Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

SønderjyskE

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
118600
06.
20:30 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1 28-25
118606
14.
14:00 Bjerringbro FH 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Bjerringbro Idræts- & KulturcenterBjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1 22-27
118612
21.
15:00 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 DHG Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1 22-24
oktober 2019
118620
04.
19:00 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 Gudme HK Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1 28-28
118628
12.
15:00 Sæby HK 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Sæby SpektrumSæby Spektrum, hal A. 32-35
118631
26.
15:00 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 TMS, Ringsted Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1 27-26
november 2019
118636
03.
19:30 Vendsyssel Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Drinx Arena 24-17
118642
09.
15:00 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 Ringkøbing Håndbold Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1 26-24
december 2019
118653
01.
15:00 Hadsten Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Vestjysk Bank Arena, HadstenVestjysk Bank Arena, Hadsten 1 23-22
118654
07.
15:00 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 Rødovre HK Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1 29-23
januar 2020
118666
04.
15:00 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 Bjerringbro FH Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1 26-27
118675
12.
16:30 Ringkøbing Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Green Sports Arena Rofi-CentretGreen Sports Arena - Hal 1 20-23
118680
18.
14:00 Gudme HK 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE SU`VI:T Arena SU`VI:T Arena (Gudme) - Hal 1 22-24
118664
24.
19:30 IF Stjernen, Odense 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Skt. Jørgens Hallen 26-25
februar 2020
118686
01.
15:00 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 Sæby HK Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1 41-23
118692
08.
14:00 TMS, Ringsted 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Dansk Kabel TV Arena 23-21
118697
15.
15:00 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1 22-30
118704
27.
19:30 DHG 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE DalumhallerneDalumhallen - Hal 1
marts 2020
118708
08.
15:00 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1
118718
14.
15:00 Roskilde Håndbold 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
april 2020
118720
04.
15:00 SønderjyskE 1. Division Damer | Pulje 1 IF Stjernen, Odense Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1
118731
11.
14:00 Rødovre HK 1. Division Damer | Pulje 1 SønderjyskE Rødovre Stadionhal

Vælg forbund

Luk