Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Østofte Hillested Håndboldklub

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
133511
22.
15:30 Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Gerlev Idrætshøjskole 28-23
133513
29.
15:30 Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Svend Gønge IF Østofte-hallen 25-23
oktober 2019
133519
05.
13:10 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Rørby-hallen
Udeblevet uden afbud - udehold
UUD
133525
20.
15:30 Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Østofte-hallen 23-19
133535
27.
12:45 Team Faxe Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Haslev-hallerne 30-23
november 2019
133536
02.
14:00 Slagelse Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Spar Nord Arena Slagelse 39-18
133542
10.
15:30 Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Jernløse Håndbold 2 Østofte-hallen 22-25
133549
17.
15:30 Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 TMS, Ringsted 3 Østofte-hallen 30-24
133558
24.
14:00 Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Pedersborg-hallen 25-20
december 2019
133563
02.
20:30 NFØ Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Nordrup-hallen 29-16
133567
08.
15:30 Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Løve-Høng Håndbold Østofte-hallen 19-24
januar 2020
133574
05.
13:20 Svend Gønge IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Svend Gønge-hallen 29-25
133579
12.
15:30 Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Dianalund/Tersløse 2 Østofte-hallen 24-29
133584
19.
15:25 Dalby G&IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Dalby-hallen 23-23
133591
26.
15:30 Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Østofte-hallen 21-21
februar 2020
133596
02.
15:30 Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Østofte-hallen 19-31
133603
16.
14:00 Jernløse Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Jernløse-hallen 35-20
marts 2020
133609
01.
15:30 Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 HF Kalundborg Østofte-hallen 29-20
133617
06.
20:10 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 32-28
133621
15.
15:30 Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Hashøj IF Østofte-hallen
133627
22.
15:30 Østofte Hillested Håndboldklub Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 NFØ Håndbold Østofte-hallen
133636
29.
14:00 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 1 Østofte Hillested Håndboldklub Høng-HallenHøng-hallen

Vælg forbund

Luk
ANNONCE