Søg Håndboldinfo
Del

U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2017
570695
30.
11:40 Løve-Høng Håndbold U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 Slagelse Håndboldklub 3 Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen 11-7
oktober 2017
570694
03.
18:00 Korsør/Tårnborg HK U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 SMUT BG Storebæltshallen 11-13
570698
08.
10:00 TMS, Ringsted ungdom 3 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 Løve-Høng Håndbold Dansk Kabel TV Arena 17-7
570697
10.
16:45 Slagelse Håndboldklub 3 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 Korsør/Tårnborg HK Storebæltshallen 11-8
570701
22.
10:55 SMUT BG U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 TMS, Ringsted ungdom 3 Stestrup Fritidsgård 4-6
570700
22.
13:20 Korsør/Tårnborg HK U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 Løve-Høng Håndbold Storebæltshallen 4-7
570703
29.
09:30 Slagelse Håndboldklub 3 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 SMUT BG Spar Nord Arena Slagelse 9-13
570704
29.
10:50 TMS, Ringsted ungdom 3 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 Korsør/Tårnborg HK Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 17-6
november 2017
570706
05.
08:30 Løve-Høng Håndbold U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 SMUT BG Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen 15-17
570707
05.
10:40 TMS, Ringsted ungdom 3 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 Slagelse Håndboldklub 3 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 23-11
570710
11.
11:20 Slagelse Håndboldklub 3 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 TMS, Ringsted ungdom 3 Spar Nord Arena Slagelse 10-15
570709
12.
10:50 SMUT BG U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 Løve-Høng Håndbold Stestrup Fritidsgård 20-7
570716
19.
09:30 Løve-Høng Håndbold U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 TMS, Ringsted ungdom 3 Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen 12-18
570715
19.
09:50 Korsør/Tårnborg HK U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 Slagelse Håndboldklub 3 Storebæltshallen 5-10
570712
25.
09:00 Slagelse Håndboldklub 3 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 Løve-Høng Håndbold Søndermarks-hallen 8-7
570711
26.
11:15 SMUT BG U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 Korsør/Tårnborg HK Stestrup Fritidsgård 15-14
december 2017
570719
03.
11:10 TMS, Ringsted ungdom 3 U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 SMUT BG Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 14-9
570717
03.
12:00 Løve-Høng Håndbold U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 Korsør/Tårnborg HK Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen 11-11
570721
10.
09:00 Korsør/Tårnborg HK U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 TMS, Ringsted ungdom 3 Storebæltshallen 10-14
570722
10.
10:55 SMUT BG U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde | Pulje 3 Slagelse Håndboldklub 3 Tølløse-hallen 13-14

Vælg forbund

Luk
ANNONCE