Søg Håndboldinfo
Del

U-14 Drenge A - 1.halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2017
569793
01.
11:50 Fuglede-Jyderup Håndbold U-14 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 3 Jyderup-hallen 11-17
569795
01.
14:30 H.S.G. 91 U-14 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Team Ramsø Trællerup-hallen 19-19
569798
08.
12:40 TMS, Ringsted ungdom 3 U-14 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 H.S.G. 91 Dansk Kabel TV Arena 21-21
569796
08.
14:15 SMUT BG U-14 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Fuglede-Jyderup Håndbold Stestrup Fritidsgård 18-18
569799
22.
14:00 Fuglede-Jyderup Håndbold U-14 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Team Ramsø Hvidebæk-hallen 17-26
569801
22.
14:05 SMUT BG U-14 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 3 Stestrup Fritidsgård 20-23
569802
29.
12:00 H.S.G. 91 U-14 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Fuglede-Jyderup Håndbold Trællerup-hallen 20-20
569803
31.
19:00 Team Ramsø U-14 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 SMUT BG Viby Sj. Idrætscenter Viby Sj. Idrætscenter 1 32-17
november 2017
569807
05.
11:40 TMS, Ringsted ungdom 3 U-14 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Team Ramsø Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 21-18
569806
05.
13:30 H.S.G. 91 U-14 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 SMUT BG Trællerup-hallen 28-20
569810
12.
13:20 Team Ramsø U-14 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 3 Viby Sj. Idrætscenter Viby Sj. Idrætscenter 1 26-19
569809
12.
15:00 SMUT BG U-14 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 H.S.G. 91 Stestrup Fritidsgård 22-22
569814
19.
11:00 Fuglede-Jyderup Håndbold U-14 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 SMUT BG Jyderup-hallen 19-22
569816
19.
11:00 H.S.G. 91 U-14 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 3 Trællerup-hallen 29-21
569812
26.
12:30 Team Ramsø U-14 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 H.S.G. 91 Ramsø-hallen, Gadstrup Ramsø-hallen 17-17
569813
26.
12:30 TMS, Ringsted ungdom 3 U-14 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Fuglede-Jyderup Håndbold Dansk Kabel TV Arena 25-21
december 2017
569818
03.
12:20 Team Ramsø U-14 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Fuglede-Jyderup Håndbold Viby Sj. Idrætscenter Viby Sj. Idrætscenter 1 27-19
569819
03.
12:50 TMS, Ringsted ungdom 3 U-14 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 SMUT BG Dansk Kabel TV Arena 25-14
569822
10.
14:00 SMUT BG U-14 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Team Ramsø Tølløse-hallen 16-24
569820
10.
15:10 Fuglede-Jyderup Håndbold U-14 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 H.S.G. 91 Jyderup-hallen 17-26

Vælg forbund

Luk
ANNONCE