Løve-Høng Håndbold U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 TMS, Ringsted ungdom 3 Høng-HallenHøng-hallen 12-18
570715
19.
09:50 Korsør/Tårnborg HK U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 Slagelse Håndboldklub 3 Storebæltshallen 5-10
570712
25.
09:00 Slagelse Håndboldklub 3 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 Løve-Høng Håndbold Søndermarks-hallen 8-7
570711
26.
11:15 SMUT BG U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 Korsør/Tårnborg HK Stestrup Fritidsgård 15-14
december 2017
570719
03.
11:10 TMS, Ringsted ungdom 3 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 SMUT BG Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 14-9
570717
03.
12:00 Løve-Høng Håndbold U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 Korsør/Tårnborg HK Høng-HallenHøng-hallen 11-11
570721
10.
09:00 Korsør/Tårnborg HK U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 TMS, Ringsted ungdom 3 Storebæltshallen 10-14
570722
10.
10:55 SMUT BG U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 Slagelse Håndboldklub 3 Tølløse-hallen 13-14

Vælg forbund

Luk