Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

BK Ydun 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
128816
24.
19:30 Køge Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 BK Ydun 2 Køge Nord Sport CenterKøge Nord Sportcenter bane 1 21-19
128824
27.
20:30 BK Ydun 2 3. Division Damer | Pulje 5 Holbæk/Jernløse Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 20-21
oktober 2019
128831
05.
16:30 Rødovre HK 2 3. Division Damer | Pulje 5 BK Ydun 2 Rødovre StadionhalRødovre Stadionhal 2 24-18
128836
20.
14:00 HVI Himmelev 3. Division Damer | Pulje 5 BK Ydun 2 HimmelevhallenHimmelev-hallen 28-18
128842
25.
20:30 BK Ydun 2 3. Division Damer | Pulje 5 Herlev/Hjorten Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 24-20
november 2019
128848
03.
13:00 BK Ydun 2 3. Division Damer | Pulje 5 Ajax København 3 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 22-27
128856
10.
13:15 AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 BK Ydun 2 Albertslund-hallerneAlbertslund-hallen A 18-20
128860
17.
14:30 BK Ydun 2 3. Division Damer | Pulje 5 Nykøbing F. Håndboldklub 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 22-30
128863
23.
14:15 FIF 3 3. Division Damer | Pulje 5 BK Ydun 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 21-17
128872
29.
20:30 BK Ydun 2 3. Division Damer | Pulje 5 Hvidovre IF Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 13-28
december 2019
128877
07.
16:00 TMS, Ringsted 2 3. Division Damer | Pulje 5 BK Ydun 2 Dansk Kabel TV Arena 29-24
januar 2020
128886
05.
11:00 Holbæk/Jernløse Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 BK Ydun 2 Jernløse-hallen 26-18
128890
10.
20:40 BK Ydun 2 3. Division Damer | Pulje 5 FIF 3 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 27-26
128896
17.
20:30 BK Ydun 2 3. Division Damer | Pulje 5 HVI Himmelev Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 25-19
128899
23.
20:15 Herlev/Hjorten Håndbold 3. Division Damer | Pulje 5 BK Ydun 2 Herlev-HallenHerlev-hallen 1 16-29
februar 2020
128908
02.
15:00 Ajax København 3 3. Division Damer | Pulje 5 BK Ydun 2 Bavnehøj Arena 25-22
128914
21.
20:30 BK Ydun 2 3. Division Damer | Pulje 5 AG Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1 22-21
128920
28.
20:30 BK Ydun 2 3. Division Damer | Pulje 5 Rødovre HK 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1
marts 2020
128925
09.
20:00 Nykøbing F. Håndboldklub 2 3. Division Damer | Pulje 5 BK Ydun 2 Lånlet Arena, Nykøbing FNykøbing F. -hallen hal 3
128932
13.
20:15 BK Ydun 2 3. Division Damer | Pulje 5 Køge Håndbold Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen
128936
21.
14:30 Hvidovre IF 3. Division Damer | Pulje 5 BK Ydun 2 Dansborg Hallen
128944
29.
17:30 BK Ydun 2 3. Division Damer | Pulje 5 TMS, Ringsted 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1

Vælg forbund

Luk