Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2017
592177
01.
14:40 TIK - Taastrup U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C 31-13
592179
01.
15:45 HIK/KFUM U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 HUK-Øresund GentoftehallenGentoftehal A 32-15
592178
06.
19:00 Team Sydhavsøerne U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Herlev/Hjorten Håndbold Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2 33-27
592180
08.
13:45 Herlev/Hjorten Håndbold U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 TIK - Taastrup Herlev-HallenHerlev-hallen 1 18-29
592182
08.
14:45 TMS, Ringsted ungdom U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 HIK/KFUM Dansk Kabel TV Arena 19-27
592181
08.
15:10 HUK-Øresund U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Hørsholm-HallenHørsholm-hallen 30-32
592184
24.
19:15 Team Sydhavsøerne U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 HIK/KFUM Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2 21-23
592187
28.
13:30 HUK-Øresund U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Herlev/Hjorten Håndbold Humlebæk Idrætscenter 25-26
592188
29.
13:15 TMS, Ringsted ungdom U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Dansk Kabel TV Arena 13-19
november 2017
592195
02.
19:30 Herlev/Hjorten Håndbold U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Herlev-HallenHerlev-hallen 2 30-23
592191
05.
11:50 TMS, Ringsted ungdom U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 HUK-Øresund Dansk Kabel TV Arena 24-17
592190
05.
14:30 HIK/KFUM U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Herlev/Hjorten Håndbold Maglegårdshallen 33-23
592189
10.
19:00 TIK - Taastrup U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C 29-19
592200
10.
19:30 HIK/KFUM U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Maglegårdshallen 32-18
592192
12.
13:10 Team Sydhavsøerne U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 TIK - Taastrup Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2 17-24
592194
12.
15:15 HUK-Øresund U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Hørsholm-HallenHørsholm-hallen 25-21
592193
12.
16:30 Herlev/Hjorten Håndbold U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 HIK/KFUM Herlev-HallenHerlev-hallen 1 24-24
592201
14.
19:15 HIK/KFUM U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Maglegårdshallen 29-17
592183
16.
18:00 TIK - Taastrup U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 HUK-Øresund Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C 31-11
592199
19.
13:15 Team Sydhavsøerne U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 HUK-Øresund Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2 23-18
592198
21.
18:00 TIK - Taastrup U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Herlev/Hjorten Håndbold Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C 25-17
592186
24.
19:00 HIK/KFUM U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 TIK - Taastrup Maglegårdshallen 17-20
592196
25.
15:30 HUK-Øresund U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 HIK/KFUM Humlebæk Idrætscenter 27-32
592185
27.
18:20 Herlev/Hjorten Håndbold U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Herlev-HallenHerlev-hallen 2 22-17
592197
29.
19:30 TMS, Ringsted ungdom U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 TIK - Taastrup Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 13-27
december 2017
592202
03.
11:40 HUK-Øresund U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 TIK - Taastrup Hørsholm-HallenHørsholm-hallen 20-41
592203
03.
14:00 TMS, Ringsted ungdom U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Herlev/Hjorten Håndbold Dansk Kabel TV Arena 19-24
592206
10.
10:05 Herlev/Hjorten Håndbold U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 HUK-Øresund Herlev-HallenHerlev-hallen 1 31-25
592205
10.
11:45 Team Sydhavsøerne U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2 22-21
592204
10.
13:45 TIK - Taastrup U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 HIK/KFUM Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C 25-19

Vælg forbund

Luk