Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2017
591941
01.
12:45 TMS, Ringsted ungdom 2 U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Rudersdal Håndbold Dansk Kabel TV Arena 17-26
591940
01.
16:30 Team Helsinge Håndbold U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 31-34
591944
05.
18:30 Hillerød Håndbold Klub 2 U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Trollesmindehallen 29-23
591942
08.
16:20 Slagelse Håndboldklub U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Ajax København Spar Nord Arena Slagelse 19-29
591943
08.
17:50 Rudersdal Håndbold U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Team Helsinge Håndbold Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 31-31
591946
22.
14:30 Team Helsinge Håndbold U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 34-32
591939
23.
19:15 Ajax København U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub 2 HafniahallenHafnia-Court 27-30
591950
28.
15:05 Hillerød Håndbold Klub 2 U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Team Helsinge Håndbold Trollesmindehallen 36-26
591949
29.
15:10 Rudersdal Håndbold U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 27-25
591948
29.
15:20 TMS, Ringsted ungdom 2 U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Ajax København Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 19-24
november 2017
591953
05.
15:40 Hillerød Håndbold Klub 2 U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Rudersdal Håndbold Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 1 20-29
591952
05.
18:20 TMS, Ringsted ungdom 2 U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 20-27
591947
07.
19:00 Slagelse Håndboldklub U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub 2 Spar Nord Arena Slagelse 20-27
591955
12.
15:00 Slagelse Håndboldklub U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Spar Nord Arena Slagelse 24-24
591956
12.
15:00 Rudersdal Håndbold U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub 2 Holte HallerneHolte Hallerne 2 (ny) 37-29
591954
12.
15:50 Team Helsinge Håndbold U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Ajax København Ramløse-hallen 34-22
591962
19.
11:40 TMS, Ringsted ungdom 2 U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub 2 Dansk Kabel TV Arena 25-30
591961
19.
13:25 Team Helsinge Håndbold U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Rudersdal Håndbold Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 27-29
591960
19.
14:15 Ajax København U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub HafniahallenHafnia-Court 15-22
591945
22.
19:45 Ajax København U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Rudersdal Håndbold Bavnehøj Arena 27-29
591959
26.
12:40 Hillerød Håndbold Klub 2 U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Ajax København Frederiksborg-hallenFrederiksborg-hallen 2 30-23
591958
26.
15:00 Rudersdal Håndbold U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 31-24
591957
26.
15:20 Slagelse Håndboldklub U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Team Helsinge Håndbold Spar Nord Arena Slagelse 34-32
591965
29.
19:30 Hillerød Håndbold Klub 2 U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub Trollesmindehallen 33-36
december 2017
591963
03.
14:30 TMS, Ringsted ungdom 2 U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Team Helsinge Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 30-33
591964
03.
16:50 Rudersdal Håndbold U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Ajax København Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 25-23
591951
06.
18:30 Ajax København U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Team Helsinge Håndbold Bavnehøj Arena 19-27
591966
10.
12:50 Ajax København U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Valby HallenValby Hal 1 24-22
591968
10.
13:00 Slagelse Håndboldklub U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Rudersdal Håndbold Spar Nord Arena Slagelse 29-26
591967
10.
14:30 Team Helsinge Håndbold U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub 2 Helsinge-hallenHelsinge-hallen 3 34-27

Vælg forbund

Luk